דרוש מידע תביעה על רופא שלא זיהה פזילה בשתי העיניים

הללו

משתמש מקצוען
אם יש רקע משפחתי אז כדאי מאד. אם לא לא הכי בוער אבל מומלץ, יש כאלו שהם עובדים עם הקופה או שיש השתתפות של הקופה, תלוי כמובן באיזה ביטוח משלים אתם
אין רקע משפחתי בנושא פזילה ב"ה.
אבל משקפים יש גם יש - ולכן במעקב כל שנה.
ומכאן שאלתי: אנחנו מטופלים אצל ד"ר רונן רבינוביץ מודיעין עילית.
יש לישהו המלצות או דיס? אשמח. תודה!

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האם ניתן לתבוע רופא ערבי שבדק את ביתי בגיל חצי שנה ללא טיפות(אבל בהיסטוריה הרפואית לא מופיע שלא שם טיפות)
אם הוא ערבי אפשר, ותוסיפו את זה לתביעה בכתב ברור ובולט.

רב-גונית

משתמש מקצוען
סליחה שאני קופצת על האשכול
אבל אני זקוקה ב ד ח י פ ו ת להמלצה על רופא עיניים (עדיף בירושלים)
לפעוט עם פגיעה מוחית שמשפיעה גם על הראייה (שבארץ אין לזה פתרון) .
חייבת מישהו מומחה וגם קשוב מאוד
(בעיקר בשביל דוח מפורט על מצב הילד עבור רופאים בחו"ל)!!
(אגב, אולי הגיע הזמן לפתוח פורום להורים לילדי צמי"ד - צרכים מיוחדים \ מעונות שיקומיים)

ניסיתי את פרופ' שפירר ברמת גן וממש עשה מאיתנו צחוק!!
לדעתי, וכאן אני פשוט ללמד עליו זכות - כי בכול אופן הרבה נעזרים ממנו, הוא
שקע יותר בהיסטוריה הרפואית המסעירה במקום בילד עצמו
בתחילה אמר "טוב ברור שהוא לא עוקב" ותוך כדי שאמר את המילים האלו
אני מראה לו איך הילד עוקב בטירוף אחרי תנועות הידיים שלו ואז כתב שהוא כן עוקב
בקיצור, אני חייבת רופא סבלני שיכבד את מה שיש להורים לומר על הילד!!

כי גם אצל הנוירולוג עברנו את אותה סיטואציה שנפנף מולו לתוך העיניים עם איזו מכונית שבורה
ומיד רצה לרשום שאין מעקב בעיניים ואני התעקשתי והבאתי משחק שלנו מהתיק והוא עקב נפלא

תכל'ס לדוח הנוירולוגי זה פחות משמעותי אבל עכשיו אני צריכה דוח ראיה אמיתי ומשקף
בשביל להתקבל לטיפול בחו"ל שיכול מאוד לעזור (כך שמעתי על פי בירורים)
אבל לשם כך הם חייבים דוח שמדווח על ילד שרואה משהו ולא עיוור לגמרי.

כמובן שאני זקוקה להמלצה של מישהי עם ניסיון של בדיקת עיניים לילד עם פגיעה מוחית גם כן.
תודה מראש

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
חייב גם לציין שבביקור אצל שפירר עם בתי לפני מספר שנים גם התרשמותינו היתה שאנו עוד מספר אצלו ובדק את ביתנו ללא סבלנות וכמעט לא התייחס לשאלותינו והיה נראה שממתין כבר שנצא

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
(אגב, אולי הגיע הזמן לפתוח פורום להורים לילדי צמי"ד - צרכים מיוחדים \ מעונות שיקומיים)

כי גם אצל הנוירולוג עברנו את אותה סיטואציה שנפנף מולו לתוך העיניים עם איזו מכונית שבורה
ומיד רצה לרשום שאין מעקב בעיניים ואני התעקשתי והבאתי משחק שלנו מהתיק והוא עקב נפלא

כמובן שאני זקוקה להמלצה של מישהי עם ניסיון של בדיקת עיניים לילד עם פגיעה מוחית גם כן.
תודה מראש
מבחינת אנושיות וסבלנות ומקצועיות ממליצה מאד על דר סטולוביץ בת"א
הוא לא רק רופא הוא מלאך!!
לא יודעת אם זה התחום שלו
תבררו

אימא של

משתמש מקצוען
חייב גם לציין שבביקור אצל שפירר עם בתי לפני מספר שנים גם התרשמותינו היתה שאנו עוד מספר אצלו ובדק את ביתנו ללא סבלנות וכמעט לא התייחס לשאלותינו והיה נראה שממתין כבר שנצא
אנחנו היינו עם הבת שלנו ובדק ביסודיות מאד ושמע אתתכל מה שהיה לנו לומר.
ואפילו נתן לנו יעוץ לגבי בת אחרת שלא היגענו איתה ולא שילמנו עליה...

נעמה CPA

משתמש מקצוען

תודה מראש
הי
סליחה על על ההקפצה...
לאיזה רופא הלכת בסוף?
מחפשת גם רופא עיינים עבור ילדה עם צמי"ד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה