דרוש מידע שירות לקוחות wizz air

א פ ר ת

משתמש צעיר
מישהו יודע איך אפשר לתקשר איתם בטלפון/ מייל
דחוף לי ממש!!
תודה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

א פ ר ת

משתמש צעיר

חיים של תורה

משתמש מקצוען
לWiss air אין שירות לקוחות בעברית כלל.
המספר הישראלי כבר לא עובד שנים כמספר לשירות לקוחות אלא לנושאים מאוד מסוימים, וגם אחרי שעונים לא נותנים לך שירות אלא רק לנושאים האלה (מנסיון).
המספר שהביאו כאן שמתחיל ב015 לא עובד בפאלפון רגיל וטוב שכך (4 ש"ח לדקה).
המספר היחיד שעובד זה המספר הרשמי שלהם בהונגריה שעולה כמו שיחת חו"ל רגילה (למי שיש דקות שיחה לחו"ל בתכנית אז זה בחינם), המספר הוא: 36-16777515(00), וכמובן שירות לקוחות באנגלית.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תודה
המספר הזה הוא רק לנושאים מסוימים, שזה לא מתאים לי.

וזה לא עובד לי
צריך לעשות קידומת קודם או משהו?

תודה רבה רבה
עוזר לי מאד!
מהם הנושאים המסוימים?

עט להשכיר

משתמש מקצוען
לWiss air אין שירות לקוחות בעברית כלל.
המספר הישראלי כבר לא עובד שנים כמספר לשירות לקוחות אלא לנושאים מאוד מסוימים, וגם אחרי שעונים לא נותנים לך שירות אלא רק לנושאים האלה (מנסיון).
המספר שהביאו כאן שמתחיל ב015 לא עובד בפאלפון רגיל וטוב שכך (4 ש"ח לדקה).
המספר היחיד שעובד זה המספר הרשמי שלהם בהונגריה שעולה כמו שיחת חו"ל רגילה (למי שיש דקות שיחה לחו"ל בתכנית אז זה בחינם), המספר הוא: 36-16777515(00), וכמובן שירות לקוחות באנגלית.

דיברתי עם המספר שמתחיל ב015 מטלפון רגיל, אבל שילמתי 60 ש"ח על התענוג.

תודה על המספר שרשמת, שומרת לעתיד לבוא.

א פ ר ת

משתמש צעיר
באיזה עניין?

מהם הנושאים המסוימים?
רציתי לבטל רק צד אחד של הטיסה
הם משום מה ממש הסתבכו עם זה
אבל המספר שכתבו כאן עזר לי ממש
03-3741285
אמנם גם שירות הלקוחות היה באנגלית אבל הפקידה היתה ממש סבלנית וניסתה מאד לעזור
תודה רבה לכולם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה