שירותים במרחק מצינור ניקוז

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אינני יודעת אם זה הפורום הנכון.
האם יש למישהו נסיון עם מערכת סילוק שפכים חשמלית. בד"כ מותקן במרתפים שאין בהם הכנה לאינסטלציה.

אייטש די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אנחנו גירם בדירה שכורה שיש בה מערכת כזו, מה את מעונינת לדעת עליה? דגם וחברה אני לא יודעת.
אם את רוצה לדעת על איך היא פועלת או משהו בסגנון אשמח לעזור.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אייטש די;708472:
אם את רוצה לדעת על איך היא פועלת או משהו בסגנון אשמח לעזור.
כן, אשמח לדעת גם אם יש תקלות/בעיות,
ואם ידוע לך המרחק מהצינור ניקוז, תודה רבה.

פילפל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מצטרפת לשאלה...

סליחה על הבורות, לא ידעתי על הטכנולוגיה הזו... אפשר עוד פרטים?

ואגב, יש לנו מחסן מתחת לחניה. ניתן לעשות שם יצירה כזו?

אייטש די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנה הפרטים שאני יודעת:
1. המערכת מותקנת מתחת לרצפות באמבטיהשירותיםחדר כביסה שלנו.
2. היא עובדת בצורה כזו שרק כאשר מגיעים מים המערכת מתחילה לשאוב.
3. מהסיבה הזו, יש חשש בשבת לפתוח ברז או להוריד מים בשירותים ולכן מותקן לה בלוח שעון שבת נפרד, בשבל אנחנו מפעילים אותה שתפעל רק שעה אחת באמצע הלילה. בשעה הזו, מי שקם צריך לזכור שעדיף להמנע מפתיחת כל ברז.
4. אנחנו עוד לא גרים כאן שנתיים, והיו כבר תקלות לא הכי נעימות. המערכת הספיקה להתקלקל, (היה קצר, המשאבה מונחת בתוך הבור...) והביוב, עלה על גדותיו... אמנם יש לה כלי קיבול עד כמה שהבנתי מספיק רחב בכדי שיהיה מספיק זמן לתקן לפני שהכל יעלה, אך במקרה שלנו, עקב ערבי נקץ במיוחד לקח לו שבוע עד ש(לא)בא. קראנו ליהודי והוא אמר שהמשאבה היא מסוג מאוד פשוט וזול.
5. כשה"דבר הזה" מתקלקל זה לא הכי נעים לתקן, במקרה שלנו החשמלאי שהזעקנו דקה לפני שבת, נטרל את המשאבה מהפחת, ונתן לה קודם כל לשאוב הכל, לפני שבכלל הוא העז להסתכל פנימה...
6. אם זה לא היה בתוך הבית, זה היה חוסך עוד קצת עגמת נפש.

הרבה סיעתא דשמיא.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אייטש, כנראה מה שיש לכם זו משאבה טבולה שנמצאת בתוך בור עם חומר. תקני אותי אם אני טועה. יש מערכת אחרת שנקראת "סילוקית" (ויש אפשרות לחבר אותה למערכת שבת מאושרת ע"י המכון הטכנולוגי של הרב הלפרין או לחילופין מכון צומת) אשמח לשמוע מבעלי נסיון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה