תאורה בחלל מלבני

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
הכניסה והמטבח בביתנו הינם חדרים שצורתם מלבן.
אלו גופי תאורה עשויים להתאם בחלל כזה? גוף עגול נראה מעט חסר קשר, אך גם גוף מלבני נותן משנה תוקף לצורת החלל, ואותה אני דווקא מעוניינת לרכך ולשבור.
אשמח מאד לשמוע אלו גופים עשויים להתאים, ואם יש לכם לינקים לתמונות, עוד יותר טוב.

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אלו גופי תאורה עשויים להתאם בחלל כזה? גוף עגול נראה מעט חסר קשר, אך גם גוף מלבני נותן משנה תוקף לצורת החלל, ואותה אני דווקא מעוניינת לרכך ולשבור.
אשמח מאד לשמוע אלו גופים עשויים להתאים, ואם יש לכם לינקים לתמונות, עוד יותר טוב.
תעלי תמונה/שרטוט, זה יעזור לעזור לך...

אדריכלית פנים

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד

קבצים מצורפים

• unnamed-1-Small1-300x300.jpg
    unnamed-1-Small1-300x300.jpg
    KB 13.8 · צפיות: 32
  • פנינה-קרודו-מזרחי-1024x768.jpg
    פנינה-קרודו-מזרחי-1024x768.jpg
    KB 85.2 · צפיות: 32
  • 47b5d3baf3.jpg
    47b5d3baf3.jpg
    KB 31.9 · צפיות: 40

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
תעלי תמונה/שרטוט, זה יעזור לעזור לך...

לצערי אין לי שרטוט
הכניסה באזור ה-4.5 מטר על 1.8
בצלע הרחבה יש את הכניסה לבית מצד אחד, וכניסות לחדרים אחרים ביתר הפאות. משמאל לדלת הכניסה יש ארון מוטמע בנישת גבס, עומק 60 ס"מ ורוחב 1.5 מטר.
המטבח - 5 מטר על 2.5 (מידות לא מדוייקות על הס"מ). ארונות ותנור על צלע אחת ארוכה, ממול פינת אוכל ומקרר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה