דרוש מידע שני ילדים ללא סבסוד במעון. מה אתם עושים??

קול תורה

משתמש פעיל
יש מעונות מעולים שמתגמלים טוב את המטפלות שלהן,
מה זה טוב 50 לשעה? 60 לשעה?...
גם מטפלת שמקבלת 37.22115 לשעה... לא מרגישה מסופקת בסוף החודש, ובגדול איכות המטפלות לא תלוי בשכר כי גם בסכומים האלו מחפשים בנרות..
מה שכן שזה יפה מההנהלה שלא סוחטת את המטפלות לגמרי

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מה זה טוב 50 לשעה? 60 לשעה?...
גם מטפלת שמקבלת 37.22115 לשעה... לא מרגישה מסופקת בסוף החודש, ובגדול איכות המטפלות לא תלוי בשכר כי גם בסכומים האלו מחפשים בנרות..
מה שכן שזה יפה מההנהלה שלא סוחטת את המטפלות לגמרי
נכון זה באמת עצוב, אבל מטפלת קבועה שמגיעה כל יום תקבל שם באזור 50 לשעה,
כשמעונות אחרים משלמים שכר מינימום אז זה נקרא יפה.

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בעיות יכולות להיות כאן וכאן.
אני שמחה שאצל מטפלת פרטית אני יודעת מי מטפלת בילדה שלי, בחרתי לשלוח אליה.
ובמעון כשיש הרבה תחלופה אני לא יודעת על מי אפול.

חחח

משתמש סופר מקצוען
בוודאי, כי מי שיש לו נגיד 3 ילדים, והוא מקבל ברוטו של נניח 15,000 ש"ח, והוא לא מקבל הנחה בשום מקום, ויש לו משכנתא של 5000++ הוא מליונר ויש לו חופשי לתת 3000 שח לכל ילד,
ואפילו ישאר לו יתרה לילדים אחרים...
מי שמקבל 15,000 ש"ח עבור שלושה ילדים = משפחה עם 5 נפשות לא אמור לשלם 3,000 ש"ח למעון.
כי ההכנסה שלו לנפש היא כולה 3,000 ש"ח = דרגה 5.
מי שלא זכאי לשום סיבסוד הוא אחד שההכנסה שלו לנפש הינה 6,000 ש"ח ומעלה ובדוג' של כבודו 5 נפשות * 6,000 ש"ח = 30,000 ש"ח (כלומר, צריך להרוויח לפחות 30,000 כדי לא לקבל שום סיבסוד)

חחח

משתמש סופר מקצוען
האם הגיוני לשלם סכום עצום כל חודש למעון כדי שיהיה לילדים מסגרת טובה?
הלכתי לראות גנים באיזור, המעון ממש בפער.
יש חצר וג'ימבורי וריתמיקה וחיות. שום גן לא מתקרב לרמה.
הייתם מתפשרים או מתמודדים עם המחיר?
(בלי זיופי תלושים וכו')
האם אתם לא זכאים לסבסוד בכלל או שאתם לא זכאים לדרגה הכי נמוכה? כי לעלות בדרגה שתיים זה לא כזה מפחיד כמו שזה נשמע. יותר יקר אבל סביר....

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בלתק
יש אצלינו מטפלות פרטיות מעולות, חלקן עם חלק מהפעילויות של המעון, אז אני שולחת לפרטי.
אם ההבדל אצליכם הוא כמו שתיארת - כן הייתי שוקלת מעון.
אגב,
את יכולה לעשות פשרה, ולשלוח רק את הגדול מבינהם למעון.
זה גם יותר זול מתינוק
גם יותר משמעותי הפעילויות, מאשר לילד בן שנה
ובאופן כללי בגיל הקטן יותר מומלץ מסגרת אינטימית יותר.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מעניין בירושלים מתחיל ב17 ילדים ומגיע ל30+
ירושלים גדולה...
אני שולחת למטפלות עם חמישה ילדים בגיל אפס,
ועד עשרה ילדים בגיל שנה וחצי-שלוש.
המחיר נע בין 1350-1600

1234tamar

משתמש רשום
30,000 ברוטו, כמה זה יוצא בנטו?
מי שמקבל 15,000 ש"ח עבור שלושה ילדים = משפחה עם 5 נפשות לא אמור לשלם 3,000 ש"ח למעון.
מי שלא זכאי לשום סיבסוד הוא אחד שההכנסה שלו לנפש הינה 6,000 ש"ח ומעלה ובדוג' של כבודו 5 נפשות * 6,000 ש"ח = 30,000 ש"ח (כלומר, צריך להרוויח לפחות 30,000 כדי לא לקבל שום סיבסוד)
לא הבנתי 30 אלף לחודש?או ל3 חודשים?
אם מרויחים 11 לחודש ויש 2 ילדים במעון זכאים להנחה?

חחח

משתמש סופר מקצוען

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בלתק
יש אצלינו מטפלות פרטיות מעולות, חלקן עם חלק מהפעילויות של המעון, אז אני שולחת לפרטי.
אם ההבדל אצליכם הוא כמו שתיארת - כן הייתי שוקלת מעון.
אגב,
את יכולה לעשות פשרה, ולשלוח רק את הגדול מבינהם למעון.
זה גם יותר זול מתינוק
גם יותר משמעותי הפעילויות, מאשר לילד בן שנה
ובאופן כללי בגיל הקטן יותר מומלץ מסגרת אינטימית יותר.
דווקא לדעתי אצל תינוק שלא יכול לדבר עדיין מעון חשוב יותר, מצד שני המחיר ממש גבוה...

ראש ישר

משתמש פעיל
חושבת שהרעיון הכללי הובן...
אני לא בעד סבסודים ללא גבול, כי ברור לי מי ישלם את בסופו של יום את הסכומים האלו,
אבל המחשבה הזאת שאנשים שמתפרנסים יפה יחסית הם עשירים ויכולים לעמוד בתשלומי מעון גבוהים בכיף ובשמחה, היא הזויה ורדודה ושוכחת לחשבן כל מיני דברים "שוליים"בדרך..

(בגדול, על פניו ברור שעדיף להרוויח יותר מלהרוויח פחות, אבל פגשתי יותר מידי אנשים שהרוויחו פחות וחיו חיי רווחה יותר מאחרים, ולאו דווקא בגלל ברכה נדירה בכסף, אלא בגלל משכנתא סכומים שונים, או עזרה הורית או אחרת וכו וכו....)

1234tamar

משתמש רשום

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
דווקא לדעתי אצל תינוק שלא יכול לדבר עדיין מעון חשוב יותר, מצד שני המחיר ממש גבוה...
אני לא מסכימה עם הקביעה שבהכרח מעון מוגן יותר ממטפלת פרטית מבחינת יחס.
בשניהם יש מעולים ויש גרועים, וזה התפקיד שלנו לבדוק ולברר.
עוד סיבה שאעדיף פרטית היא שבמעון אני משלמת כל כך הרבה, ואני יודעת שזו שבתכלס תהיה עם הילד שלי יום יום שעה שעה - משתכרת מינימום עם אפס תנאים.
בפרטית אני יודעת לפחות שהיא מקבלת כמה שאני נותנת לה (בניכוי הוצאות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה