דרוש מידע תוכנה לשיפור קש״ר של גד דואר

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אם יש למישהו המלצות/דיס נוספות מהתקופה האחרונה
אשמח לשמוע

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני כתבתי פידבק באחד מהאשכול בנושא יכולים לחפש אין לי כח לפרט שוב.

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מבירורים שלי, שמעתי שזה לא יעיל בכלל.

אבא של משה

משתמש רשום
כמורה לכיתה מקדמת ועם ניסיון עם תלמידי קש"ר רבים,
לא ניסיתי על תלמידי אך שמעתי תגובות רבות ונלהבות על תוכנה זו,
מאמינה שאתחיל בקרוב ממש בשימוש,
מה גם שגד דואר לא צריך המלצות!
אתם אכן משתמשים בתוכנה?
מה אתם אומרים על זה?

אני1000

משתמש מקצוען
גם אנחנו מתעניינים ומחפשים המלצות לטיפול הזה. תודה

rachelyS

משתמש רשום
מקפיצה שוב בעקבות סדרת הזומים שהוא עשה משהו התנסה בזה ??

אהרןאהרן

משתמש פעיל
האמת שאני די התייחסתי בציניות בהתחלה לאקטיב הד הזה, אבל אמרתי שווה לנסות, מה כבר אפשר להפסיד
ואני חייב להודות בפה מלא ראיתי שינוי על הבת שלי בצורה משמעותית.
קיבלתי טלפון מהמורה אחרי 3 שבועות של שימוש יום יומי
שהילדה כבר לא חולמת בשיעורים ומשתתפת הרבה יותר, ואנחנו בבית ראיתי פשוט שינוי מדהים בשיעורי בית ובקריאה.

אני לא מתערב לאף אחד בהחלטות אבל ממליץ ממקום אישי
ששווה לנסות - מערכת אקטיב הד באמת עןבדת!

ד"ר גד דואר זה לא עוד חאפר, יש לו המון ניסיון בתחום וכמעט כל ילד שני במגזר עבר אצלו אבחון
מאוד מוזר. למה המורה התקשרה אליך ולא לאמא. נשמע לא אמין בעליל שמשהו לפני חודשיים וחצי פתח שם משתמש והגיב על אשכול בעניין דגי סלומון ומגיב בדומיננטיות ובלהט על הנושא וצ"ע. אגב מהיכרות אישית גד דואר מאבחן בחסד עליון.

rachelyS

משתמש רשום
טוב אז קניתי את התוכנה
מבחינת המשחקים לילד בשמונה אין הרבה אופציות אבל הילד שלי אישית מאד אהב אותה
גם מה שטוב שהיא מוגבלת לרבע שעה ליום ככה שאין אפקט של התמכרות
אני מנסה אותה לשלושה חודשים הקרובים
בעזרת השם אמשיך לעלות עדכונים מנסיון אישי ( מקווה שיהיו לטובה) לטובת הכלל

אילה ב

משתמש צעיר
הילד שלי משתמשבאקטיב הד כבר כמה חודשים
אני רואה שיפור חד משמעי
הפסקנו כרגע עם רטלין
משהו בו נרגע
אני ממש בעד

rachelyS

משתמש רשום
הילד שלי משתמש בה במשך שלושה שבועות ברציפות
הוא מאד נהנה מזה אבל לא רואה כל שיפור כרגע
מקווה שימשיך האלה יהיה יותר שיפור כרגע כלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה