דרוש מידע שיפוץ פאה

yko

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
שיפוץ אצל חיה שטיינברגר. הפאה נראית מושלם! חדשה ממש!
ממולץ מאוד מאוד!

yko

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
משהו כמו 5000. שווה כל שקל.
אבל זה מאוד משתנה בין פאה לפאה
לי הייתה פאה מעולה, של ברינדי קמינר 3.5 שנים בשימוש
עם פתיחה.
כל פאה השיפוץ הוא שונה והמחיר משתנה כמובן בהתאם.
תצליחי!

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
משהו כמו 5000. שווה כל שקל.
אבל זה מאוד משתנה בין פאה לפאה
לי הייתה פאה מעולה, של ברינדי קמינר 3.5 שנים בשימוש
עם פתיחה.
כל פאה השיפוץ הוא שונה והמחיר משתנה כמובן בהתאם.
תצליחי!
השיפוץ כלל פרונט / טופ לייס?

malo

משתמש מקצוען
החלק הקדמי - איפה שהיה פעם פעם הפוני....

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לייקי אלופה ברמות אחרות!
התחום היחיד שהיא מתעסקת איתו, זה שיפוץ פאות.
אבל החלט היא יקרה יותר מאחרות.
במשפחה אצלנו 3 שידרגו אצלה, והפאות נראות מדהים!!
בכמה היא יותר יקרה בערך?

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בכמה היא יותר יקרה בערך?
תלוי מאוד מה את רוצה לשפץ.
כמובן שפרונט וטופ לייס מייקר.
לדעתי בכמה מאות יותר, לכיוון ה1000 ש"ח.

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
האמת יותר להוסיף שיער כי הפאה הידלדלה... לא להחליף סקין או להוסיף לייס
בכנות, אם זה רק הוספת שיער ולא החלפת סקין או הוספת לייס שמשפיעה מאוד על ניראות הפאה, לא יודעת כמה הייתי משקיעה ומשפצת אצל לייקי. כי היא בהחלט יותר יקרה.

נערך לאחרונה ב:

נתנאל 054

משתמש פעיל
בדיוק אני רוצה לשפץ פאה והמליצו לי על פתיחה ולא על לייס /טופ לייס .
הצעה בסביבות 6000 כולל החלפת סקין +7 טרסים+פתיחה .
הגעתי על כיוון של פרונט לייס אבל היה יקר בהרבה, השאלה עם הפתיחה נראה בסדר??

נורה אדומה

משתמש פעיל
זה יקר מאד!
לייס רגיל אמור לעלות 3 אלף מקסימום-7 טרסים לא עולים עוד 3 אלך!

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יקר מאוד.
נשמע מחיר של החלפת סקין לטופ לייס ושיפוץ כללי לפאה.

נתנאל 054

משתמש פעיל
הבנתי שהיום המחירים נורא יקרים בכל ענין השיפוץ ,אבל גם פאה חדשה זה כפול .
לכן
יקר מאוד.
נשמע מחיר של החלפת סקין לטופ לייס ושיפוץ כללי לפאה.
[/QUOTE
הסבירה לי שבגלל שיש דירוגים אני צריכה להוריד הרבה טרסים ולשים חדשים ,ובאמת זה כך .... הבנתי אבל שהטופ לייס עושה הרבה בעיות וצריך תחזוקה כל חצי ש'.
היום המחירים של השיפוץ נעים בין 4000 ל 7000 ..כך הבנתי.. כמובן תלוי מה ואיך.

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הבנתי שהיום המחירים נורא יקרים בכל ענין השיפוץ ,אבל גם פאה חדשה זה כפול .
לכן
עדיין זה נשמע יקר מאוד.
בנות דודות שלי שיפצו פאות מדורגות מאוד לאורך אחיד ולא עלה להן יותר מ3.5 אלף (הכי יקר, יש כאלה שעלה להן גם פחות)

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עדיין זה נשמע יקר מאוד.
בנות דודות שלי שיפצו פאות מדורגות מאוד לאורך אחיד ולא עלה להן יותר מ3.5 אלף (הכי יקר, יש כאלה שעלה להן גם פחות)
ובאמת פאה חדשה עולה כפול ויותר.
אז זה באמת שיקול.

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה