דרוש מידע תביעה על רופא שלא זיהה פזילה בשתי העיניים

חחח

משתמש סופר מקצוען
אין לי איך לעזור לך.
רק להשתתף איתך בעגמת נפש ולספר לך שגם לנו קרה כזה סיפור בדיוק!
היינו עם הבת שלי בגיל שנה וחצי אצל רופא עיניים. הוא בדק אותה מכל הכיוונים (כולל טיפות) ואמר שהראיה שלה מצוינת.
לאחר שנה אנו רואים שהילדה החלה לפזול בעין אחת ותוך יומיים הפזילה החמירה מאוד מאוד!
לקחנו אותה לרופא אחר שגילה שיש לה מס' מאוד גבוה (+5)
אולי מכאן ילמדו ההורים שבתחום של ראיה, ובמיוחד פזילה אסור לזלזל וחובה ללכת למישהו מומחה מיוחד בתחום.
רופא עיניים שאין לו התמחות ספיציפית על פזילה לא יוכל לאבחן פזילה!
פעם הלכתי לבדיקה לרופא רגיל כי עברה תקופה ארוכה בין הזמן שקיבלתי את המרשם מהרופא לזמן שהלכתי לעשות את המשקפיים החדשות ואמר לי שאין לי צורך במשקפיים בזמן שהייתי עם 3+.
בקיצור. תזהרו. אין מקום למשחקים בכאלה דברים.

miami

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אני כ"כ מבינה אתכם כאן! מהמקום של עובדת באופטיקה מקצועית מאד!
גם אני במעקב עם הבן שלי,
היום הוא בן 4 ומגיל חצי שנה כל שנה אני במעקב איתו
היה לו בעבר שפעת חריפה וכתוצאה מהחולשה הוא פשוט פזל!
זה היה נוראי!!!!
הלך לישון רגיל, וקם בבוקר פוזל!!!
רצנו מיד לרופא עיניים והוא אמר שזה כתוצאה של חולשה נוראית עד כדי כך שגם שרירי העיניים לא מתפקדות כראוי, והמליץ על מעקב,
אחרי הבדיקה האחרונה נתנו לי מספר 3/4+ בכל עין אך אין עניין לעשות משקף בשלב זה.
מה שחשוב זה להיות עם יד על הדופק. במיוחד אם יש רקע משפחתי בנושא.
ואין, אין את מי להאשים בקטע של זיהוי פזילה.
רופאי עיניים רגילים לא מספיק מומחים כדי לזהות פזילה
יש לדרוש תור לרופא עיניים מומחה לילדים !!!! יש הבדל ענק בין רופא עיניים לבין רופא עיניים רגיל
ואם לאחר מכן אתם עדין לא רגועים תפנו לאורטפיסטית.
שנראה תמיד טוב!!!!! ובעין טובה!

חחח

משתמש סופר מקצוען
תודה, מכיר מקרוב.. אך אני מחפש לדעת על קייס לתביעה ועו"ד טוב ולא רופא טוב
תתייעצו איתו אם יש קייס או אין. הוא זה שידע לומר הכי טוב האם נגרם נזק ומה טווח ההשפעה שלו.
גם עו"ד יצטרך חוו"ד של רופא מומחה לדעת האם אכן נגרם נזק ובאיזה מידה.

גסנר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אולי מכאן ילמדו ההורים שבתחום של ראיה, ובמיוחד פזילה אסור לזלזל וחובה ללכת למישהו מומחה מיוחד בתחום.
רופא עיניים שאין לו התמחות ספיציפית על פזילה לא יוכל לאבחן פזילה!
פעם הלכתי לבדיקה לרופא רגיל כי עברה תקופה ארוכה בין הזמן שקיבלתי את המרשם מהרופא לזמן שהלכתי לעשות את המשקפיים החדשות ואמר לי שאין לי צורך במשקפיים בזמן שהייתי עם 3+.
בקיצור. תזהרו. אין מקום למשחקים בכאלה דברים.

למה נראה לך שהלכתי לסתם רופא??
הלכתי לרופאה מאוד מומחית שהיא גם רופאת עיניים ומנתחת בהדסה.
קבלתי עליה המון המלצות מ-2 רופאי ילדים.
והיא טענה שהילדה רואה מצוין!

חחח

משתמש סופר מקצוען
יש לדרוש תור לרופא עיניים מומחה לילדים !!!!
מומחה לפזילת בילדים. רופא עיניים פשוט לא יספיק.
ובכל חשש הכי קטן לפזילה יש לפנות למומחה פזילה ולא לרופא עיניים ולו המומחה ביותר.

חחח

משתמש סופר מקצוען
למה נראה לך שהלכתי לסתם רופא??
הלכתי לרופאה מאוד מומחית שהיא גם רופאת עיניים ומנתחת בהדסה.
קבלתי עליה המון המלצות מ-2 רופאי ילדים.
והיא טענה שהילדה רואה מצוין!
שוב,
צריך מומחה פזילה. לא מספיק רופא עיניים מומחה ככל שיהיה.

חחח

משתמש סופר מקצוען
אם הילד לא פוזל, אין סיבה מלכתחילה לקחת אותו לרופא מומחה בפזילה.
אם יש חשש לפזילה חייב רופא מומחה לפזילה.
ואם לא בהרבה מקרים גם הרופא הטוב ביותר לא יאבחן את זה.
אני לדוג', רואה 6/6- ופוזלת. כך שאני רואה מעולה אבל פוזלת..

גסנר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם יש חשש לפזילה חייב רופא מומחה לפזילה.
ואם לא בהרבה מקרים גם הרופא הטוב ביותר לא יאבחן את זה.
אני לדוג', רואה 6/6- ופוזלת. כך שאני רואה מעולה אבל פוזלת..

אני מדברת על הפעם הראשונה שלקחנו את הילדה לבדיקת עיניים שגרתית (בהמלצת הרופאת ילדים שממליצה לכולם לבדוק)
לא היתה פזילה, ולא חשש לפזילה.
הלכנו לרופאה מאוד מומחית שעכשיו בדקתי וראיתי שהיא גם מומחית לפזילה- והיא לא ראתה כלום.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
בגיל חצי שנה הלכנו לבדיקה שגרתית וגם בגלל רקע משפחתי אצל רופא בקופה שהוא גם מנתח ולאחר שגילו פזילה הלכנו לרונית פרילינג מומחית לפזילה אצל ילדים שקיבלנו עליה המלצות מכמה אנשים

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תקשיבי אני עמוק בתחום העיניים!
גם אם היו רואים משהו בגיל 0
לא היו עושים לו כלום לפני חצי שנה!
משום שרק בגיל הזה יש אפשרות להתחיל טיפול מכל סוג שהוא
מה היה עוזר לך אם היית יודעת את זה מגיל 0 ומשתגעת אם המידע הזה???
בין כה וכה לא היית יכולה לעשות כלום מלבד וזה רק היה מפתח בך רחמים מיותרים על הילד!
אז תודי לה' שרק עכששיו גילו לו את הפזילה ותבדקי טוב לאיזה אופטיקה את הולכת
\התחום הזה מלא הכ"כ הרבה מאכרים!!!!!
לא שווה לך לחסוך גם אם זה בכמה מאות שקלים כדי לקנות משקף זול!
הטיפול בפזילה חייב להיות מדויק!!!! ביותר!!!
ואם הטיפול הוא נכון יש מצב שעם השנים יורידו לו את המשקף!!!! תלוי כמובן בגורמים רבים ובחומרת הבעיה!
כבר חוויתי לא פעם ולא פעמיים ילדים קטנים ששמו להם משקפיים ע"פ המלצת אופטומסריסט מתמחה.... והתוצות היו קשות!!! החל מהחמרה של הפזילה וכלה ב....
עוד משהו,
בבקשה ממך קחי משקף שנוח לידל!!! ולא מה שנראה לך נח!
תאמיני למוכר/ת בחנות שכשהיא מראה לך משקף פלסטיק עם קישרה מאחרוה היא רוצה רק את טובתו!!!! ולא מענויינת שיראה.....
מפלוסים במשקפיים הכי מומלץ משקף עגול! מזלך שזה באופנה היום!
אשמח לעזור לך על כל שאלה נוספת
רק בריאות והמון נחת!
כל מילה!!.

וממליצה בחום על אופטיקה 'טרופיק' בירושלים בכנפ"ש.
כל הרופאים המומחים ביותר ממליצים עליו.
יש לו שרות עד הסוף! בנ"א עם נשמה ולב ענק. המשקפים איכותיות. עם אחריות.
האופטיקה שלו זה בעיקר לילדים קטנים (יש קצת למבוגרים).

המון הצלחה,
ושתיראו רק דברים טובים:)

מצליחה

משתמש מקצוען
הבת שלי היתה בת 1.5 והיינו במעקב אצל רופא עינים (כי יש לי כמה ילדים עם פזילה) ולא היה לה כלום.
אחרי חודש!!! התחלתי לשים לב שעין אחת שלה בורחת פנימה.
רצתי לרופא, ומסתבר שיש לה מספר מאוד גבוה וכמובן פזילה.
תוך חודש זה השתנה.
ברור לי שחודש קודם לא היה כלום.
זה דברים דינמיים.
וגם אנחנו היינו מטופלים אצל ד"ר אריאלה מילר ליפשיץ.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
הבת שלי בגיל 1.5 היינו במעקב אצל רופא עינים (כי יש לי כמה ילדים עם פזילה) ולא היה לה כלום.
אחרי חודש!!! התחלתי לשים לב שעין אחת שלה בורחת פנימה.
רצתי לרופא, ומסתבר שיש לה מספר מאוד גבוה וכמובן פזילה.
תוך חודש זה השתנה.
ברור לי שחודש קודם לא היה כלום.
זה דברים דינמיים.
אולי לא ראיתם אבל לכאורה זה היה קיים. פזילה לא מתפתחת פתאום. זה בדרך כלל משהו מולד

מצליחה

משתמש מקצוען
אולי לא ראיתם אבל לכאורה זה היה קיים. פזילה לא מתפתחת פתאום. זה בדרך כלל משהו מולד
מה זה לא ראיתם?
גם הרופא לא ראה?
וחוץ מזה, שבגלל הגדולים שלי, אני הרבה יותר מודעת לזה, וכל הזמן עקבתי. והיא לא פזלה.

הללו

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול -
לאור השרשור הזה אשמח להבהרות:
האם עם כל ילד הולכים לרופא עינים מומחה לפזילה?
מדובר על הביקורת הרגילה שעושים באזור גיל שנה?
וסתם כך, אשמח להמלצות (או דיס. בפרטי) על ד"ר רונן רבינוביץ בק"ס

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול -
לאור השרשור הזה אשמח להבהרות:
האם עם כל ילד הולכים לרופא עינים מומחה לפזילה?
מדובר על הביקורת הרגילה שעושים באזור גיל שנה?
וסתם כך, אשמח להמלצות (או דיס. בפרטי) על ד"ר רונן רבינוביץ בק"ס
אם יש רקע משפחתי אז כדאי מאד. אם לא לא הכי בוער אבל מומלץ, יש כאלו שהם עובדים עם הקופה או שיש השתתפות של הקופה, תלוי כמובן באיזה ביטוח משלים אתם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה