עזרה באקסס שתי שאלות, אקסס אחד

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
ברשותי מסד נתונים בנוי באקסס, קצת ישן. מי שבנה אותו לא ממש זוכר וגם לא ממש זמין לענות לי.
1. ע''מ לראות את הטבלאות הדוחות השאילתות וכו', אני נכנס למסד תוך כדי לחיצה על שיפט. איך אוכל להגדיר שכל פתיחה תביא אותי הישר למצב הזה ללא לחיצה על שיפט?

2. בטבלה הראשית, יש לי אפשרות סימון (כחלק ממערך שלם) 'מאורס'. האם יש דרך לגרום, שבעת סימון תיבה כזו לשורה בטבלה, ייצאו אוטמטית הפרטים של השורה לקובץ אקסל\טבלה חיצונית?
לאחר זמן משנים את פרטי ה'מאורס' (כתובת טלפון וכו'), אך אני רוצה לשמור על הפרטים המקוריים בנפרד. (יותר פשוט לי לעשות את זה כך מאשר להוסיף מידע בטבלה הראשית).

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
ברשותי מסד נתונים בנוי באקסס, קצת ישן. מי שבנה אותו לא ממש זוכר וגם לא ממש זמין לענות לי.
1. ע''מ לראות את הטבלאות הדוחות השאילתות וכו', אני נכנס למסד תוך כדי לחיצה על שיפט. איך אוכל להגדיר שכל פתיחה תביא אותי הישר למצב הזה ללא לחיצה על שיפט?

2. בטבלה הראשית, יש לי אפשרות סימון (כחלק ממערך שלם) 'מאורס'. האם יש דרך לגרום, שבעת סימון תיבה כזו לשורה בטבלה, ייצאו אוטמטית הפרטים של השורה לקובץ אקסל\טבלה חיצונית?
לאחר זמן משנים את פרטי ה'מאורס' (כתובת טלפון וכו'), אך אני רוצה לשמור על הפרטים המקוריים בנפרד. (יותר פשוט לי לעשות את זה כך מאשר להוסיף מידע בטבלה הראשית).
1. ניתן להגדיר בקובץ > אפשרויות > מסד נתונים נוכחי V בהצג חלונית ניווט
אם אתה רוצה לבטל טופס מוקפץ בכניסה תבטל את הטופס המוגדר במיקום הנ"ל יתכן גם שנפתח באמצעות מאקרו בשם AutoExecאז תשנה לו את השם
2. אפשר באמצעות מאקרו או VBA (בטופס לא בטבלה - אפשר תצוגת גיליון נתונים שנראה כמו טבלה)
לדעתי יותר פשוט להוסיף במסד טבלה לאחסון היסטוריה

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
1. ניתן להגדיר בקובץ > אפשרויות > מסד נתונים נוכחי V בהצג חלונית ניווט
תודה, בדיוק מה שחיפשתי.

לדעתי יותר פשוט להוסיף במסד טבלה לאחסון היסטוריה
אני נוטה לזה, מאחר ואין לי כ''כ ידע בבניה של מה שהזכרת.
רק איך אני מגדיר את הטבלה שתתעד את ה'היסטוריה'?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
תודה, בדיוק מה שחיפשתי.

אני נוטה לזה, מאחר ואין לי כ''כ ידע בבניה של מה שהזכרת.
רק איך אני מגדיר את הטבלה שתתעד את ה'היסטוריה'?
להוסיף מאקרו בטבלה - לפני שינוי
שיצור רשומה בטבלת היסטוריה
אם תעלה את המבנה של הטבלה אוכל להראות לך יותר מפורט כיצד ליצור אותו

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
להוסיף מאקרו בטבלה - לפני שינוי
שיצור רשומה בטבלת היסטוריה
אם תעלה את המבנה של הטבלה אוכל להראות לך יותר מפורט כיצד ליצור אותו
תודה.
מאחר ויש לך אפשרות לשלוח הודעה פרטית, אשמח שתיצור קשר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה