עזרה שנה טובה לסבא וסבתא

תות פשוט

משתמש מקצוען
זה מה שאני עושה אבל היא נכנסה בצורה מסוימת חתוכה ואין אפשרות להזיז אח"כ
איך אפשר לבחור איך למקם את התמונה בתוך הצורה?
לא ניתן להזיז הרבה, אבל כן אפשר דרך כאן
תעמדי על התמונה ותזיזי אותה
1663658504645.png

תות

משתמש פעיל
קופצת על האשכול-
איך חותכים תמונה לצורת משושה?
ניסיתי דרך וורד אבל כשאני רוצה משושה רחב התמונה מתעוותת ו"משמינה" את הילדה שבפנים.
לא מצאתי חיתוך תמונה לצורת משושה אונליין.
אשמח לעזרה.

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
קופצת על האשכול-
איך חותכים תמונה לצורת משושה?
ניסיתי דרך וורד אבל כשאני רוצה משושה רחב התמונה מתעוותת ו"משמינה" את הילדה שבפנים.
לא מצאתי חיתוך תמונה לצורת משושה אונליין.
אשמח לעזרה.
את יכולה בפאואר פוינט. יותר נוח מוורד.
יש שם שנה צורה.
אגב, כשאת מורידה תמונה לתוכנה הזאת זה מוריד את האיכות של התמונה. קחי בחשבון.

תות

משתמש פעיל
בפאור פוינט כמו וורד זה נותן לחתוך לפי צורה- אבל אם אני רוצה משושה רחב הוא מעוות לי את התמונה.
איזה עוד דרך יש כדי לחתוך תמונה לצורת משושה?

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
בפאור פוינט כמו וורד זה נותן לחתוך לפי צורה- אבל אם אני רוצה משושה רחב הוא מעוות לי את התמונה.
איזה עוד דרך יש כדי לחתוך תמונה לצורת משושה?
לא יודעת איך את חותכת.
אני עושה בחתוך בהתאם לצורה ולא מעוות כלום.
1663671100538.png

תות

משתמש פעיל
א יודעת איך את חותכת.
אני עושה בחתוך בהתאם לצורה ולא מעוות כלום.
תנסי לשנות את הצורה של המשושה כדי שיהיה נמוך ורחב יותר. ישר תראי שהתמונה מתעוותת.
הוא אכן חותך לפי הצורה אבל בגודל הספציפי/ביחס שהוא החליט.

אם את יודעת איך לשנות את המשושה שיהיה יותר רחב והתמונה בפנים עדיין תשאר בפורפורציה אני ממש אשמח שתסבירי!

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
תנסי לשנות את הצורה של המשושה כדי שיהיה נמוך ורחב יותר. ישר תראי שהתמונה מתעוותת.
הוא אכן חותך לפי הצורה אבל בגודל הספציפי/ביחס שהוא החליט.

אם את יודעת איך לשנות את המשושה שיהיה יותר רחב והתמונה בפנים עדיין תשאר בפורפורציה אני ממש אשמח שתסבירי!
אחרי שאת חותכת בצורת משושה תעשי שוב חתוך ואז את יכולה להקטין להגדיל או איך שבא לך.
חוץ מזה הגדלה תמיד עושים מהצד באלכסון עם לחיצה על שיפט כדי לשמור על פרופורציות.
מקוה שעזרתי לך.

נערך לאחרונה ב:

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יוצרי ai
רעיון לחסרות הזמן (כמוני)
עיצוב ב5 דקות וכבר יוצא מגנט חמוד
מה שלוקח טיפה יותר זמן זה לצלם
הסבים לא צריכים יותר מזה....

קבצים מצורפים

• כרטיס ברכה מגנט סבים.png
    כרטיס ברכה מגנט סבים.png
    1.7 MB · צפיות: 62

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה