שיתוף- כשגשום בחוץ...

אסתי ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
WOW.....מהמהההם
ממש אהבתי

ריפקא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אהבתי את הציור עם האדים על החלונות
ממש יפה!

neomy

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
יואו איזה רעיון! אהבתי ממש!

נחמ'שית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הי, זה של הסמינר שלי....חחח...
מדהים!
את עשית גם ת'לוגו? ממש אלופה!!

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
ד"ש.
לא את הלוגו עשתה המזכירה, שהיא גם גרפיקאית.
אם אני לא טועה.

brod

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יצירתי מאד
רעיון מיוחד!

shoshi3332

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מאד מיוחד

אפטריסטית אחת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ואאווו
יצירתי ומקורי במיוחד!
הביצוע אלף!!!!

מצגת40

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מוצלח במיוחד! אהבתי מאד.

רקורדית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רעיון מקסים, בטח לבנות היה כיף לשיר עם כזה קליפ...
אהבתי את ההתאמה של התוכן לביצוע שבחרת, מעולה!
ברשותך 2 הערות
1. את האיורים לעשות בקו דק וזורם יותר, אני מבינה שזה אמור להראות אדים על החלון אבל כרגע זה לא מספיק אסטטי
2. היה אפשר להכניס אלמנטים שיגיעו גם לבפנים. כמו- ברק, ערפל, אדים.. ברור שרצית להראות שבפנים מוגן אז הגשם לא נכנס אבל אוירה כן. לחילופין אולי כס תה מעלה אדים... ובכלל לעבוד עוד על החיבור של החלון שיראה ריאלי ומשתלב יותר ולא מודבק
מלא הצלחות!

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
1. את האיורים לעשות בקו דק וזורם יותר, אני מבינה שזה אמור להראות אדים על החלון אבל כרגע זה לא מספיק אסטטי
תודה! אני שמחה לשמוע גם הערות.
זה מה שעשיתי בהתחלה, אבל שינינו את זה מהר מאד, כי זה לא היה "זה"...
באמת אתגר לעשות משהו שיהיה גם "מלוכלך" כמו המקור וגם נקי ואסטתי, מעניין איך באמת יכולתי לשפר את זה ועדיין לשמור על האותנטיות.
2. היה אפשר להכניס אלמנטים שיגיעו גם לבפנים. כמו- ברק, ערפל, אדים.. ברור שרצית להראות שבפנים מוגן אז הגשם לא נכנס אבל אוירה כן. לחילופין אולי כס תה מעלה אדים... ובכלל לעבוד עוד על החיבור של החלון שיראה ריאלי ומשתלב יותר ולא מודבק
מלא הצלחות!
כוס תה עם אדים- רק אני רואה שם?
אלמנטים מבחוץ- שוב היה כאן אתגר, כי החלון צריך להיות כמעט אטום כדי שיראו את הכיתובים, ומצד שני כן צריכים לראות את הרקע. בעיקר לכן התחלתי בלי האדים.
הוספתי כמה פעמים ברקים, אבל קשה להבחין בהם בגלל האדים והערפל. שוב, אשמח לשמוע איך כן יכולתי לשלב. (כמובן לא בשביל הפעם הזאת כבר)
בקשר לשילוב של החלון, מקבלת, יש מה לשפר.

I can do it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
UX UI
אשמח לקבל חו"ד וגם ביקורת.
יואוו
זה של הסמינר שלי!!!!!
זה רץ אצלינו ישבנו מרותקות עד הסוף לבדוק מי עשתה את זה!!!
המצגת מהממת!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה