תוכנת נקדנית, יש למישהו?

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אדם השקיע שעות, מוכר את התכנה כדי להתפרנס, אז גם אם לפי חלק מהפוסקים אין בזה איסור גזל לתת למישהו אחר (שלא למטרת מסחר) מה שקנית ממנו, בוודאי חסר בזה מ'ועשית הישר והטוב', ו'מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך'.

אהרון 0

משתמש פעיל
אדם השקיע שעות, מוכר את התכנה כדי להתפרנס, אז גם אם לפי חלק מהפוסקים אין בזה איסור גזל לתת למישהו אחר (שלא למטרת מסחר) מה שקנית ממנו, בוודאי חסר בזה מ'ועשית הישר והטוב', ו'מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך'.
זהו בדיוק שלא קניתי ממנו!...

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
זהו בדיוק שלא קניתי ממנו!...
מחילה, לא היטבתי לנסח -
אדם השקיע שעות, מוכר את התכנה כדי להתפרנס, אז גם אם לפי חלק מהפוסקים אין בזה איסור גזל לתת למישהו אחר (שלא למטרת מסחר) מה שהגיע אליך מפרי עבודתו, בוודאי חסר בזה מ'ועשית הישר והטוב', ו'מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך'. [וקצת יותר ישיר - האמנם אילו היה מדובר בפרי עבודה מאומצת שלך שמכרת/נתת רשות למישהו אחד להשתמש בזה והוא נותן את זה לאחרים בשעה שאתה מתפרנס ממכירתו - האם היה ניחא לך? ואם אתה מן המתמיהים שניחא להם - לרוב רובו, אם לא כולו של העולם (מלבדך) לאו ניחא.]

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ככל הידוע לי, מי שקניתי ממנו את הנקדנית זה מוצר שלו, והוא נותן שרות עליו ככל הנדרש.
אם תכנת הניקוד שלך היא פרי פיתוח שלך ואתה מעניק אותה חינם לכל דורש - תבורך.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
תכנה ששמה 'נקדנית' יש רק אחת בלעדית ליוצר אחד. יש תכנות נוספות של ניקוד, בשמות אחרים. ועל כל אחת מהן יש זכות יוצרים למישהו.

אהרון 0

משתמש פעיל
רק רגע,
מנסה להבין את התמונה,
לחגי פאהן תוכנה דומה בשם רב נקד, לא?
הוא מציע את אפכא מסתברא שיציע למכירה מוצר אחר בשם נקדנית (של מי?),
אני מציע תוסף שקיים אצלי שנים (חינם), הראשון זועם ע"כ בשקט ובא אפכא מסתברא וטוען לזכויות יוצרים?
ישנה טענה לזכויות יוצרים? אז תגידו מראש! איפה הייתם? שאלתי!

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@אהרון 0 אני חוזר בי מבקשתי.
כתבת חינמי, חשבתי שהיצרן נותן חינם גרסת פרסומת כלשהי.

לא התכוונתי לזה.

עוד חשוב לציין, כי גם אם תמצי לומר שע"פ הלכה מותר, כללי פרוג אוסרים כל העברת מה שבחוק מוגן בזכויות יוצרים.

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
סליחה שאני נכנס באמצע הדיון...
אבל יש גם את נקדת של 'אופיס יהודי'
[מי שלא מכיר אותם, אני ממליץ לעיין באתר שלהם, יש להם עוד תוכנות מעניינות...]
היא ניתנת לרכישה באתר וכמדומני שניתן להורידה גרסת נסיון לכמה ימים אבל אני לא בטוח

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יש גם את האתר הזה - נקדן של סנופי,
בשימוש חינמי צריך להמתין כמה שניות

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ל@חגי פאהן תוכנה דומה בשם רב נקד, לא?
אכן. אך כיון ששאלו למי יש 'נקדנית', הפניתי למי שיש. שמא מדובר בשאלה תפעולית.
יש גם את האתר הזה - נקדן של סנופי,
בשימוש חינמי צריך להמתין כמה שניות
אלה תוצאות השימוש החינמי (השגיאות מסומנות), ולכאורה ההגהה תעלה כמעט כמו ניקוד מחדש:
סְלִיחָה שֶׁאֲנִי נִכְנַס בָּאֶמְצַע הַדִּיּוּן...
אֲבָל יֵשׁ גַּם אֵת נִקַּדְתָּ שֶׁל 'אופיס יְהוּדֵי'
[מִי שֶׁלֹּא מַכִּיר אוֹתָם, אֲנִי מַמְלִיץ לְעַיֵּן בָּאֲתָר שֶׁלָּהֶם, יֵשׁ לָהֶם עוֹד תָּכְנוֹת מְעַנְיְנוֹת...]
הִיא נִתֶּנֶת לִרְכִישָׁה בָּאֲתָר וְכִמְדֻמַּנִי שֶׁנִּתֵּן להורידה גָּרַסְתָּ נִסָּיוֹן לְכַמָּה יָמִים אָבֵל אֲנִי לֹא בָּטוּחַ

אהרון 0

משתמש פעיל
@אהרון 0 אני חוזר בי מבקשתי.
כתבת חינמי, חשבתי שהיצרן נותן חינם גרסת פרסומת כלשהי.

לא התכוונתי לזה.

עוד חשוב לציין, כי גם אם תמצי לומר שע"פ הלכה מותר, כללי פרוג אוסרים כל העברת מה שבחוק מוגן בזכויות יוצרים.

אה ודאי!
גם אני הייתי בטוח שזה משהו שרץ בחינם...
קיבלתי את זה חינם לפני כמה שנים
, כמו עוד כמה תוספים טובים ויעילים שיש לי, וקיבלתי אותם בחינם, חלקם ישירות מהיוצר/מפתח...

אגב אצלי זה יושב כתוסף בוורד יחד עם סרגל עריכה תורני הכולל אופציות רבות נוספות, שהנקדנית רק חלק קטן מהם, מעניין לדעת אם באמת זה קשור לנקדנית המדובר, שלמיטב הבנתי מגיע כתוכנת ניקוד לבד...

ידוע מי היוצר/בעלים של נקדנית? משתמש פרוג?

בו"ה!

נערך לאחרונה ב:

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אה ודאי!
גם אני הייתי הייתי בטוח שזה משהו שרץ בחינם...
קיבלתי את זה חינם לפני כמה שנים, כמו עוד כמה תוספים טובים ויעילים שיש לי, וקיבלתי אותם בחינם, חלקם ישירות מהיוצר/מפתח...
אגב אצלי זה יושב כתוסף בוורד יחד עם סרגל עריכה תורני הכולל אופציות רבות נוספות, שהנקדנית רק חלק קטן מהם, מעניין לדעת אם באמת זה קשור לנקדנית המדובר, שלמיטב הבנתי מגיע כתוכנת ניקוד לבד...

בו"ה!
תעלה צילום מסך של המוצר שאתה משתמש בו
(נקדנית גם מתלבשת על וורד, לא תוכנה נפרדת)

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אגב אצלי זה יושב כתוסף בוורד יחד עם סרגל עריכה תורני הכולל אופציות רבות נוספות
גם נקדנית מגיעה עם סרגלים של ניקוד וטעמים ואולי עוד דברים.
יש לו יוזר בפרוג, אבל אני לא חושב שהוא רוצה להיחשף.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ובא @ אפכא מסתברא וטוען לזכויות יוצרים?
התוכנה הנקראת 'נקדנית' פותחה ע"י יהודי משלנו המתגורר בקרית ספר (הגעתי אליו לצורך רכישת התוכנה באמצעות בני המכיר אותו אישית). כל התוכנות שניסיתי (גם נקדנית וגם אחרות לפניה) - היתה להן גרסת נסיון חינמית המוגבלת במס' מלים או בזמן, וכולן מוגנות בזכויות יוצרים פרט לדיקטה, שהיא און-ליין בלבד וחינמית (לפחות כרגע).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה