עזרה שמירה על עקביות ביצירת דמויות

דביר זוסמן

משתמש רשום
בע"ה

שלום
מישהו יודע איך אפשר ליצור בAI דמות שתשמור על עקביות? כלומר, נגיד אני רוצה ילד בשם יוסי במצבים מסוימים ושהAI ייצור אותו דומה. איך עושים את זה?

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מה שאני הצלחתי בלאונרדו פוניקס, אחרי שעשית תמונה אחת, בפירוט מעל התמונה יש עט קסם,
לוחצים עליו וכותבים מה רוצים להוסיף/לשנות בתמונה.
ואז הוא נותן תמונה נוספת על סמך התמונה הראשונה שיצרת.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
כמובן שיש בלאורנדו (וגם במחוללים נוספים) כלים נוספים שמאפשרים לשמור על עקביות:
  • שימוש במספר סיד (גרעין / seed ) עקבי
  • שימוש באפשרות של 'תמונה לתמונה' או 'עומק לתמונה'

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה שאני הצלחתי בלאונרדו פוניקס, אחרי שעשית תמונה אחת, בפירוט מעל התמונה יש עט קסם,
לוחצים עליו וכותבים מה רוצים להוסיף/לשנות בתמונה.
ואז הוא נותן תמונה נוספת על סמך התמונה הראשונה שיצרת.
ב-promeai גם אפשר ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צו

א שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ שִׁירוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב שִׁירוּ לַיי בָּרְכוּ שְׁמוֹ בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם לְיוֹם יְשׁוּעָתוֹ:ג סַפְּרוּ בַגּוֹיִם כְּבוֹדוֹ בְּכָל הָעַמִּים נִפְלְאוֹתָיו:ד כִּי גָדוֹל יי וּמְהֻלָּל מְאֹד נוֹרָא הוּא עַל כָּל אֱלֹהִים:ה כִּי כָּל אֱלֹהֵי הָעַמִּים אֱלִילִים וַיהוָה שָׁמַיִם עָשָׂה:ו הוֹד וְהָדָר לְפָנָיו עֹז וְתִפְאֶרֶת בְּמִקְדָּשׁוֹ:ז הָבוּ לַיי מִשְׁפְּחוֹת עַמִּים הָבוּ לַיי כָּבוֹד וָעֹז:ח הָבוּ לַיי כְּבוֹד שְׁמוֹ שְׂאוּ מִנְחָה וּבֹאוּ לְחַצְרוֹתָיו:ט הִשְׁתַּחֲווּ לַיי בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ חִילוּ מִפָּנָיו כָּל הָאָרֶץ:י אִמְרוּ בַגּוֹיִם יי מָלָךְ אַף תִּכּוֹן תֵּבֵל בַּל תִּמּוֹט יָדִין עַמִּים בְּמֵישָׁרִים:יא יִשְׂמְחוּ הַשָּׁמַיִם וְתָגֵל הָאָרֶץ יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ:יב יַעֲלֹז שָׂדַי וְכָל אֲשֶׁר בּוֹ אָז יְרַנְּנוּ כָּל עֲצֵי יָעַר:יג לִפְנֵי יי כִּי בָא כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בֶּאֱמוּנָתוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

צור את הרגע • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה