כללי של איזה חברות הפונטים האלה, ואם הם יוקרתיים?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אסתר10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כריזמה הוא של פונטביט
לדעתי לא יוקרתי.
דוגמה:

קבצים מצורפים

• כריזמה.png
    KB 28.6 · צפיות: 20

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
perpetua של מיקרוסופט מגיע עם אופיס. יש של עוד חברות אבל אם לא קנית, אז מה שיש לך כנראה הגיע עם אופיס.
יוקרתי? לא נראה לי.

שמיל77081

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אם את רוצה פונט דומה לכריזמה אבל יוקרתי, קחי את 'סיפרות' של פונטייפ.

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
Perpetua זה פונט יוקרתי ביותר, מבחינת העיצוב. לא מייקרסופט הם המעצבים. זה פונט קלאסי ביותר.

אגב, ה-perpetua titling מיועד לכותרות -- הוא יותר עדין ואלגנטי. אז להשתמש ב-Perpetua לאותיות בדוגל טקסט רגיל, וב-Perpetua Titling עבור אותיות גדולות יותר.

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אריאל וו;1329828:
Perpetua זה פונט יוקרתי ביותר

כנראה 'יוקרתי' זה יחסי.
בנתיים בעבודות שלי לא יצא לי להשתמש ביוקרתיות שלו. אולי עוד לא הגעתי לשם...

Naomi123

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה לכל העוזרים
הפונטים האלו חינמיים?

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אבל אם יש לך Windows (או אולי Office), אז Perpetua מגיע עם זה, כך שלמעשה מותר לך בהחלט להשתמש בזה.

אגג, ברגע שאני רואה שהם מאייתים את שם הפונט לא נכון (Carizma במקום Charisma), אז לי זה כבר משדר שזה לא פונט איכותי!

blueberry

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
את מצפה מפונטים יוקרתיים שיהיו חינמיים?
לגבי כריזמה הוא מעולה לעימוד למשל.

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא יודע אם כריזמה מעולה לעימוד. ניסיתי לעמד איתו ולא יצא משהו מוצלח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה