שיתוף > תנו לי מחמאה שקדיות!

רחלי שפירא

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ואו....ואווו.....
העריכה שלך היא משהו נדיר!
אני מסתכלת שוב ושוב על התמונות
מאוד מעניין לראות את התמונות לפני עריכה ..

אילה וויג

AYALA WEIG
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אפרת את אומנית!!
כל תמונה שלך זה פשוט קסם
אוהבת לראות עבודות שלך!
וכמובן שרוצה לראות לפני :)

BLIMY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
וואווווווו
שלמות של תמונות

תפארת ה.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מצטרפת לקודמותי - ממש יפה
ונשמח לראות לפני - אחרי - מאחורי הקלעים וטיפים לעיבוד :)
ברכותי על הזכיה בתחרות!!!!
יש להם טעם טוב!!

אפפרת

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה רבה לכולן ובגלל שביקשתן כל כך יפה! משתפת גם לפני:)

העיבוד הזה הוא עיבוד קצת יותר שונה משהו אחר קסום נראה מתוך אגדה והכי חשוב צבעים נכונים.
הגענו ממש בסופה של עונת השקדיות וכבר נהיה ירוק.. כמובן שגם בטבעי התמונה אחרי העריכה לא נראת ככה בשיא העונה והצמיחה!

שימו לב לגבי העלי כותרת של השקדיה בראשונה שהילד מביט הוספתי מעט,
ובתמונה השניה של הילדה לא הוספתי בכלל!!
לאחר הרבה ששאלו אותי אז אני אפרט ואסביר לכן קצת על העיבודים שלי:)
אז ככה יש הרבה סגנונות של עיבודים יותר טבעי יותר מצויר קסום ,יותר דרמטי...
לפני שאתן מתחילות לערוך מומלץ לדעת מה אתן רוצות להשיג בתמונה ? מה אתן מתכננות שיהיה? מה התמונה תעביר.?
כי אחרת חבל על הזמן ואתן עלולות לבזבז זמן רב.. אלה אם כן בא לכן לשחק עם התמונה ואז עולים רעיונות ואז מחליטים שאפשר לעשות את זה מידי פעם.
אתן לכן כמה דוגמאות : 1\https://www.prog.co.il/threads/סשן-עם-העגלת-ילדות-שלי-ולפני-ואחרי.600837/
למשל התמונות האלה שהעלתי אתמול עם העגלה רואים שהתמונה עברה עיבוד ובדכ התמונה לא תראה ככה ישר מהמצלמה. זה עיבוד מודגש מאד מבחינת הצבעים אפשר לומר טיפלה ציורי.
2בתמונות האלו בניויורק אם הייתן רואות בלי לפני ואחרי אז הייתן חושבות עיבוד בקטנה מאד טבעי וזה המטרה לחזק את הצבעים להאיר את מה שצריך ..אבל הן נראות עדיין טבעי ולא עריכה מוגזמת בכלל. עריכה עדינה למרות שיש פה כן עבודה.
3והדוגמא השלישית זה פה ממש שינוי דרסטי לפני ואחרי בשקדיות שאני אוהבת ת התוצאה.
אז מלא הצלחה ותודה רבה לכולן !!!

פתאום ששמים אחד ליד השני זה נראה לנו פתאום קצת הזוי או אפילו מוגזם כי זה לא כמו המקור אבל מי אמר שאמור להיות כמו המקור בתמונה -עיבוד אומנותי וקסום אפשר ללכת אחרי רחוק!
Untitled-3לפני אחרי ימוקטן.jpg

Untitled-3לפני אחרי (2)מוקטן.jpg

נערך לאחרונה ב:

פלנטה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מטורף
תמונות מושלמות ועיבוד מהמהם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה