לימוד נהיגה שלא נופתע

ששועלי

משתמש רשום
אני אמור להיבחן טסט ביקשתי מהמורה שידאג שיהיה איתי ברכב תלמיד נוסף ולא תלמידה ואמר בטח הכל יהיה בסדר נראה לך שאני לא יודע ועכשיו שהיום של הטסט מתקרב ואני מזכיר לו הוא אומר לי תשמע זה לא תלוי בי זה לא בשליטתי ויכול להיות גם שיהיה בוחנת ואני לא יכול לדעת מראש מי בוחן רק בשעת מעשה אז רציתי לשאול האם יש פתרון במקום להחליף לבוחן אחר באיזה שהוא דרך וכן האם אני חייב שיהיה איתי עוד תלמיד ברכב

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני אמור להיבחן טסט ביקשתי מהמורה שידאג שיהיה איתי ברכב תלמיד נוסף ולא תלמידה ואמר בטח הכל יהיה בסדר נראה לך שאני לא יודע ועכשיו שהיום של הטסט מתקרב ואני מזכיר לו הוא אומר לי תשמע זה לא תלוי בי זה לא בשליטתי ויכול להיות גם שיהיה בוחנת ואני לא יכול לדעת מראש מי בוחן רק בשעת מעשה אז רציתי לשאול האם יש פתרון במקום להחליף לבוחן אחר באיזה שהוא דרך וכן האם אני חייב שיהיה איתי עוד תלמיד ברכב
אי אפשר לקבוע אם יהיה לך בוחן או בוחנת, זה אוטומטי על ידי המערכת, ואי אפשר להחליף.

לגבי עוד תלמיד ברכב, תבקש מהמורה שיזמין לך לבד.

ששועלי

משתמש רשום
זה פשוט הזיה מילא אם היה טסטים בתדירות גבוהה אבל אני מחכה כבר כמעט חודש אולי יש פה רעיון יצירתי בכל זאת

לעלוב ב"ש

משתמש פעיל
אין שום אפשרות לשנות טסטרית המערכת קובעת בשעת מעשה
ואם אתה לא עושה את הטסט אין החזר כספי
תלמידה הוא כן יכול לשנות

ששועלי

משתמש רשום
אם יש עוד רכב במקום שעושה מבחן יש מה להציע להתחלף בבוחנים או שפשוט אי אפשר ?

אפונה וגזר

משתמש פעיל
להיפך, אם יש גם בוחנת וגם תלמידה זה עדיף מאשר רק בוחנת ואתה לבד...
אם זה בוחן ותלמידה, או בוחנת ותלמיד, ואפילו בוחנת ותלמידה, בשעות היום זה לא בעיה של ייחוד למיטב זכרוני. אתה ובוחנת לבד זה גם לזכרוני לא בעיה הלכתית.
ומעבר להלכתי יבש, טסט זה גם ככה זמן מתוח שלא מדברים כלום חוץ מדברים ענייניים.

חיעיחע

משתמש פעיל
בדיוק, לפני שאתה מתעקש תשאל רב אם זה בכלל בעיה.....
כמדומני שלא!! (כמובן מדברת רק על בחינה ולא על הלימוד עצמו שאז יש שיח וכו...)

ניהול 1

משתמש מקצוען
בדיוק, לפני שאתה מתעקש תשאל רב אם זה בכלל בעיה.....
כמדומני שלא!! (כמובן מדברת רק על בחינה ולא על הלימוד עצמו שאז יש שיח וכו...)
הוא לא כתב שיש בעיה הלכתית.
הוא לא רוצה, וכל הכבוד לו.

רותי ויעל

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לגבי תלמיד, המורה שלך מחליט מי יהיה איתך בטסט והוא בהחלט יכול לסדר שזה יהיה תלמיד ולא תלמידה.
טסטרית באמת אי אפשר לשנות.
מתוך 4 טסטים שעשיתי לאחרונה היה לי 3 גברים ואישה אחת, אז תתפלל שזה יהיה גבר יש לזה סיכוי גדול יותר.
בהצלחה!

חודו של כל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

ששועלי

משתמש רשום
תודה רבה לכל העונים והמחזקים ב"ה עברתי בהצלחה את הטסט כדת וכדין ואם בוחן גבר ותלמיד ועכשיו לתלמידים הבאים אם יש מישהו שיוכל לדאוג לטובת הכלל עבור אותם תלמידים ויכול לשלוח מכתב בעניין זה לשר התחבורה שהוא חרדי שיתן פתרון בדבר הזה וכן שיכלו בעלי מס' טלפון כשר להיכנס לאתר של ברוש לתלמידים עם קוד שמגיע בהודעה קולית ולא בSMS

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש מישהו שיוכל לדאוג לטובת הכלל עבור אותם תלמידים ויכול לשלוח מכתב בעניין זה לשר התחבורה שהוא חרדי שיתן פתרון בדבר הזה
אולי תסביר לי מה הבעיה כאן ?
לנהוג ברכב כשמאחורה יושבת אישה ??
אני מכבד מאד את רצונך האישי לנהוג רק ברכב עם גברים, זו זכותך המליאה.
אך להפוך את זה למסע פניות לאורי מקלב שידאג לזה ?????
מה הקטע בזה ???
תמצא תעסוקה אחרת....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה