שקיעה ..

איור קוסם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לא יכולתי להתאפק מלצייר שקיעה כל כך יפה שהיה היום....אז ניסיתי לצייר ...טוב זה מה שיצא ..
מה דעתכם ???
שקיעה 2.JPG

369.JPG

שקיעה 2.JPG

קבצים מצורפים

• 379.JPG
    379.JPG
    KB 27.3 · צפיות: 64
נערך לאחרונה ב:

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עוצר נשימה.

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מדהים בכל קנה מידה!!
האמצעי הכי!

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני חושבת שאת שכנה שלי,
עמדנו היום, אני והבת שלי בשקיעה, ולא יכולנו לעזוב את המרפסת, הגוונים, הצבעים, המריחה, זה היה משהו שמכניס אותך לאווירה שמימית ומרגיעה, והבת שלי אמרה 'חבל שאין לנו כאן קנווס ומכחול לצייר את הדבר המופלא הזה'
אז את הטבת להביע בצורה מדהימה ביותר!!

איור קוסם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תודה לכולכם!!!!
אני חושבת שאת שכנה שלי,
עמדנו היום, אני והבת שלי בשקיעה, ולא יכולנו לעזוב את המרפסת, הגוונים, הצבעים, המריחה, זה היה משהו שמכניס אותך לאווירה שמימית ומרגיעה, והבת שלי אמרה 'חבל שאין לנו כאן קנווס ומכחול לצייר את הדבר המופלא הזה'
אולי באמת ???
גם אני לא יכולתי לעזוב את החלון. היה כזה שקיעה יפה .
מיד התישבתי..
ומציירת ותוך כדי מסתכלת לחלון איך השקיעה ואם אני בכיוון הטוב ...
בקיצור היה כיף לצייר ..
עוד גוונים שהוספתי עכשיו .
3699.JPG

נערך לאחרונה ב:

fantasy

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני חושבת שאת שכנה שלי,

זהו, שגם אני (וכנראה לא שכנה...) עמדתי היום וצילמתי את היופי האין סופי הזה...
רק שלי היו בניינים שהסתירו..

קבצים מצורפים

• IMG_2161.JPG
    4.6 MB · צפיות: 59
  • IMG_2169.JPG
    2.5 MB · צפיות: 43
  • IMG_2171.JPG
    3.5 MB · צפיות: 45
  • IMG_2176.JPG
    4.1 MB · צפיות: 44

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יואו...איזה אליפות! זה כ"כ חי ואמיתי!

מו"לי

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אין דברים כאלה!!!
זה מהמם!

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
איזה יופי!
עוצר נשימההה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה