עזרה שליחת קובץ פתוח ללקוח

ספינל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אשמח ליעוץ
כשאני שולחת ללקוח קובץ פתוח של פרסומת את הטקסט אני הורגת
מה לגבי התמונות יש אפשרות להטמיע באינדזיין?
או שאני צריכה לשלוח לו את התמונות בנפרד בנוסף לקובץ האינדיזין (אחרת הם יופיעו מפוקסלים)
תודה!

חיים רכניטצר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האפשרות הכי קלה, זה שליחת File > Package (חבילה) [או קונטרול + אלט + שיפט + P].
זה יוצר תקייה חדשה ובו נמצאים הקובץ אינדיזיין ותת תיקייה עם כל הקבצים הקשורים, ועוד תת תיקייה עם כל הגופנים.

(אם לא רוצים לשלוח את הגופנים, אפשר "להרוג" את הטקסט, ולמחוק את התת תיקייה של הגופנים.)

צ. גולד

עיצוב חסידי מיוחד ומוקפד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אשמח ליעוץ
כשאני שולחת ללקוח קובץ פתוח של פרסומת את הטקסט אני הורגת
מה לגבי התמונות יש אפשרות להטמיע באינדזיין?
או שאני צריכה לשלוח לו את התמונות בנפרד בנוסף לקובץ האינדיזין (אחרת הם יופיעו מפוקסלים)
תודה!
הדרך הנכונה לשלוח כתמונה JPG ואז אין צורך להרוג את הטקסט והכל סגור

ספינל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
האפשרות הכי קלה, זה שליחת File > Package (חבילה) [או קונטרול + אלט + שיפט + P].
זה יוצר תקייה חדשה ובו נמצאים הקובץ אינדיזיין ותת תיקייה עם כל הקבצים הקשורים, ועוד תת תיקייה עם כל הגופנים.

(אם לא רוצים לשלוח את הגופנים, אפשר "להרוג" את הטקסט, ולמחוק את התת תיקייה של הגופנים.)
אני לא רוצה לשלוח כמה קבצים
הדרך הנכונה לשלוח כתמונה JPG ואז אין צורך להרוג את הטקסט והכל סגור
רעיון מעולה . את הטקסט אני כן הורגת כדי שיהיה אפשרות לשנות אותו
תודה!

צ. גולד

עיצוב חסידי מיוחד ומוקפד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני לא רוצה לשלוח כמה קבצים

רעיון מעולה . את הטקסט אני כן הורגת כדי שיהיה אפשרות לשנות אותו
תודה!
את הטקסט לא להרוג כי ככה תוכלו לשנות, אם הורגים טקסט, ושומרים אותו ככה הכל הלך לפח ולא תוכלו לתקן - צריכים מאוד להיזהר בהריגת טקסט לשמור בשם אחר ורק שם להרוג.
בכל מקרה בJPG אין צורך כלל להרוג את הטקסט כי הוא הרוג ממילא בJPG וחבל להיכנס להרפתקאות מסוכנות

ספינל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
את הטקסט לא להרוג כי ככה תוכלו לשנות, אם הורגים טקסט, ושומרים אותו ככה הכל הלך לפח ולא תוכלו לתקן - צריכים מאוד להיזהר בהריגת טקסט לשמור בשם אחר ורק שם להרוג.
בכל מקרה בJPG אין צורך כלל להרוג את הטקסט כי הוא הרוג ממילא בJPG וחבל להיכנס להרפתקאות מסוכנות
ברור ששומרת העתק עם טקסט חי זה רק בשביל הלקוח שמעונין בקובץ פתוח ואני לא מעוניינת לשלוח לו את הפונטים

RACHEL G

Graphic designer & professional photographer
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למה קובץ פתוח?🤔

ספינל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
למה קובץ פתוח?🤔
הלקוח מפרסם במגזין ויש לו מידי פעם שינויים קלים בניסוח, המגזין נותן לו את השרות חינם
למה שיפנה כל פעם אלי ? וגם לי זה נוח שלא יפנה אלי על כל שינוי קטן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה