תוכנה חדשה וקלה שפיתחתי - חוות דעת בבקשה

bmkol

משתמש מקצוען
מהן הפסומות שיופיעו?
והאם יש גרסה ללא פרסומות?
אין ספק שזה פורום של יהודים ... כמה שאלות השם ישמור וזה עוד בחינם ... שמתי את אותה הודעה בפורום בארה"ב ... לא רק שלא שואלים שאלות ... אני מקבל רק תודות ...

bmkol

משתמש מקצוען
ואוו!!!!
לא שאני מבינה בכאלו תכנות אבל רואים שהושקע בתכנה הזאת
הרבה מאד מאמץ -והתוצאה בהתאם!!
הרבה הצלחה!!
או שאת "מסתלבטת" עליי ואני מקבל את זה בכיף, או שזה ברצינות וגם את זה אני מקבל בכייף.

תודה בכל אופן לכל אחד מהאפשרויות.

bmkol

משתמש מקצוען
זה ממש לא הסטלבטות
באמת אהבתי את התכנה וטוב שאתה מקבל את זה בכיף!!
ובשמחה!!
שוב תודה .... אני רק חייב להתוודות שלא הושקע בה כל כך הרבה מאמץ, רק שהרעיון כאן הוא נחמד.
אני אישית משתמש בה רק לצורך "הפצצת" ספאמרים ש"מפציצים" את האימיילים שלי יומם ולילה.

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
קודם כל, בהחלט תודה רבה!!
בתכלס לא ענית לי עדין
והשאלות שלי היו עניניות לחלוטין

אם בנאדם רוצה להשתמש במערכת הזו - הוא חייב לדעת איזה פרסומות הלקוחות שלו יקבלו. אולי יש ניגוד אינטרסים, אולי לא מתאים מסיבות אחרות. נראה לי לגיטימי לגמרי לברר את זה קודם
ובמפורש הגיוני שתהיה גרסה ללא פרסומות בתשלום

נערך לאחרונה ב:

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
קודם כל, בהחלט תודה רבה!!
בתכלס לא ענית לי עדין
והשאלות שלי היו עניניות לחלוטין

אם בנאדם רוצה להשתמש במערכת הזו - הוא חייב לדעת איזה פרסומות הלקוחות שלו יקבלו. אולי יש ניגוד אינטרסים, אולי לא מתאים מסיבות אחרות. נראה לי לגיטימי לגמרי לברר את זה קודם
ובמפורש הגיוני שתהיה גרסה ללא פרסומות בתשלום
אפשר פשוט לבדוק

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה