שיתוף בתהליך (שעדיין בעיצומו) - איקונים

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
שלום וברכה!
החלטתי לשתף אתכם בתהליך שעדיין בעיצומו של עיצוב והנפשת איקונים עבור לקוחה (לאתר מכירות בבניה)
אשמח מאוד לקבל את הערותכם והארותכם על העיצוב, לפני שאני עוברת להנפשה
ובעז"ה בסיום תהליך ההנפשה אשתף כאן את האיקונים המונפשים
איקונים אלו אמורים לשמש באתר הבית של מכירת מוצרי אומנות בקרמיקה, שכשכל איקון מסמל קולקציה אחרת
(נשענתי על שאטרסטוק בחלק מהאיקונים)
אל תחששו להעיר, בדיוק בשביל זה העליתי את העבודה!

קולקצית וינטאג'
2.png

קולקצית יודאיקה
3.png

קולקצית מתנות מהים
4.png

קולקצית ציטוט
5.png

קולקצית ציפור מדבר
6.png

קולקצית שלכת
7.png

קולקצית אוריגמי
1.png

קולקצית תכשיטים
8.png

(את הלוגו שלה כבר העליתי בעבר, והוא עבר שיפוץ של שינוי פונט (כמו שהרבה המליצו לי באשכול הקודם) הוספת חתימה ו'עישון צבע' - מצורף להנאתכם)
9.gif

תודה לכל המגיבים!

צריח

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
WOW!
אהבתי איך שהצלחת לשמור על קו אחיד בכמות אייקונים כזו מגוונת..
עבודה יפה נקייה ואסטטית!
אולי במוצרי ים הייתי משנה מהדולפין/דג
לכיוון צדפות וכוכבי ים

פנסאית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
Big like כמה השראה ומתיקות באייקון אחד..
אייקון נשמע מלא חדשנות ומינמליזם ולקחת את המושג כמה רמות מעל, מלא השראה עומק ואומנות

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וואו איזה יופי של אייקונים!! העיצוב הנקי שלך אליפות בינלאומית! איזה צבעים יפים..

הממממ... אני מנסה לחשוב מה יש כאן להעיר, זה בעקרון ממצוין לעוד יותר קריא אבל זה טעמי האישי ואין כאן שום אקסיומות

האוריגמי למשל לא ככ קריא לי. לא הייתי מבינה מה זה בלי הכיתוב.. ממליצה לנסות לרבע טיפה או לעשות משהו שאפשר אחרכ לקפל בהנפשה

השלכת מהמם ממש אבל טיפה עמוס ללוגו? מספיק לדעתי בין 3-5 עלים כדי שנבין את הפואנטה.. אלא אם זה עף אחרכ בטורנדו קטן אה? לא יודעת מה ההנפשה שתכננת ואם צריך בה תנועה של הרבה חלקיקים או עלים אז אל תורידי

הוינטאג מעולה ממש גם היודאיקה והים. התכשיט מהמם בא לי לקנות כזה חח והציפור מדבר לוקחת את כולם... ממש נפלא הציפור.

בציטוט לדעתי זה לוגו מצויין אבל כדאי אולי להקטין טיפה גרשיים כדי שתוכלי להרחיק קצת מהנקודות זה יהיה יותר מובן בעיני.. שמעתי לאחרונה שבאנימציה הסילהוטים חייבים להיות חזקים וברורים כי צריך שיהיה מובן על מה מסתכלים במכה אחת אחרת צריך להוסיף זמן הנפשה.

תרשי לי עוד פעם לציין שאת אלופה ברמות על.. מעוררת אצלי השראה הן לאנימציה והן לציור. מחכה לראות מה ההנפשות המאפיינות שתוסיפי לאייקונים הכיפים האלה.

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
וואו הכל אצלך כ"כ מושלם...
מצטרפת ל @טלי'ה לגבי המעט עומס באייקונים.
מחכה כבר ממש לראות אותם מונפשים...
ויש סיכוי שאת עוזרת לי במשהו קטן?
אם את יכולה, אני ישמח שתשלחי לי הודעה בפרטי...

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
WOW!
אהבתי איך שהצלחת לשמור על קו אחיד בכמות אייקונים כזו מגוונת..
עבודה יפה נקייה ואסטטית!
אולי במוצרי ים הייתי משנה מהדולפין/דג
לכיוון צדפות וכוכבי ים
תודה רבה שמחה לשמוע!
הענין שהדג אמור לקפוץ מהמים ויהיה קשה לוותר על זה, אבל אחשוב על הכיוון בעיקר בגלל שבאמת רוב מוצרי הים של הלקוחה זה בסגנון צדפות, אלמוגים ופחות דגים, תודה רבה על הכיוון
Big like כמה השראה ומתיקות באייקון אחד..
אייקון נשמע מלא חדשנות ומינמליזם ולקחת את המושג כמה רמות מעל, מלא השראה עומק ואומנות
ואו, תודה על המילים החמות!
וואו איזה יופי של אייקונים!! העיצוב הנקי שלך אליפות בינלאומית! איזה צבעים יפים..

הממממ... אני מנסה לחשוב מה יש כאן להעיר, זה בעקרון ממצוין לעוד יותר קריא אבל זה טעמי האישי ואין כאן שום אקסיומות

האוריגמי למשל לא ככ קריא לי. לא הייתי מבינה מה זה בלי הכיתוב.. ממליצה לנסות לרבע טיפה או לעשות משהו שאפשר אחרכ לקפל בהנפשה

השלכת מהמם ממש אבל טיפה עמוס ללוגו? מספיק לדעתי בין 3-5 עלים כדי שנבין את הפואנטה.. אלא אם זה עף אחרכ בטורנדו קטן אה? לא יודעת מה ההנפשה שתכננת ואם צריך בה תנועה של הרבה חלקיקים או עלים אז אל תורידי

הוינטאג מעולה ממש גם היודאיקה והים. התכשיט מהמם בא לי לקנות כזה חח והציפור מדבר לוקחת את כולם... ממש נפלא הציפור.

בציטוט לדעתי זה לוגו מצויין אבל כדאי אולי להקטין טיפה גרשיים כדי שתוכלי להרחיק קצת מהנקודות זה יהיה יותר מובן בעיני.. שמעתי לאחרונה שבאנימציה הסילהוטים חייבים להיות חזקים וברורים כי צריך שיהיה מובן על מה מסתכלים במכה אחת אחרת צריך להוסיף זמן הנפשה.

תרשי לי עוד פעם לציין שאת אלופה ברמות על.. מעוררת אצלי השראה הן לאנימציה והן לציור. מחכה לראות מה ההנפשות המאפיינות שתוסיפי לאייקונים הכיפים האלה.
תודה תודה טלי'ה, התגובות שלך, זה אחד הדברים שעושים הרבה טוב בעולם, אלופה בלתת אושר לשני, אקח את ההערות לתשומת ליבי, תודה!!
וואו הכל אצלך כ"כ מושלם...
מצטרפת ל @טלי'ה לגבי המעט עומס באייקונים.
מחכה כבר ממש לראות אותם מונפשים...
ויש סיכוי שאת עוזרת לי במשהו קטן?
אם את יכולה, אני ישמח שתשלחי לי הודעה בפרטי...
תודה! אין מילים!

wake up

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
וואו,
פשוט יפה!!!

אני כבר ממש מדמיינת את ההנפשה שתעשי לזה - נראה לי זה הולך לנצנץ מדהים!!!
זוכים הלקוחות שמגיעים אליך.

הערה קטנטנה ממש -
כשהציפור מסיימת את המנוחה שלה עם הטקסט, ומתעוררת לתעופה לפרח, יש לה תנועה מאוד חדה - קפיצה כזו.
לדעתי אם תוסיפי שם עוד פריים אחד שתיים או שהמרחק שהיא זזה יהיה קטן יותר זה ירגיע את זה...
או שתעשי לזה איז אין אאוט...
גם כשהיא חוזרת מהפרח יש לה עצירה פתאומית כזו..

מקווה שהובנתי.

מלא הצלחות הלאה.
ותודה על השיתופים שלך - אני כ"כ ניהנת ראות אותם!!

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
וואו,
פשוט יפה!!!

אני כבר ממש מדמיינת את ההנפשה שתעשי לזה - נראה לי זה הולך לנצנץ מדהים!!!
זוכים הלקוחות שמגיעים אליך.

הערה קטנטנה ממש -
כשהציפור מסיימת את המנוחה שלה עם הטקסט, ומתעוררת לתעופה לפרח, יש לה תנועה מאוד חדה - קפיצה כזו.
לדעתי אם תוסיפי שם עוד פריים אחד שתיים או שהמרחק שהיא זזה יהיה קטן יותר זה ירגיע את זה...
או שתעשי לזה איז אין אאוט...
גם כשהיא חוזרת מהפרח יש לה עצירה פתאומית כזו..

מקווה שהובנתי.

מלא הצלחות הלאה.
ותודה על השיתופים שלך - אני כ"כ ניהנת ראות אותם!!
תודה רבה!! אין מילים, עשית לי טוב, תודה!!
תודה רבה על ההערה, אהבתי ששמת לב, באמת היה לי קשה שם כי חילקתי את הציפור לשתי סימבולים אחד במנוחה ואחד בתעופה והמעבר בינהם לא קיבל השקעה מספיקה

נעמה :)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מקסים!!
רמה גבוהה!
בקולקציית ציטוט מפריע לי שהגרשיים נורא קרובות למסגרת, כדאי טיפה להקטין ולהרחיק.

wake up

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
באמת היה לי קשה שם כי חילקתי את הציפור לשתי סימבולים אחד במנוחה ואחד
איזה רעיון,

בעקבות ההערה שלך התבוננתי בזה שוב.
זה פשוט מושלם,
החלוקה ל-2 סימבולים משפיעה על החזרה למנוחה -
את פשוט יכולה לחכות עוד כמה פריים עד שהסימבול של התעופה יגיע למצב של המנוחה - ואז הסגירה לא תהייה פתאומית. (היה נדמה לי שיש ל2 הסימבולים פריים חופף.)
ואז גם יהייה לך קצת יותר זמן להוציא את העלי כותרת של הפרח...
שדרך אגב כל הלבבות הקטנות האלו מצד שמאל - ואיך שהפרח יוצא - כ"כ עושים אוירה!! גם כשלא ערנים להתבונן בהם.

והיציאה שוב לתעופה, נראה לי כמו שכתבתי לך, מרחק יותר קטן יעזור לזה...

מקווה שזה בסדר מבחינתך שכתבתי את ההערה כאן.
את אלופה בסדר גודל!!! ואני הקטנה רק מעיזה לומר קצת...
רמת הביצועים שלך טופ!!!
כל הערות שלי אין בכוונתם להוריד כלום מההתפעלות על הביצוע.

מה שברור שהתיקונים האלו הקטנים אין להם סוף.
וכל תיקון כזה יכול לקחת דקות ארוכות.
אז... את לא צריכה באמת לעשות את זה.

ותודה על האופציה לנתח את זה.
למדתי מזה... ואולי גם עוד כמה שקראו את זה...

יישר כח.

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
עבודה מדהימה ומיוחדת.

לגבי האייקונים:
הקו נקי יפה ומעניין.

רק חסר לי קצת אחידות בין האייקונים - כולם צריכים להיות על אותו משקל מבחינת צורניות ומבחינת עומס חזותי.
לבחור אם האייקון ממורכז או תופס את כל נפח העיגול.
אם מתבסס על קווים או על צורות מלאות.
אם מתבסס על פינות מעוגלות או חדות וכן הלאה...

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
איזה רעיון,

בעקבות ההערה שלך התבוננתי בזה שוב.
זה פשוט מושלם,
החלוקה ל-2 סימבולים משפיעה על החזרה למנוחה -
את פשוט יכולה לחכות עוד כמה פריים עד שהסימבול של התעופה יגיע למצב של המנוחה - ואז הסגירה לא תהייה פתאומית. (היה נדמה לי שיש ל2 הסימבולים פריים חופף.)
ואז גם יהייה לך קצת יותר זמן להוציא את העלי כותרת של הפרח...
שדרך אגב כל הלבבות הקטנות האלו מצד שמאל - ואיך שהפרח יוצא - כ"כ עושים אוירה!! גם כשלא ערנים להתבונן בהם.

והיציאה שוב לתעופה, נראה לי כמו שכתבתי לך, מרחק יותר קטן יעזור לזה...

מקווה שזה בסדר מבחינתך שכתבתי את ההערה כאן.
את אלופה בסדר גודל!!! ואני הקטנה רק מעיזה לומר קצת...
רמת הביצועים שלך טופ!!!
כל הערות שלי אין בכוונתם להוריד כלום מההתפעלות על הביצוע.

מה שברור שהתיקונים האלו הקטנים אין להם סוף.
וכל תיקון כזה יכול לקחת דקות ארוכות.
אז... את לא צריכה באמת לעשות את זה.

ותודה על האופציה לנתח את זה.
למדתי מזה... ואולי גם עוד כמה שקראו את זה...

יישר כח.
אני מאוד מודה לך על ההערות המתובלות בכל כך הרבה מחמאות! תזכי למצוות!
קראתי שוב ושוב ואני מאוד מודה לך על היחס והסבלנות לכתוב לי אותם, את אלופה אמיתית
יש לך עין טובה ונתת הערות קולעות, אל תקראי לעצמך 'אני הקטנה'... אני ממש מוחה בתוקףף
אם היית יושבת לידי שעה אחת ורואה איך אני עובדת, לא היה ממה להתלהב בכלל, אין לי מושג איך זה קורה שבסוף יוצא משהו יפה, ניסים נעשים לאבותינו ולנו, רק תודה לה'
העליתי את העבודה בדיוק בשביל לקבל הערות וזה מה שמקדם אותי, בעז"ה, אז תודה ענקית!!

עבודה מדהימה ומיוחדת.

לגבי האייקונים:
הקו נקי יפה ומעניין.

רק חסר לי קצת אחידות בין האייקונים - כולם צריכים להיות על אותו משקל מבחינת צורניות ומבחינת עומס חזותי.
לבחור אם האייקון ממורכז או תופס את כל נפח העיגול.
אם מתבסס על קווים או על צורות מלאות.
אם מתבסס על פינות מעוגלות או חדות וכן הלאה...
תודה גדולה!
הארת את עיני, בתחום העיצוב יש לי קצת חור בהשכלה ומנסה להשלים אותו ע"י ההערות שלכם, אז תודה רבה!!!!

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@סטודיו פלאש, מלכת המושן גרפיקס. מחכים לראות תוצאות ההנפשה ואל תקטיני את עצמך את מגדלור שלנו ותמיד עוזרת בכל שאלה גדולה או קטנה

לפעמים כשמעלים עבודה לביקורת זה לעיתים מקדם כי נותן נק מבט חדשה ולעיתים מתיש טיפה ושוחק לכן חשוב לי לציין שכל הערה שלי היא לטעמי ולהבנתי (הדלה כרגע, אני לא מבינה בתחום העיצוב או ההנפשה של לוגואים), וזה לא אמת מוחלטת.. מה שאת יוצרת נראה לי כמו קסם בכל פעם מחדש וכרגע סקרנית לראות מה יצא מכל הלוגואים

מי שבידיים שלך מקבל מוצר ברמת גימור הכי גבוהה שיש ואת שומרת על סטנדרט של איכות בכל מה שיוצא תחת ידך. בטוחה שזה ברור כאן לכולם. ושתפי בתוצאות אנחנו מחכים סיקרנת.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
@סטודיו פלאש, מלכת המושן גרפיקס. מחכים לראות תוצאות ההנפשה ואל תקטיני את עצמך את מגדלור שלנו ותמיד עוזרת בכל שאלה גדולה או קטנה

לפעמים כשמעלים עבודה לביקורת זה לעיתים מקדם כי נותן נק מבט חדשה ולעיתים מתיש טיפה ושוחק לכן חשוב לי לציין שכל הערה שלי היא לטעמי ולהבנתי (הדלה כרגע, אני לא מבינה בתחום העיצוב או ההנפשה של לוגואים), וזה לא אמת מוחלטת.. מה שאת יוצרת נראה לי כמו קסם בכל פעם מחדש וכרגע סקרנית לראות מה יצא מכל הלוגואים

מי שבידיים שלך מקבל מוצר ברמת גימור הכי גבוהה שיש ואת שומרת על סטנדרט של איכות בכל מה שיוצא תחת ידך. בטוחה שזה ברור כאן לכולם. ושתפי בתוצאות אנחנו מחכים סיקרנת.
תודה טלי'ה!!
הפרגונים שלך ממש מעיפים לשמיים, מקווה להצליח לצנוח לקרקע חזרה אחרי כאלו פרגונים . .. :)
יש לך ידע ענק באנימציה והערות (והפרגונים בכלל:)) שווים המון, תודה גדולהה!!
פעם שמעתי רב גדול שאמר, תתייעץ עם כולם אבל בסוף תחזור להתייעץ עם עצמך,
אוהבת את השיטה הזו, וכשיש לי סבלנות לשמוע הערות וזו לקוחה שמגיע לה שאשפר לה את העבודה כמה שאני יכולה, אז מתיעצת ומקבלת ביקורת להנאתי..
בעז"ה ברור שאשתף (קודם אשב על שיפוצי העיצוב ואז אעבור להנפשה, יקח קצת זמן)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה טלי'ה!!
הפרגונים שלך ממש מעיפים לשמיים, מקווה להצליח לצנוח לקרקע חזרה אחרי כאלו פרגונים . .. :)
יש לך ידע ענק באנימציה והערות (והפרגונים בכלל:)) שווים המון, תודה גדולהה!!
פעם שמעתי רב גדול שאמר, תתייעץ עם כולם אבל בסוף תחזור להתייעץ עם עצמך,
אוהבת את השיטה הזו, וכשיש לי סבלנות לשמוע הערות וזו לקוחה שמגיע לה שאשפר לה את העבודה כמה שאני יכולה, אז מתיעצת ומקבלת ביקורת להנאתי..
בעז"ה ברור שאשתף (קודם אשב על שיפוצי העיצוב ואז אעבור להנפשה, יקח קצת זמן)

היתה תקלה ולא הצלחתי להגיב :) .. שמחה שאת מקשיבה לעצמך כי אפשר באמת ללכת לאיבוד אחרת.. וזה שאת משתפת אותנו בתהליך יצירה המלוטש שלך זה רווח נקי שלנו. אז עכשיו מחכים לתוצר הסופי.. וזה מדהים כמה זמן אנימציה לוקחת.. ומעורר הערכה לכל הסבלנים/סבלניות הותיקים בתחום

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
היתה תקלה ולא הצלחתי להגיב :) .. שמחה שאת מקשיבה לעצמך כי אפשר באמת ללכת לאיבוד אחרת.. וזה שאת משתפת אותנו בתהליך יצירה המלוטש שלך זה רווח נקי שלנו. אז עכשיו מחכים לתוצר הסופי.. וזה מדהים כמה זמן אנימציה לוקחת.. ומעורר הערכה לכל הסבלנים/סבלניות הותיקים בתחום
תודה טלי'ה, רק בשביל המחשבה שאת תראי, היה לי חשק להעלות ;)
אז הנה, סיימתי, ב"ה
תיקנתי את הציטוט, והאוריגמי והיודאיקה, אבל בסוף הלקוחה לא אהבה את השינויים בציטוט וביודאיקה לכן החלטנו לשנות רק את האוריגמי (וגם אמרה שהציטוט הוא לא לאתר אלא רק לרשתות חברתיות ולכן אותו לא הנפשתי)
מצורף להנאתכם
הלקוחה אישרה, אבל תנו הערות בכייף
תודה!!
אוריגמי.gif
וינטאג'.gif
מתנות מהים.gif

ציפור מדבר.gif
שורשים.gif
שלכת.gif

תכשיטים.gif

מירי טננולד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
וואו. מהמם!
איזה יופי של תנועתיות שלא משעממת לרגע!!!
העיצוב מושלם!

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה טלי'ה, רק בשביל המחשבה שאת תראי, היה לי חשק להעלות ;)
אז הנה, סיימתי, ב"ה
תיקנתי את הציטוט, והאוריגמי והיודאיקה, אבל בסוף הלקוחה לא אהבה את השינויים בציטוט וביודאיקה לכן החלטנו לשנות רק את האוריגמי (וגם אמרה שהציטוט הוא לא לאתר אלא רק לרשתות חברתיות ולכן אותו לא הנפשתי)
מצורף להנאתכם
הלקוחה אישרה, אבל תנו הערות בכייף
תודה!!
צפה בקובץ המצורף 800936צפה בקובץ המצורף 800937צפה בקובץ המצורף 800938
צפה בקובץ המצורף 800939צפה בקובץ המצורף 800940צפה בקובץ המצורף 800941
צפה בקובץ המצורף 800942
וואו ביג לייק

אהבתי את ההנפשה של הדג במיוחד ואת ההאצה כשהוא חוזר למים. השלכת יצאה מקסים במיוחד העלה הכחול שחוצה את המסך זה מעניין

הרטרו יצא ממש מעולה, זה מזכיר טיפה את האנימציות הראשונות ביותר שראו במכשירי הפנקיסטיסקופ והזואיטרופ.
היודאיקה מאד אהבתי גם, הציפורים חמודות מאד, הייתי שמחה לאיזה ניעור כנף או תנועה של הענף אבל זה כבר לא קשור ללוגו אלא לאהבה שלי לתנועת מעופפים ודגים.

בדיוק למדתי השבוע דבר מדהים, שאם אנחנו מרימים את הידיים שלנו גבוה אנו מעלים את מרכז הכובד שלנו ולרגע קל מאבדים 3 קילו ממשקלנו ולכן כשאנחנו קופצים לגובה רב או למרחק הידיים שלנו יהיו מורמות ברגע שעוזבים קרקע. גם ציפורים עושות אותו הדבר! הן מרימות את הכמפיים שלהם גבוה ונותנות קפיצה גדולה בשבריר השניה בו מאבדות ממשקלן כי הכנפיים מורמות ומגביהות את מרכז הכובד שלהן. ורק אז הן דוחפות חזרה למטה את הכנפיים ליצור התנגדות. אבל רגע הנסיקה כנפיים מתוחות אל על כנל.

השרשרת שמשנה את את הנצנוץ ביהלום מדהימה.. בה לי את כזו. ההנפשה של המטוטלות הקטנות ששמת לה ממש יפה וקשה :) אפשר היה להוסיף להן טיפהלה משקל ולעשות אוברשוט אבל גם ככה זה נפלא זה נראה שבעלת השרשרת הולכת והקישוטים מתקשקשים מצד לצד. האוריגמי מדהים ממש

נהניתי מאד מהתהליך והחכמתי.. תמשיכי לשתף ואנחנו נמשיך להמליץ עליך :)

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
וואו. מהמם!
איזה יופי של תנועתיות שלא משעממת לרגע!!!
העיצוב מושלם!
תודה!!
פרגון ממך שווה המון!
תזכי למצוות!
וואו ביג לייק

אהבתי את ההנפשה של הדג במיוחד ואת ההאצה כשהוא חוזר למים. השלכת יצאה מקסים במיוחד העלה הכחול שחוצה את המסך זה מעניין
תודה! השקעתי המון בהנפשה של הדג ובתנועת העלים של השלכת, שמחה מאוד שאהבת!

הרטרו יצא ממש מעולה, זה מזכיר טיפה את האנימציות הראשונות ביותר שראו במכשירי הפנקיסטיסקופ והזואיטרופ.
תודה! אני עדיין מרגישה שמשהו שם לא מספיק זורם, ולא מצליחה להחליק את זה.
היודאיקה מאד אהבתי גם, הציפורים חמודות מאד, הייתי שמחה לאיזה ניעור כנף או תנועה של הענף אבל זה כבר לא קשור ללוגו אלא לאהבה שלי לתנועת מעופפים ודגים.
תודהה! הציפורים, משום מה הייתי מרובעת כשהנפשתי אותם וחשבתי על שתי אפשרויות או שיעופו ויחזרו לענף - וזה היה נראה לי מידי מציק בעין שיראו את המחזוריות של זה, או שרק יפטפטו בינהם וככה תהיה אנימציה רגועה ותר, אבל הרעיון שלך מדהים, אם תהיה לי סבלנות אלך על זה, טיפה נפנוף בכנפיים מידי פעם - מדליק אהבתי
בדיוק למדתי השבוע דבר מדהים, שאם אנחנו מרימים את הידיים שלנו גבוה אנו מעלים את מרכז הכובד שלנו ולרגע קל מאבדים 3 קילו ממשקלנו ולכן כשאנחנו קופצים לגובה רב או למרחק הידיים שלנו יהיו מורמות ברגע שעוזבים קרקע. גם ציפורים עושות אותו הדבר! הן מרימות את הכמפיים שלהם גבוה ונותנות קפיצה גדולה בשבריר השניה בו מאבדות ממשקלן כי הכנפיים מורמות ומגביהות את מרכז הכובד שלהן. ורק אז הן דוחפות חזרה למטה את הכנפיים ליצור התנגדות. אבל רגע הנסיקה כנפיים מתוחות אל על כנל.
תקשיבי יש לך ידע מדהים, תודה רבה על השיתוף!!
השרשרת שמשנה את את הנצנוץ ביהלום מדהימה.. בה לי את כזו. ההנפשה של המטוטלות הקטנות ששמת לה ממש יפה וקשה :) אפשר היה להוסיף להן טיפהלה משקל ולעשות אוברשוט אבל גם ככה זה נפלא זה נראה שבעלת השרשרת הולכת והקישוטים מתקשקשים מצד לצד. האוריגמי מדהים ממש
ההנפשה של המטוטלות הקטנות, הארת את עיני, זה כ"כ נכון, חסר להן משקל, לא הבנתי מה מפריע לי, ואני לא תותחית ידע כמוך.., האוריגמי - תודה!!!
נהניתי מאד מהתהליך והחכמתי.. תמשיכי לשתף ואנחנו נמשיך להמליץ עליך :)
תודה רבה טליה האלופה, אני חושבת שעל הודעות כאלו מושלמות עם ביקורת כזו מדהימה מגיע לך תשלום
בינתיים אני פשוט מודהה לך! עזרת לי מאווודד!! כל הברכות !!

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ההנפשות שלך מושלמות כמו העיצובים.. לכל הנפשה יש מליון אפשרויות וכיוונים (ולא תמיד אני יודעת במה כרוך כל כיוון) אבל בסופו של דבר עושים מה שהכי זורם בעין ומובן וזה מה שעשית.. לומדת ממך מלא תמשיכי לשתף זה תהליך מרתק.. בטוחה שהלקוחה התרגשה כשראתה איך הרעיונות שלה קמים לתחיה, אין הרבה שהיו מגיעים ללוגואים כאלה ולתנועןת מאפיינות כמו שהגעת.. שאפו.. תמשיכי להצליח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה