התייעצות שכונת נופי בן שמן -20-80

מישהי....

משתמש חדש
כל העניין הזה של דירה להשכיר הוא די חדש, ואין לי מושג אם יש מישהו בכלל שידע להגיד מה ההשלכות שיהיו לזה על דירות להשקעה באזורים שהמיזם יתקיים בהם.
העובדות היבשות: מדובר ב300 דירות מתוך כשלושת אלפים יח"ד (כ10%), אין לי מושג אם זה הרבה או קצת. אכלוס ב2025. ואין לי מושג מבחינת תמהיל אם מדובר בדירות גדולות או קטנות, אולי מישהו ממבינים פה יידע לבדוק את זה.
באיזה פרויקט יהיה מיזם של דירה להשכיר ? כלומר איזה חברת בניה ?

ruth smile

משתמש רשום
D I G I T A L
קיבלתי גם הצעה בחברה אחרת איכלוס ב2028 קומה 1 98 מטר 10/90 עם הסבת ערביות 2015000
שווה לקנות בקומה 1?
זה 4 חדרים?? 2.15 מיליון?
מישהו הציע דרך תייוך דירת 3 חדרים קומה 15, במחיר 2,000,080, איך זה נשמע?, זה עסקה טובה?, צפי איכלוס עוד 3 שנים..

מישהי....

משתמש חדש
זה 4 חדרים?? 2.15 מיליון?
מישהו הציע דרך תייוך דירת 3 חדרים קומה 15, במחיר 2,000,080, איך זה נשמע?, זה עסקה טובה?, צפי איכלוס עוד 3 שנים..
דיי הגיוני המחיר של 4 חדרים , ראיתי גם חברות שמפרסמות החל מ - 2.4 מיליון ..

אני גם קניתי שם דירת 4 חדרים..

z.k.

משתמש פעיל
האם יש שכונות חדשות נוספות בבניה בלוד? באם לא, האם נופי בן שמן לא תישאר שכונה קטנה שתצטרך להיסמך על הקיים באיזורים הישנים, מה שאולי ירתיע את מחפשי היוקרה?
@נתי רוקח

נתי רוקח

יועץ השתלות שיער
מנוי פרימיום
ממש לא חושב כך, מתוכננות 4300 דירות ואם כבר אז עדיף שכל הסופרים לדוגמא יהיו בעיר הישנה, יש לך את הכל שם, מרחק של עד 10 דקות ברכב, דרך המנהרה של גני יער

z.k.

משתמש פעיל
ממש לא חושב כך, מתוכננות 4300 דירות ואם כבר אז עדיף שכל הסופרים לדוגמא יהיו בעיר הישנה, יש לך את הכל שם, מרחק של עד 10 דקות ברכב, דרך המנהרה של גני יער
זה נכון לגבי סופרים, אבל לגבי קניונים ומרכזי בילוי, יתחשק לאדם (לא חרדי) לגור כשהבילויים והשופינג שלו הם עם אנשים שלא בסגנון שלו? ולכאורה 4300 משפחות זה לא כח צרכני מספיק שיפתחו להם קניונים ובילויים בשכונה

נתי רוקח

יועץ השתלות שיער
מנוי פרימיום
בעיקרון כל הרחוב הראשי בנופי בן שמן הוא רחוב מסחר, בלאו הכי אין קניון בלוד היום, אני חושב שזה יתרון, יש קניון עזריאלי ברמלה

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה