ריהוט שרטוט ממוחשב למעצב החובב

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שקדי

משתמש מקצוען
אני רוצה לקנות ריהוט לחדר.
האם יש אפשרות שבעצמי אצור שרטוט (ברור שפחות מדויק משרטוט אדריכלי) כדי שאוכל לבדוק לעצמי צורות שונות של העמדת הריהוט?
אני יודעת שזה לא התחום שלכם כלל, אבל אולי תהיה למישהו הברקה.
תודה רבה לעונים!

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
דפי מחברת חשבון. כל רבוע 10 ס"מ :)
יש כל מיני תוכנות לעיצוב עצמי. חפשו בגוגל.
תכתבי "תוכנה לתכנון חדר"

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני לפני הכניסה לבית שלנו רכשתי ערכת שרטוט מעדינה לסקובסקי
אני לא מוצאת את הקישור אבל יכולה לשלוןח בפרטי מייל שלה
אם היא עדיין מוכרת את זה, זה בהחלט שווה

עריכה:
מצאתי את הקישור הנ''ל
הוא נראה פעיל, אך כדאי לבדוק בכל מקרה

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
דפי מחברת חשבון. כל רבוע 10 ס"מ :)
אני עובדת עם וורד, מציירת מלבנים עם קנ"מ של 1 ס"מ למטר
הצעת ייעול לשתי האפשרויות האלו: אקסל
מגדירים את הגיליון כך שהמשבצות בגודל קבוע, ואז מקבלים "דף חשבון" עם היתרון שאפשר לשנות דברים בקלות, ליצור כמה גרסאות באמצעות העתקה, וכיוצא בזה.
משתמשים בעיצוב גבולות כדי לשנות מסגרת של קבוצת תאים. אפשר להשתמש בסוגי קו שונים, לצבוע שטחים, לכתוב ולהסיף הערות.
דוגמה לאיך שזה נראה:
1721712354441.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה