שירת נשים - אשמח לשמוע חוות דעת על השיר

עלי דפנה

משתמש רשום
אני מורה לפיתוח קול וזה שיר שבצעתי עם אחת הקבוצות בסוף השנה.
זו תוצאה של שנה אחת בלבד!
אשמח לקבל הארות והערות על השיר - הכל יתקבל בברכה!:)
מילות השיר מצורפות.

כל הזכויות שמורות!

קבצים מצורפים

• שלכת.mp3
    7.9 MB · צפיות: 91
  • שלכת.pdf
    KB 57.9 · צפיות: 23

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא מתמחה בתחום, אך זה נשמע מקסים!
אוכל, אולי, לקבל את המילים? אפילו באישי אם לא אכפת לך...

תמי1

משתמש מקצוען
יפהייפה!!
המקהלה מאוד מאוד אחידה והן שרות מדויק.
קולות שניים יפים מאוד.
ממש מושלם!

סתם מענין, איפה הוקלט?

אלפא ביתא

משתמש צעיר
שירה מדויקת ונכונה, ניכר כי למדו פיתוח קול בצורה מקצועית, אם כי- אני לא מתאפקת :)-אני לא ממש מתחברת לסגנון השירה הזה. לדדעתי אפשר גם להשתמש בפיתוח קול וגם להוציא רגש. בצורה הזו שהן שרות הן אמנם משתמשות יפה בכל הכללים של פיתוח קול, אך השירה קפואה כקרח.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אשמח אם תפרטי איזו עבודה עשיתן ב- "פיתוח קול".
השירה נעימה, ואחידה של חבורת זמר נהדרת.
אבל ההפקה גרונית לגמרי.

אלישבע אבר

מנהלת קהילת מוזיקה. סאונד. והפקות במה
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
וואו!!!!!
מקהלה משגעת!

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
שלום עלי דפנה, ברוכה הבאה!

קולות

משתמש פעיל
נשמע מקסים- המקהלה אחידה ומקסימה!!
ובכלל השיר מגוון ונעים לאוזן,
שימי לב בקטעי הסולו בהמשך השיר יש קצת בעיות- בגבוהים יש "אובר" כמה פע',
ובחשמלי נשמע לא מספיק נקי

עלי דפנה

משתמש רשום
נכתב ע"י אלפא ביתא;1408580:
שירה מדויקת ונכונה, ניכר כי למדו פיתוח קול בצורה מקצועית, אם כי- אני לא מתאפקת :)-אני לא ממש מתחברת לסגנון השירה הזה. לדדעתי אפשר גם להשתמש בפיתוח קול וגם להוציא רגש. בצורה הזו שהן שרות הן אמנם משתמשות יפה בכל הכללים של פיתוח קול, אך השירה קפואה כקרח.

נכון.
קשה מאוד לפתח רגש בשירה למי שאין לה את זה בטבעי...
אני מאמינה שלאחר עבודה נוספת אפשר להשיג תוצאות טובות יותר:)
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה