נספח לאתגר שערי דמעות • נספח לאתגר 79

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
@לוצ'י איזה פרופט רשמת? באיזו בינה? פשוט מדהים!
תודה!
מייקרוסופט דיזיינר, נמחק לי הפרומפט, אבל משהו כמו 'ילד קטן חמוד, יושב על אדמה ובוכה, דמעותיו זולגות אל תוך צנצנת זכוכית שעשויה מלחם (היה לי הרבה נוסחאות לזה כדי שהבינה תבין, לא בדיוק הצליח ; ). ציור בצבעי מים. גוונים פסטליים עתיקים וכהים'

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
תודה!
מייקרוסופט דיזיינר, נמחק לי הפרומפט, אבל משהו כמו 'ילד קטן חמוד, יושב על אדמה ובוכה, דמעותיו זולגות אל תוך כלי עגול שעשוי מלחם (היה לי הרבה נוסחאות לזה כדי שהבינה תבין, לא בדיוק הצליח ; ). ציור בצבעי מים. גוונים פסטליים עתיקים וכהים'
באמת יצא לך מדהים!
כיף לראות יצירות בסגנונות מעניינים, בטח כשהם ברמה כזאת...

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למה הפסיקו לעדכן פה את האשכול:

ואיפה כתובים הזוכים, אם לא שם?

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@נכון מאוד זה יותר נראה דמעות בהספד של לויה מאשר גדולה🙄😏
האמת שניסיתי עשרות פעמים, מעדיף לא להעלות מה שייצא לי, בגדר ליצנות...

מה שקשה לי, זה לייצר תמונה שרק אחד בוכה וכל השאר מאושרים, אין כמעט סוג משפט שלא ניסיתי, אשמח לעזרה בזה

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
למה הפסיקו לעדכן פה את האשכול:

ואיפה כתובים הזוכים, אם לא שם?
מעדכנים את זה מדי פעם, לאחרונה באמת זה נשכח קצת. בכל מקרה- עדכנתי היום.
עקרונית, אפשר להכנס לכל אשכול של אתגר ולראות איזו יצירה מסומנת בתור הפתרון, אבל ברור שיותר קל ונוח לראות את כל האתגרים ביחד, ובשביל זה נוצר האשכול של היצירות הזוכות.

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מעדכנים את זה מדי פעם, לאחרונה באמת זה נשכח קצת. בכל מקרה- עדכנתי היום.
עקרונית, אפשר להכנס לכל אשכול של אתגר ולראות איזו יצירה מסומנת בתור הפתרון, אבל ברור שיותר קל ונוח לראות את כל האתגרים ביחד, ובשביל זה נוצר האשכול של היצירות הזוכות.

אני רק כעת התוודעתי לצורה בה מסומנים הזוכים....

הזוכים עצמם- מקבלים על כך הודעה?

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
(מה פשר הדירוג הכתום? חשבתי שזה אלו שקיבלו דירוג גבוה, אבל ראיתי שגם כאלה עם דירוג נמוך מקבלים לפעמים סימון כתום)
יצירות שהצבעתם להם מסומנות בכתום.
הזוכים עצמם- מקבלים על כך הודעה?
כן, כשהיצירה מסומנת בתור הפתרון מקבלים על זה התראה, חוץ מזה מקבלים הודעה פרטית- תזכורת להעלות אתגר חדש.

אגב, אפשר לראות אם יש כבר יצירה זוכה גם בלי להכנס לאשכול:
1722858499040.png

הסימון של ה"וי" הירוק מראה שיש פתרון. (הסימונים ליד- האשכול נעול ויש לי מעקב עליו)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צו

א שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ שִׁירוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב שִׁירוּ לַיי בָּרְכוּ שְׁמוֹ בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם לְיוֹם יְשׁוּעָתוֹ:ג סַפְּרוּ בַגּוֹיִם כְּבוֹדוֹ בְּכָל הָעַמִּים נִפְלְאוֹתָיו:ד כִּי גָדוֹל יי וּמְהֻלָּל מְאֹד נוֹרָא הוּא עַל כָּל אֱלֹהִים:ה כִּי כָּל אֱלֹהֵי הָעַמִּים אֱלִילִים וַיהוָה שָׁמַיִם עָשָׂה:ו הוֹד וְהָדָר לְפָנָיו עֹז וְתִפְאֶרֶת בְּמִקְדָּשׁוֹ:ז הָבוּ לַיי מִשְׁפְּחוֹת עַמִּים הָבוּ לַיי כָּבוֹד וָעֹז:ח הָבוּ לַיי כְּבוֹד שְׁמוֹ שְׂאוּ מִנְחָה וּבֹאוּ לְחַצְרוֹתָיו:ט הִשְׁתַּחֲווּ לַיי בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ חִילוּ מִפָּנָיו כָּל הָאָרֶץ:י אִמְרוּ בַגּוֹיִם יי מָלָךְ אַף תִּכּוֹן תֵּבֵל בַּל תִּמּוֹט יָדִין עַמִּים בְּמֵישָׁרִים:יא יִשְׂמְחוּ הַשָּׁמַיִם וְתָגֵל הָאָרֶץ יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ:יב יַעֲלֹז שָׂדַי וְכָל אֲשֶׁר בּוֹ אָז יְרַנְּנוּ כָּל עֲצֵי יָעַר:יג לִפְנֵי יי כִּי בָא כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בֶּאֱמוּנָתוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

צור את הרגע • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה