כללי שערים לתפריט של מסעדה

again

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מקסים!!
משהו בצבעים לא תואם את עוצמת הגוונים שבתמונות.
וכן, יש מצב שהייתי מחליפה את הרקע הלבן למשהו יותר "אכיל"

איילת שלו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ל"תפריט ילדים" - הצבעים של האותיות מתאימים.
הייתי מציעה בתפריט חלבי לעשות את האותיות רק בכחול, ובבשרי רק בכתום.

או יותר טוב - לתת רקע כחול / כתום (פס רחב, מתחת לאותיות) ואת האותיות בלבן.

אולי כדאי להחליף לפונט "נקי" יותר.

קליפ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
זה ממש יפה, אהבתי במיוחד את הלוגו!
לעניות דעתי, הייתי עושה הבדל בין התפריט הבשרי לחלבי.
(אולי בגווני הצבע של האותיות)

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
בתפריט החלבי להבליט יותר את החלק החלבי שבתפריט במבט ראשונה זה נראה כמו תפריט פרווה של סלט ירקות

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יפה! עבודה נקיה ונעימה לעין. בתפריט הבשרי והחלבי, שיהיה צבע אחד מצמבעי הלוגו ולא כל אות בצבע אחר.
תפריט ילדים אולי כן אפשר, ואולי רק כל מילה בצבע אחר.

ורד

משתמש מקצוען
הבסיס מעולה
הבעיה כאן היא הצבעוניות המוגזמת
זה מבלבל ולא נעים לעין
יש את הלוגו הצבעוני
הוא מושך את העין
תבחר את אחד הגוונים
ואיתו תשחק במודעה
את שאר הצבעים רק בנגיעות
גם את התמונות הייתי נותנת בקומפוזיציה של מרחק (הולך ומטשטש)

פעמון ורימון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מקסים!
הבעייתיות היא בסוג הפונט ובצבע.
לכי על החלבי- עם הכחול מהלוגו,
ועל הבשרי עם הכתום.
תנסי לשים פס שחור מתחת, וסביב הכתב פס שחור והילה לבנה סביב...
בהצלחה יקרה!

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עבודה מקצועית ומרשימה.
אני ממליצה לשנות את צבע הכותרות החלבי והבשרי לאחיד, ורק את של תפריט הילדים להשאיר צבעוני.
הפונט דווקא יפה, אבל הייתי מקטינה מעט ומיישרת לשמאל.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
הלוגו בעייתי. כחול וירוק הם לא צבעים מעוררי תאבון והדומיננטיות שלהם גדולה מידי בלוגו ובטקסט.
אולי אפשר לסלוח על "נגיעה" ירוקה כתבלין, אבל הבסיס צריך להיות ממשפחת הצבעים החמים.
בנוסף, הפונט באנגלית "קשוח" מידי. התוצאה היא לוגו "לא אכיל" כפי שהגדיר הרשל'ה לאחרונה.
כמו"כ יש מקום לבדוק האם ניתן להוציא חלק מארון המטבח המככב בלוגו.
אם המטרה היא לייצג באופן סמלי את חוויית האכילה במסעדה בעזרת סכו"ם, ניתן להסתפק במזלג וכוס יין. לכל היותר, גם סכין, אבל אין צורך להכניס גם את ספל התה, המלחיה וקנקן המים...

בקיצור. יש בעיה בלוגו, ונראה שהבעיה הזו, כמו דלקת, מתחילה להתפשט לכיוון שאר המרכיבים של העיצוב.
אם הלוגו הוא עובדה מוגמרת, אני מציע להשתדל שלא לחזור על הטעויות שלו בשאר התפריט.

צילומי המזון מקצועיים וטובים, אני מקווה שהם נאמנים למראה המנות המוצעות במסעדה ואינם על תקן "אילוסטרציה"

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;522996:
הלוגו בעייתי. כחול וירוק הם לא צבעים מעוררי תאבון והדומיננטיות שלהם גדולה מידי בלוגו ובטקסט.
אולי אפשר לסלוח על "נגיעה" ירוקה כתבלין, אבל הבסיס צריך להיות ממשפחת הצבעים החמים.
בנוסף, הפונט באנגלית "קשוח" מידי. התוצאה היא לוגו "לא אכיל" כפי שהגדיר הרשל'ה לאחרונה.
כמו"כ יש מקום לבדוק האם ניתן להוציא חלק מארון המטבח המככב בלוגו.
אם המטרה היא לייצג באופן סמלי את חוויית האכילה במסעדה בעזרת סכו"ם, ניתן להסתפק במזלג וכוס יין. לכל היותר, גם סכין, אבל אין צורך להכניס גם את ספל התה, המלחיה וקנקן המים...

בקיצור. יש בעיה בלוגו, ונראה שהבעיה הזו, כמו דלקת, מתחילה להתפשט לכיוון שאר המרכיבים של העיצוב.
אם הלוגו הוא עובדה מוגמרת, אני מציע להשתדל שלא לחזור על הטעויות שלו בשאר התפריט.

צילומי המזון מקצועיים וטובים, אני מקווה שהם נאמנים למראה המנות המוצעות במסעדה ואינם על תקן "אילוסטרציה"

הלוגו לא שלי, רק ביצעתי אותו מחדש.
השאלה היא האם השערים מגרים מספיק או שהם 'יבשים' מידי.

וכמובן, צילומי המזון הם סטוק, ואני רק יכול לקוות שהם דומים למוצר האמיתי...

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הבחירה הטיפוגרפית יוצרת תחושה של "מסעדה לילדים", ואני מניחה שזו לא הכוונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה