דרוש מידע שמירת מקום בהקרנות סרטים/הופעות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

Liner

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היי ומועדים לשמחה:)
נתקלנו כמה וכמה פעמים בהקרנות/מופעים שבנות מגיעות מוקדם ממש כדי לשמור לחברותיהן/אמותיהן מקום ישיבה.
וישנם נשים או בנות שלא מוכנות שישמרו מקומות ובאות ומתיישבות.
אצלינו היו דעות לכאן ולכאן...
מעניין מה דעתכן....

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
היי ומועדים לשמחה:)
נתקלנו כמה וכמה פעמים בהקרנות/מופעים שבנות מגיעות מוקדם ממש כדי לשמור לחברותיהן/אמותיהן מקום ישיבה.
וישנם נשים או בנות שלא מוכנות שישמרו מקומות ובאות ומתיישבות.
אצלינו היו דעות לכאן ולכאן...
מעניין מה דעתכן....
תלוי כמה מקומות תפסו...
אם את כל השורה, זה לא פייר, אבל אם שתי מקומות... שיערב להן.

ותן חלקנו!!!

משתמש פעיל
אם מתמלא לגמרי ואין שום מקומות ישיבה אחרים, אז כן שישבו במקומות שנתפסו

לא על אותן נשים אני מדברת.
אלא על אלו שנכנסות, וגם כשכל האולם כמעט ריק, הן מתישבות איפה שהן רוצות

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
אין שום זכות לאף אחת להוציא תיקים של מישהי אחרת ולשבת במקום שמור.
אני יודעת, שכשאני ואמא שלי הולכות, אנחנו רוצות שיהיה לנו מקום נורמלי, ואין עניין ששתינו נלך ונתייבש, אז רק אחת הולכת מוקדם.
וזה הגיוני מאוד!!!!
וגם אם שומרים שורה, הרי בסוף תשב שם מישהי ששילמה, נכון? אז מה ההבדל אם היא שולחת מישהי אחת שתשב מוקדם, במקום שכולם יתחרפנו, או שיבואו כולם וישבו עד לתחילת המופע...

shani123

משתמש מקצוען
אבל אם האולם מתמלא עד שאין מקומות לשבת והחברות /הקרובות עדיין לא הגיעו הן צריכות לפנות.
אחרות שילמו כרטיס והגיעו קודם וזכותן לשבת.
אז את מבדילה בין מקומות שנשמרו בתנאי שקנו עבורם כרטיס? גם אם האישה/נערה/ילדה עדין לא הגיעה למקום...

חני בנני;

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הייתי שמחה אם אפשר לשנות את זה לאישה מבוגרת
משום מה יש נשים ששבוע לאחר החתונה צריך לקום להם באוטובוס ובכל מקום ומה לעשות שבתור בחורה זה ממש מכעיס אותי...
(אולי אני אגדל ואני אבין...)

Liner

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הייתי שמחה אם אפשר לשנות את זה לאישה מבוגרת
משום מה יש נשים ששבוע לאחר החתונה צריך לקום להם באוטובוס ובכל מקום ומה לעשות שבתור בחורה זה ממש מכעיס אותי...
(אולי אני אגדל ואני אבין...)
מסכימה איתך בכל מילה!

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אני -
כשאני רואה שתופסים מקומות לאחרים פרנציפ מתיישב שם..
אפילו שאחד מידידי/משפחתי ממתין לי במקום אחר באולם
יש מצב שזה בגלל טראומה שעברתי בעבר ...
זה כולל כיסאות שמשעינים על השולחן באולם שמחות..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה