תהליך הדפסה קובץ A4 ללא שוליים

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מדובר על קובץ של עמוד בגדול A4. קובץ צבעוני שצריך לצאת ללא שוליים לבנים.

האם אפשר להדפיס את זה בדפוס דיגיטלי? (כי כמה שאני יודע בדפוס דיגטלי, גודל הדף הסטנדרטי זה או A4 או A3)

האם צריך לדעת דברים מיוחדים לפני שליחה להדפסה (חוץ מלהשאיר בליד כמה מ"מ)?

שמואל 87

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מדובר על קובץ של עמוד בגדול A4. קובץ צבעוני שצריך לצאת ללא שוליים לבנים.

האם אפשר להדפיס את זה בדפוס דיגיטלי? (כי כמה שאני יודע בדפוס דיגטלי, גודל הדף הסטנדרטי זה או A4 או A3)

האם צריך לדעת דברים מיוחדים לפני שליחה להדפסה (חוץ מלהשאיר בליד כמה מ"מ)?

גם בדפוס דיגיטלי יודעים לא להשאיר שוליים
נראה לי שהם מקטינים את הקובץ באחוזים
כמובן אם הוספת בליד

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מה פי' הם מקטינים הקובץ. אני רוצה לקבל בסופו של דבר גודל של A4 ללא שוליים.

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בדפוס דיגיטלי גודל הדף הוא יותר גדול מ-A3 (בד"כ 45/32 או 48.8/33)
נכנס בדף פעמיים A4 עם הבליד וחותכים אח"כ ל-A4 מדויק

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בדפוס שעבדתי וגם בדפוס שאני כעת עובדת
מסדרים בתוך רבע גליון 2 a4
וחותכים שוליים אח"כ

דפוס צילום ראשון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מדפיסים על נייר גדול יותר לרוב נכנסים 2 ב1/4 גיליון ולאחר הדפסה חותכים לA4 מדוייק
יש בתי דפוס שאין להם אפשרות ל SRA3 או SRA+3 אז הם מדפיסים על שמינית

כמובן

משתמש חדש
אם אני רוצה להדפיס על A4 ולא על דף גדול יותר. מה גודל השוליים המינימלי
שחייבים להשאיר עבור אזור שאינו ניתן להדפסה?

דפוס צילום ראשון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
טעות!
"רוב" בתי הדפוס עושים על שמינית........
לדפוס דיגיטלי בשירות לא משתלם להדפיס שמינית מאחר שעל שמינית הוא משלם פעימה כפולה אז כבר עדיף במקרה כזה להדפיס על 1/4 גיליון 2 A4 ולחתוך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה