מידע שימושי שקיפות בחסימת מספרים

מצב
הנושא נעול.

חיים ליברמן

משתמש צעיר

חיים ליברמן

משתמש צעיר
WhatsApp-Image-2021-07-25-at-15.09.03-750x1000.jpeg

קבצים מצורפים

• WhatsApp-Image-2021-07-25-at-15.09.03-750x1000.jpeg
    WhatsApp-Image-2021-07-25-at-15.09.03-750x1000.jpeg
    KB 98.7 · צפיות: 13

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
מה הדרמה?...
מהיום תראה באתר של החברת סלולאר פירוט על כל מספר שנחסם
זה ממש לא אומר שהחסימות יפסיקו

אגב, למי שלא הבין, האינטרס הגדול בקיומה של ועדת הרבנים הוא לא של הציבור החרדי, אלא של חברות הסלולאר שמשלמות הון עתק על השיחות האלו של קווי התוכן

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אוטומציה עסקית
הדרמה היא מה יעשו עכשיו וועדת הרבנים! יפסיקו לחסום?

(בשום פנים לא לוקח צד לטב ולמוטב, וכל אחד יאחז כמננהג אבותיו...)
איך הם יוכלו להמשיך לחסום?
החברות לא הולכות להיות בייביסיטר של הוועדה הקיקיונית כשכל יום יצטרכו לריב עם מספרים פרטיים שנחסמו עד היום שלא בצדק.
מה שיקרה זה שמה שבאמת צריך להיות חסום יהיה חסום ומה שלא פשוט לא...

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
איך הם יוכלו להמשיך לחסום?
החברות לא הולכות להיות בייביסיטר של הוועדה הקיקיונית כשכל יום יצטרכו לריב עם מספרים פרטיים שנחסמו עד היום שלא בצדק.
מה שיקרה זה שמה שבאמת צריך להיות חסום יהיה חסום ומה שלא פשוט לא...
הבעיה שאף אחד לא יכול לדעת למה משתמשים בקוים האלו!!! יש מספרים שאפשר לנתב כל אחד למקום אחר.
מוזמן ללמוד קצת על זה בפורומים.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
זה שוב מזכיר את כל הפוליטקאים שאומרים: אנחנו דואגים למגזר החרדי.
העסקנים? הם נגדכם והם לא יודעים מה טוב לכם. רק אנחנו יודעים מה טוב לכם המגזר החרדי. ה' ירחם
ליברמן כהנא בנט הנדל רפורמים

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
אני יפשט את הרוגלציה הזו למילים פשוטות:
בעצם כששיחת טלפון מסלקום (לדוג') נכנסת לפרטנר (לדוג')
חברת פרטנר נתנה שירות ללקוח של חברת סלקום בכך שהיא נענתה לשיחה שלו והעבירה אותה ליעד
וכעת חברת סלקום מחויבת כביכול בתשלום על השירות לחברת פרטנר
למה בעצם זה לא מתורגם לתשלום?
משום שבאותה מידה שחברת פרטנר נותנת שירות כזה לחברת סלקום, כמו"כ סלקום נותנים את השירות הזה לפרטנר במקרה של שיחה שיוצאת מפרטנר לסלקום.
מה עשו חברות קווי התוכן?
הקימו חברת תקשורת (כן, כן. בדיוק כמו סלקום, פרטנר, הוט מובייל וכו') שהיא תמיד תמיד רק מקבלת את השירותים מחברות אחרות
כלומר, אף פעם לא תיכנס אליך שיחה מקוו תוכן (למעט סוגים שעולים כסף על כל יחידת צינתוק)
שימו לב שכשמצנתק אליכם קו נייעס וכד' זה מיד מתנתק, לא תוכלו להרים להם ולשמוע את ההודעה.
ומשכך חברות התקשורת משלמות הון רב לחברות קווי התוכן
ומה הם עושים כנגד התופעה הזו?...
פשוט מאד!
חוסמים את הקווים האלו ע"י ועדת הרבנים לעניני תקשורת
פשוט מאד!!!
בהצלחה

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ימות המשיח... כמה חיכינו!
לשאלה של רבים "איפה הבשורה?", התשובה פשוטה:
רבים רבים התהלכו עם תחושה שהחסימות שרירותית לחלוטין, ואף גורם לא עומד להסביר אותן או בכלל טורח להתייחס לסיבת החסימה. זה פשע.
לדוגמה?
גיליתי שהקו של הדף היומי (!) מאת הרב האהוב עליי, ר' משה המבורגר שליט"א - חסום. למה? ככה.
אני רוצה שהקו הזה ייפתח, ואין עם מי לדבר.

מעכשיו, כל חסימה של קו - תכריח את החברות להיות שקופות, ואת הגוף החוסם לעמוד מאחורי החסימה - ולהסביר או לבטל אותה אם צריך.

כואב כואב כואב לי שהיה צריך ממשלה נטולת חרדים כדי שמישהו ידאג לאינטרסים של האזרח הפשוט והקטן (למשל, אני).

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
הכונו לעליית מחירים מטורפת!

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
רבים רבים התהלכו עם תחושה שהחסימות שרירותית לחלוטין, ואף גורם לא עומד להסביר אותן או בכלל טורח להתייחס לסיבת החסימה. זה פשע.
לדוגמה?
גיליתי שהקו של הדף היומי (!) מאת הרב האהוב עליי, ר' משה המבורגר שליט"א - חסום. למה? ככה.

מעכשיו, כל חסימה של קו - תכריח את החברות להיות שקופות, ואת הגוף החוסם לעמוד מאחורי החסימה - ולהסביר או לבטל אותה אם צריך.

כואב כואב כואב לי שהיה צריך ממשלה נטולת חרדים כדי שמישהו ידאג לאינטרסים של האזרח הפשוט והקטן (למשל, אני).
עכשיו רק צריך שיהיו גם תמונות נשים בכל העיתונים והפרסומות למגזר החרדי! אחח כמה טוב שיש ממשלה נטולת חרדים!

Y.V. אדריכלות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לדוגמה?

כשהעיירה נשרפה הרשלה רקד, סוף סוף נפטרתי מהפשפשים הארורים שנואי נפשי.
ורץ לשפוך עוד נפט....

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
עכשיו רק צריך שיהיו גם תמונות נשים בכל העיתונים והפרסומות למגזר החרדי! אחח כמה טוב שיש ממשלה נטולת חרדים!
אויש, נו. נו.
נו.
באמת.
אתה לא אזרח פשוט וקטן...
תודה רבה.
כיף שיש מישהו שחושב ככה...
אבל אני מרגיש כזה פשוט וקטן, אתה מבין?

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ורץ לשפוך עוד נפט....
...ועובדה שהוא הפך לאייקון תרבותי למשך 250 שנה לאחר שנפטר...
לא היה שווה?

eli001

משתמש צעיר
דבר אחד אני לא מבין, מדברים כאן ..ובכל מקום על חסימות קווים וכו' לא מבין למה לא מדברים על הצנטוקים הארורים האלו כל יום כל היום פשוט בלתי נסבל אם יום אחד אני יעבור למספר לא כשר זה יהיה אחד השיקולים המרכזיים... לא מבין איך כולם חיים עם זה, אולי השלימו עם המצב???

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
ורץ לשפוך עוד נפט....
הנפט כבר נמצא בעיירה כמה שנים, בגלוני ענק. ועסקנים שונים יוצקים לתוכו באדיבות מדי כמה ימים עוד ועוד.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה