דרוש מידע שתיה בלילה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

!!Hello

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני רוצה לגמול את הבת שלי מטיטול בתקופה הקרובה, שמעתי שכדאי יום ולילה ביחד, מבחינת היום היא קולטת יפה ומקווה שילך בקלות, מבחינת הלילה היא שותה מים חמים מבקבוק במהלכו האם זה עלול להפריע לגמילה וא"כ איך ניתן לגמול ילד משתיה בלילה?
אשמח לעיצות מבעלי ניסיון

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אצלי זה לא הפריע, ואין לי בעיה עם שתיה באמצע הלילה
יש בקבוק מים ליד המיטה.

gazoz

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
היא קמה עם טיטול רטוב כל בוקר?
אם לא- (אפילו אם לפעמים כן-)
לא אמורה להיות בעיה- היא תלמד.
והעיקר- לה האימון והנחישות שלך, שהיא אמורה להצליח
(אם היא קמה כל בוקר אם טיטול ממש רטוב, אולי כדאי לנסות להפחית את השתיה לפני הגמילה.)
ועוד נקודה:
בד"כ כשאומרים ביחד מתכוונים אחרי יום יומיים שראית שהילדה אכן שולטת.
לפעמים בימים הראשונים הם מתאפקים, ואז הם חייבים את ההפסקה הזו בלילה בשביל לשחרר.

!!Hello

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כרגע היא קמה עם טיטול רטוב, אבל אני צריכה לבדוק את זה מיד שהיא קמה עוד לפני הבקבוק של הבוקר, למרות שאני חושבת שהיא מרטיבה בלילה עוד לפני הבוקר, אני אבדוק...
אבל אם מורידים להם את הטיטול הם לא לומדים להתאפק גם בלילה?

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הורדתי פחות או יותר מיד אחרי שנגמלה ביום, והיא ממשיכה לשתות בקבוק בלילה (ולפעמים שניים)
אחרי שני לילות רטובים היא נגמלה. קמה יבשה כמעט תמיד, מדי פעם מרטיבה. אבל אנחנו עדיין רק אחרי שבוע כך שזה נראה לי הגיוני. והטיטולים שלה היו תמיד רטובים ממש בבוקר. כנראה שהם מסוגלים ללמוד להתאפק למרות השתיה.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הורדתי פחות או יותר מיד אחרי שנגמלה ביום, והיא ממשיכה לשתות בקבוק בלילה (ולפעמים שניים)
אחרי שני לילות רטובים היא נגמלה. קמה יבשה כמעט תמיד, מדי פעם מרטיבה. אבל אנחנו עדיין רק אחרי שבוע כך שזה נראה לי הגיוני. והטיטולים שלה היו תמיד רטובים ממש בבוקר. כנראה שהם מסוגלים ללמוד להתאפק למרות השתיה.
בסוף הם גם לומדים ללכת לשירותים באמצע הלילה...

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בסוף הם גם לומדים ללכת לשירותים באמצע הלילה...
בינתיים גם אם היא מתעוררת באמצע הלילה היא לא מוכנה ללכת מסיבותיה השמורות עימה. בכל אופן כל עוד יבש אני בסדר עם זה...

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בינתיים גם אם היא מתעוררת באמצע הלילה היא לא מוכנה ללכת מסיבותיה השמורות עימה. בכל אופן כל עוד יבש אני בסדר עם זה...
זה לוקח הרבה זמן, אצלי לקח שנה+ עד שהתחיל פתאום ללכת לשרותים בלילה, בהתחלה היה פשוט מתאפק.
נראה לי מיומנות נרכשת

design by oshra

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
השבוע גמלתי את הבן שלי בן השנתיים-יום ולילה
בלילה הראשון הוא הרטיב לפחות 4 פעמים-התעורר בבכי בכל פעם...
בלילה השני שמתי לו טיטול והוא קם רטוב
מהלילה השלישי אילךללא טיטול-והוא יבש ממש! כבר לפחות 5 לילות
לא להתייאש, את יכולה לקחת אותה לשירותים שעתיים אחרי שהיא נרדמת ושתחזור לישון
הילדים מתרגלים מהר יותר ממה שאנחנו חושבים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה