שיתוף|ביקורת ספרים (?) אדום - לבן|דבורי רנד

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לפני הכל וידוי אישי קטן:

לא קראתי את הסיפור במלואו.
רוצים להזדעק כיצד אני מרשה לעצמי לבקר? חכו שניה, לפני שאתם זורקים עלי עגבניות שרי אספר לכם שהקשר שלי לסיפור הוא בעיקר האין - קשר. וזהו קשר מעניין לכל הדעות. הסכיתו ושמעו:

מכיון שאינני נמנית על ציבור המנויים לעיתון שארח את הסיפור בקביעות, גם לא קראתי אותו מידי שבוע. לעיתים רחוקות הזדמן לי לקרוא פרק אחד או יותר, ואז פשוט נהניתי מכל פרק כפי שהוא.

לפני שבוע וקצת, קניתי את העיתון עקב צורך למלא זמן מסוים בקריאה, וחוסר בחומר קריאה איכותי וחדש. (עם דגש על "חדש") בלב היתה צפונה לה משאלה כמוסה 'לחטוף' פרק איכותי בסיפור המיוחד הזה... העלון הראשון שנשלף מהניילון היה "בתוך" וישר דיפדפתי לסיפור.

חשכו עיני.

אין! אין סיפור!

היה מעניין לקרוא את התודות, את ההערכה של הקוראות והידידות, אבל היתה החמצה. איך מתאים לי בדיוק כשנגמר הסיפור לקנות את העיתון, זה סוג של כשרון שייחודי כנראה לחלק השלומיאלי של האוכלוסיה.
השבוע העיתון נקנה שוב במחווה כלשהי של אבל... דיפדפתי מתוך תקווה ישנה נושנה קודם כל בחוברת של "בתוך" והגעתי לפרק הכי מדהים שיכולתי לקרוא אי פעם!

מכירים את זה שמקפלים את העיתון לגודל של עמוד אחד ואז הופכים אותו ומופיע עוד עמוד לקריאה? אז כשהפכתי את העיתון לצד השני, וידאתי קודם כל שיש שם עמוד מלא לקריאה ולא רק טור אחד.. לא רציתי שהמילים היפות האלו תהיינה קצרות מדי, רציתי שהן תתמשכנה עוד ועוד.

הסופרת המוכשרת גילתה מעצמה יותר מטפח, סיפרה על מטרתה ואי-מטרתה, העמיקה במהות העניין והשאירה אותי במחשבות כל השבת. הסופרת אולי לא התכוונה אבל גילתה שסיפור עמוק יכולה לכתוב רק אישיות עמוקה, ואם ברצונך לגעת במיתרי ליבם של קוראיך, עליך להיות בעל לב בעצמך.

אמור מעתה, ביקורת סופרים ולא ביקורת ספרים.

מרחבית

משתמש מקצוען
הסופרת המוכשרת גילתה מעצמה יותר מטפח, סיפרה על מטרתה ואי-מטרתה, העמיקה במהות העניין והשאירה אותי במחשבות כל השבת. הסופרת אולי לא התכוונה אבל גילתה שסיפור עמוק יכולה לכתוב רק אישיות עמוקה, ואם ברצונך לגעת במיתרי ליבם של קוראיך, עליך להיות בעל לב בעצמך.

וואו, עשית לי חשק עצום לקרוא את דבריה!

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
התאותו לשתף בורים שכמותי מי זו הסופרת?
איך לא הזכרתי...?
דבורי רנד !

אני מקווה שגם החלק הזה - שנכתב השבוע כדברייך, יתפרסם בספר... כי אין לי איך להגיע לעיתון. לספר - בע''ה כן.
את החלק הזה יש לי :) אוכל להעלות מאוחר יותר

מיכל.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
שסיפור עמוק יכולה לכתוב רק אישיות עמוקה, ואם ברצונך לגעת במיתרי ליבם של קוראיך, עליך להיות בעל לב בעצמך.

אהבתי את ההגדרה. המילים שלה באמת מלאות לב (עמוק..).
מאז שקראתי כמה פרקים בודדים בעתון אני מחכה ממש לספר , אז תודה על העדכון. זה מבשר לי שהספר אוטוטו בטח בחנויות...

ו @dvory , יש סיכוי שיהיה לנו אותו לפסח?

בודקת תוכנה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גם אני קראתי אותו, פרק מקסים! אהבתי את השיתוף האישי והביטוי של כל הרגשות, אהבתי גם את העובדה שמתוך מה שעבר עליה היא בנתה שלוש דמויות!

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
אני מקווה שגם החלק הזה - שנכתב השבוע כדברייך, יתפרסם בספר... כי אין לי איך להגיע לעיתון. לספר - בע''ה כן.
זה רעיון... אחשוב עליו כשנגיע לשלב ההוצאה לאור.

אהבתי את ההגדרה. המילים שלה באמת מלאות לב (עמוק..).
מאז שקראתי כמה פרקים בודדים בעתון אני מחכה ממש לספר , אז תודה על העדכון. זה מבשר לי שהספר אוטוטו בטח בחנויות...

ו @dvory , יש סיכוי שיהיה לנו אותו לפסח?
לצערי, לא. תהליך של הוצאת ספר לאור אורך אצלי, בממוצע, בין חודשיים לחצי שנה. היו ספרים שעבדנו עליהם יותר... תברכו אותי שאצליח להוציא אותו לשבוע הספר בע"ה.

מרחבית

משתמש מקצוען
זה רעיון... אחשוב עליו כשנגיע לשלב ההוצאה לאור.

ודאי ראית שחוי רוזנברג מוסיפה לפעמים בסוף ספריה את מחשבותיה על הספר, על הדמויות, על תהליך הכתיבה והפרידה ממנו.
בעיניי השיתוף מאוד מוסיף...
שתהיה לך המון הצלחה וסיעתא דשמיא!
שווה לחכות למשהו איכותי וטוב, אז נחכה לספר בע''ה בסבלנות ובצפייה...

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לצערי, לא. תהליך של הוצאת ספר לאור אורך אצלי, בממוצע, בין חודשיים לחצי שנה. היו ספרים שעבדנו עליהם יותר... תברכו אותי שאצליח להוציא אותו לשבוע הספר בע"ה.

בהצלחה!!
מאחלת שיבוא עוד לפני זה
אני אישית קונה במכירה מוקדמת :)

Ushaya

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אוטומציה עסקית
בבקשה, סריקה מהעיתון.
ו @dvory , כל הפרקים היו יותר ממעולים, אבל בפרק שמאחורי הקלעים התעלית על עצמך.
וגם אני בעד שהוא יכנס אחרי הסיפור בספר. הוא מוסיף המון!!

קבצים מצורפים

• אדום, לבן ואני1.pdf
    2.5 MB · צפיות: 435

סופי12

משתמש סופר מקצוען
תודה שהעלית לכאן את הפרק המדהים הזה.
טקסט מיוחד ומעצים.
הכנות זועקת מכל מילה ומכריחה לעשות משהו עם המילים האלו שנכתבו מהלב.

(את הסיפור לא קראתי עדין. מחכה לספר. קצת חבל שנודע לי על התפנית הדרמטית, אבל כבר שמעתי עליה במקום אחר שדנו על הסיפור הזה...)

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
במחילה, אנא, אל תחפרו יותר מידי עם הדמויות, למרות שזה חביב ואפילו מציצני משהו, זה חופר ולעיתים מעיק, וכאילו הסופר לא יכול לשמוט את דקות התהילה ולעבור לאתגר הבא.
אכן הגב' רוזנברג ואחריה הגב' פקשר המשיכה עם הז'אנר הזה, מילא טור, אבל כשמתחיל איזה שיח ארוך עם הקוראים זה טו מאש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה