התייעצות שכפול עסק מצליח לחו"ל, איך עושים את זה?

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
יש לי עסק מצליח עם מוניטין גבוה בארץ
איך אני מגיע לחו"ל
ז"א איך אני מוצא איש קשר שם
מברר איך לפרסם, מה הצורה שהדברים עובדים שם וכו'
אשמח לכל מידע

HILEL1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם שאלת על חו”ל כנראה שחשבת על השאלה שלי, אבל אעפ”כ אשאל; האם אתה בטוח שמיצית את התפתחות העסק בארץ? השמים הם הגבול

יעקב דב

משתמש פעיל
איפה בחו"ל? ארה"ב? אירופה?
איזה סוג עסק?
אם תפרט יותר יוכלו לעזור לך יותר

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
שיווק תוכן דיגטלי
תכן שכיום מצליח מאוד בארץ
ואמור להצליח גם שם

כהתחלה חשבתי על ארה"ב
שם יש ריכוז גבוהה של יהודים חרדים שהמוצר אמור לעניין אותם

יעקב דב

משתמש פעיל
אתה מודע להבדלים במנטליות?
סוג הפרסום שמצליח בארץ כנראה לא יצליח בארה"ב

יעקב דב

משתמש פעיל
תסביר פה מעל הפורום מה יש לך פה וננסה לעזור לך להבין אם זה יעבוד

נערך לאחרונה ב:

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
סרטוני תוכן (מתאים למשפחות ולמוסדות) בתשלום אונליין לפי צפיה
מערכת שכבר קיימת בארץ
מבחינה טכנית אין לי בעיה לעשות את ההמרה ואנגלית וכו'
השאלה מבחינת שיווק והגעה ללקוחות

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי תנסו להשיג בעל עסק בחו"ל,
אפילו אחד, ולנסות להבין ממנו אם יש סיכוי שדבר כזה יעניין מישהו...

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
זהו שאפילו את האחד הזה אין לנו
מבחינת התעניינות פנו אלינו הרבה מארה"ב עד היום אבל לא היה לנו מענה מספק בשבילם
כך שמבחינת ביקוש אנחנו יודעים שיש ביקוש
השאלה מבחינת פרסום וגישה לאנשים אין לנו מושג

לורנס

משתמש מקצוען
עולם הפרסום המדיה מאד שונה בארה"ב,
תחום הסרטונים מפותח שם מאד ובשימוש יותר שנים מכאן.
כמובן הכל צריך לברר אצל פרסומאי/יועץ האם יש לזה סיכויים או לא.

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זהו שאפילו את האחד הזה אין לנו
מבחינת התעניינות פנו אלינו הרבה מארה"ב עד היום אבל לא היה לנו מענה מספק בשבילם
כך שמבחינת ביקוש אנחנו יודעים שיש ביקוש
השאלה מבחינת פרסום וגישה לאנשים אין לנו מושג
אם פנו אליכם זה כבר דריכת רגל, יכולים דרך זה לנסות להתאים את עצמכם אם זה ממש חשוב לכם.
לומר שאין לכם את השירות אבל תשמחו לנסות לבנות בעבורם או משהו כזה בשביל להכנס לתחום שם...

אני לא מחפש למכור בעצמי
רוצה יותר משהו כמו זכיין מקומי שמכיר את כוחות השוק וידע לנהל את זה כמו שצריך
איך אני מגיע לכזה בן אדם?
זכור לי שיש כאן בפרוג מישהו שעובד על פירסומים שמיועדים לבני חו"ל אולי תנסו דרכו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה