שינוי ממשק ווינדוס 10 לעברית מלאה

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
בעיקרון זה נותן אופציה לשדרג והכל ישאר, תבדוק שאכן כך
בכל מקרה גם בהתקנה נקייה לא נמחק החומר על המחשב אלא התוכנות המותקנות
נסיתי ואין אפשרות לשרג ולהשאיר קבצים כיון שאני מתקין בשפה שונה האפשרות היחידה היא לעשות התקנה נקיה

• תודה
Reactions: aeb

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
האם לבצע אתחול של הכונן כשאני מתקין עליו מחדש את החלונות?

111Elokynu

משתמש פעיל
וינדוס 7 נותן תפוקה יותר טובה במחשבים ישנים וחלשים, מכיון שהצריכות שלו נמוכות הרבה יותר

אברךליטאי

משתמש מקצוען
האם לבצע אתחול של הכונן כשאני מתקין עליו מחדש את החלונות?

פעמים רבות אם אין לי כונן אחר ויש לי אפשרות של מקום, אני מפצל את הכונן
אח"כ מתקין על החצי השני
אח"כ מתקין על החצי השני מערכת הפעלה
אח"כ מפרמט את הכונן השני אחר העברת הקבצים
אח"כ עם EasyBCD מסדר שבאיתחול של המחשב לא תופיע המערכת הראשונה

אם יש לך מקום אפשר לשקול גם כיוון זה

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

הודעה ישנה....

יש הגדרות שפה
1594589980913.png

ברוך99

משתמש רשום
מלא כסף... עושה את זה מרחוק בהרבה הרבה פחות

דרך ארוכה...
ומסורבלת
האם אתה יכול בשליטה מרחוק לשנות לי את שפת הממשק לאנגלית ב 100% ?
שיניתי לפי הדרכות שמצאתי באינטרנט, אך אני מנסה להתקין תוכנה מסויימת ואינני מצליח , התמיכה של התוכנה כתבו לי כך :
If your Windows login has Hebrew characters this will cause problems with the 10.0 installation. You may need to create a new Windows profile that only has English characters and install in this environment. Is it possible you have Hebrew characters in your Windows profile or in any of the File names?

האם תוכל לבדוק שאכן זוהי הבעיה במחשב שלי ? ואם כן לשנות בהתאם על מנת שאוכל להתקין את התוכנה?

aeb

משתמש סופר מקצוען
שיניתי לפי הדרכות שמצאתי באינטרנט, אך אני מנסה להתקין תוכנה מסויימת ואינני מצליח , התמיכה של התוכנה כתבו לי כך :
יתכן שהכוונה היא שיש לך משתמש (יוזר) עם אותיות בעברית, נסה עם שם משתמש באנגלית

ברוך99

משתמש רשום
הדרישה היא אכן רק למשתמש אנגלית, מה ששינית לא יעזור כיון שזה לא באמת השתנה, רק במסך הפתיחה, אתה חייב לפתוח משתמש חדש באנגלית ולהעביר אליו את כל הקבצים.
מה הכוונה? אשמח אם תפרט יותר.
תודה

בנצי20

משתמש פעיל
מה הכוונה? אשמח אם תפרט יותר.
תודה
כוונתי ששינוי שם לא משפיע על שום דבר מעבר למסך פתיחה , כל התיקיות והקבצים והערכים ברגיסטי נשארים עם השם משתמש הקודם, ולכן הפיתרון היחיד הוא לפתוח משתמש חדש עם שם באנגלית ולהעביר אליו את כל הקבצים של המשתמש הקודם

ברוך99

משתמש רשום
כוונתי ששינוי שם לא משפיע על שום דבר מעבר למסך פתיחה , כל התיקיות והקבצים והערכים ברגיסטי נשארים עם השם משתמש הקודם, ולכן הפיתרון היחיד הוא לפתוח משתמש חדש עם שם באנגלית ולהעביר אליו את כל הקבצים של המשתמש הקודם
אודה לך אם תסביר לי איך מעבירים את כל התיקיות והקבצים והערכים ברגיסטי מהמשתמש הישן למשתמש החדש?
האם גם התוכנות עוברות או שאצטרך להתקין אותם מחדש?

בנצי20

משתמש פעיל
אודה לך אם תסביר לי איך מעבירים את כל התיקיות והקבצים והערכים ברגיסטי מהמשתמש הישן למשתמש החדש?
האם גם התוכנות עוברות או שאצטרך להתקין אותם מחדש?
פשוט להכנס לתיקיה של המשתמש ולעשות העתק הדבק להכל, אין צורך להחליף שום ערכים ברג'יסטרי, התוכנות ימשיכו לפעול כרגיל כיון שהם לא מותקנת בתוך תיקית המשתמש אלא בכללי (program files וכ'ו)

ברוך99

משתמש רשום
אין לי מילים להודות לך כמה העצה הזו עזרה לי, הצלחתי להתקין את התוכנה במשתמש החדש לאחר שבזבזתי עליה המון זמן.

• תודה
Reactions: aeb

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה