שמירת הדפסה כקובץ PDF באנגולר

נסיון9876

משתמש פעיל
מענין כי ממה שאני יודעת שמירה רגילה חסומה בגלל אבטחה (כל אתר שאני פותחת יוכל להשתלט לי על המחשב?)
האופציה היחידה היא לעשות download
ככל הידוע לי מה שחסום מטעמי אבטחה זה האפשרות לשמור במקום ספציפי בתוך מערכת הקבצים של הלקוח.
אך אפשרי להוריד למקום שמוגדר בברירת המחדל של הדפדפן או לחילופין לפתוח חלון למשתמש שיבחר היכן הוא רוצה לשמור את הקובץ.
(מקווה אני אכן זוכרת נכון)

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
ככל הידוע לי מה שחסום מטעמי אבטחה זה האפשרות לשמור במקום ספציפי בתוך מערכת הקבצים של הלקוח.
אך אפשרי להוריד למקום שמוגדר בברירת המחדל של הדפדפן

את מדברת על שמירה אוטומטית של הדפסה במקום ברירת מחדל ? או הורדה של קובץ מוגדר כPDF ?
אני הצלחתי לעשות הדפסה אבל לא הורדה של קובץ PDF אשמח לדעת האם אפשר לשמור את ההדפסה תמיד במקום מסוים ...

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
אולי תעלו לכאן את שורות הקוד של ה-import והמימוש, כדי שנוכל לעזור...

כשאני מנסה import -

import * as jsPDF from 'jspdf';

הוא לא מכיר את הפונק' של jsPDF (fromHtml)
1626069266184.png

אני אני משנה את הImport כמשתנה הוא מכיר אבל מציג שגיאה :

declare let jsPDF;

הוא נופל על השורה :

const doc = new jsPDF();

ורושם :
ERROR ReferenceError: jsPDF is not defined
at OrComponent.downloadAsPDF

KATZ

משתמש פעיל
הוא לא מכיר את
קוד:
doc.FromHtml()
גם בדוקומנטציה הרשמית היא לא מופיעה. עיין כאן

מקובל להשתמש בשיטה
קוד:
doc.text('hllow', 15, 15)

KATZ

משתמש פעיל
תנסה כך
JavaScript:
var raw = document.getElementById('html');
    var doc = new jsPDF();
    doc.html(raw, {
      callback: function (doc) {
        doc.save('doc.pdf');
      }
    });

KATZ

משתמש פעיל
יפה עכשיו הגעת לנקודה אחרת, בכדי להציג עברית ב- jspdf, צריך להמיר גופן התומך בעברית ל- יוניקוד.
יש כלי שפיתחו במיוחד לצורך זה, הכלי ממיר את הגופן ומוריד לך קובץ עם סיומת JS, אותה יש לשמור בתיקיית הפרוייקט,
ראה לעיל בפוסט הזה

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
יפה עכשיו הגעת לנקודה אחרת, בכדי להציג עברית ב- jspdf, צריך להמיר גופן התומך בעברית ל- יוניקוד.
יש כלי שפיתחו במיוחד לצורך זה, הכלי ממיר את הגופן ומוריד לך קובץ עם סיומת JS, אותה יש לשמור בתיקיית הפרוייקט,
ראה לעיל בפוסט הזה
אכן הוא מדפיס בעברית !!
רשמתם שם שצריך לרשום rigth בשביל להפוך את כיוון האותיות ... הוא לא הופך לי את כיוון האותיות , אלא מעביר את כל הטקסט לצד ימין ..
המילים נשארות הפוכות

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש אפשרות שחלק מהתוכן של הPDF יהיה טבלה וחלק טקסט ?

KATZ

משתמש פעיל
יש תוסף מיוחד לשילוב טבלאות בתוך ה- PDF, מאוד מומלץ!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה