תוכנה לעריכת מקצבים

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שלום לכולם,

1. האם יש למישהו אפשרות להעלות לכאן תוכנה לעריכת MIDI ומקצבים (חינמי או ניסיון), כדוגמת Cubase או FL Studio (או משהו אחר).
(ניתן גם לשלוח לי למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>)

פשוט האינטרנט שלי חסום ואני לא מצליח להוריד מהאתרים.

2. מי שיכול להעלות מקצבי פריילך והורה לימהה YAMAHA, מלבד מה שבאשכול המקצבים.

3. האם למישהו ידועה דרך להתמודד עם ההגבלה הנוראית של מספר המקצבים שניתן להוסיף לאורגן [YAMAHA PSR E-433]. ישנם רק 5 מקומות פנויים להוספת מקצבים וזה משגע... תראו כמה מקצבים יש באשכול המקצבים פה (קרוב ל-4000!).
האם יש דרך לעקוף את המגבלה הזו???

תודה למי שיענה תשובות מועילות

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
נראה שאין לך ברירה רק לשדרג לכלי יותר מתקדם.
אם אתה רוצה דווקא ימהה אז באמת תצטרך גם את התוכנות האלה כדי לבנות. (אפילו טיירוס. ימהה ממש דפוקים בקטע הזה)
אבל אם תשדרג לקורג, או לרולנד או לקטרון - תוכל לבנות בקלות על הכלי עצמו ללא תוכנות עזר.
ההמלצה שלי כרגיל היא יד שניה, ואם אתה דווקא רוצה חדש אז הכלי המומלץ ביותר כרגע הוא רולנד EA7.

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י ישיר;2212975:
שלום לכולם,

1. האם יש למישהו אפשרות להעלות לכאן תוכנה לעריכת MIDI ומקצבים (חינמי או ניסיון), כדוגמת Cubase או FL Studio (או משהו אחר).
(ניתן גם לשלוח לי למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>)

פשוט האינטרנט שלי חסום ואני לא מצליח להוריד מהאתרים.

2. מי שיכול להעלות מקצבי פריילך והורה לימהה YAMAHA, מלבד מה שבאשכול המקצבים.

3. האם למישהו ידועה דרך להתמודד עם ההגבלה הנוראית של מספר המקצבים שניתן להוסיף לאורגן [YAMAHA PSR E-433]. ישנם רק 5 מקומות פנויים להוספת מקצבים וזה משגע... תראו כמה מקצבים יש באשכול המקצבים פה (קרוב ל-4000!).
האם יש דרך לעקוף את המגבלה הזו???

תודה למי שיענה תשובות מועילות

זה באמת מעצבן מאוד (גם אני תקועה עם הדגם הזה)
מה שהכי מציק זה שא"א לשמוע את המקצב עד שלא מעתיקים אותו לאורגנית ורק אז אפשר לשמוע אותו.

ואקפוץ על האשכול... לגבי העברת הקלטות והעריכה במחשב. מהי הדרך הכי נוחה לבצע את זה?

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכון

דוד מרדכי
זהו אורגן חדש ואני לא מתכונן להחליפו כרגע למרות הבאסה והמוגבלויות... אני רק בודק אם יש דרכים לעקוף או לפרוץ את המחסומים הללו. לא כ"כ חשוב לי לבנות מקצבים (כאמור מסתובבים אלפים מעבר למה שיש לי באורגן), חשוב לי יותר למצוא דרך להרחיב את יכולת השמירה והאגירה בכלי עצמו. דבר שמאוד מוגבל כאמור.

גרפיקס
גם נקודה זו שהעלית מאוד מעצבנת. מה שאת כן יכולה לעשות, זה לשמוע את המקצב במחשב (אני מצליח לשמוע אותם דרך תוכנת media player classic (לא הרגילה של windows). (חינמי)
כמובן במחשב זה תלוי בכרטיס הקול והסאונד די גרוע, אבל אפשר להתרשם לגבי הסגנון.

לגבי עריכת השירים אני לא כ"כ מנוסה, אבל בכל אופן יש כמה תוכנות כמו anvil studio או MixPad Multitrack Recording Software - תוכנות חינמיות.
כמובן את צריכה להוריד את השיר לקובץ ואז לפתוח אותו.

ניתן לנגן ישירות למחשב ע"י התוכנות הנ"ל, דרך חיבור כבל usb.
לגבי העברת מקצבים וכו' אני מבין שאת כבר מודעת לדרך ההעברה למחשב באמצעות תוכנת Musicsoft Downloader של YAMAHA (חינם).

בקשר להקלטת שירים (וגם ניגון לפורמט MIDI) אחת התוכנות החזקות היא תוכנת REAPER (ניתנת להורדה). היא תומכת בAUDIO וגם בMIDI. גם בה עקרונית ניתן לערוך את הMIDI.
מבחינת הסאונד והתוצאה נראה לי שמומלצת הקלטה לערוצים כל כלי בנפרד, בכבל AUDIO מיציאת ההגברה/אוזניות. (לשים לב להגדרת הערוץ כסטריאו ולא מונו (אא"כ רוצים לפצל לימין/שמאל).

אם תרצי עזרה בקבצי התקנה לתוכנות הנ"ל אשמח לעזור.

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איך לאפס קצב

אם יש לך דגם כזה (ימהה E-443 או דומה), איך אני מאפס את קצב הטמפו של המקצב לברירת המחדל שלו? אף פעם אני לא יודע אם הקצב או שזה נשאר מהמקצב הקודם

Mencl

משתמש רשום
זה באמת מעצבן מאוד (גם אני תקועה עם הדגם הזה)
מה שהכי מציק זה שא"א לשמוע את המקצב עד שלא מעתיקים אותו לאורגנית ורק אז אפשר לשמוע אותו.

ואקפוץ על האשכול... לגבי העברת הקלטות והעריכה במחשב. מהי הדרך הכי נוחה לבצע את זה?
התוכנה החינמית הכי פשוטה ליצירת מיקס של הקלטות היא Audacity. תוכנה מעולה, אבל הממשק ישן.
תוכנה נוספת שהייתי ממליץ עליה בחום היא ה-Acid Expres של SONY. יש גירסה חינמית (לא מליאה, כמובן).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה