דרוש מידע שינוי גירסה בשיאומי חצי טאצ’

lotr

משתמש מקצוען
ועוד שאלה
עד כמה זה עובד טוב להפוך פלאפון זה לנקודת גישה?

וי כחול

משתמש צעיר
באתר הזה https://www.dayan-tikshoret.co.il/product/שיאומי-f21-pro-32gb-חצי-טאצ/
ניתן לראות שניתן לקנות המכשיר עם אפשרויות שונות של גירסה

השאלה שלי היא אם זה אכן ככה ?
אם אני קונה הגירסה ההכי פתוחה לא אוכל אחר כך לשנות ולהגביל את האפליקציות?
אתה יכול לקנות גרסה פתוחה ללא סינון ואז לשים סינון שמגביל את האפליקציות.
ממליץ על נטספארק.
בכל מקרה בגרסה המסוננת אין נקודת גישה.

אני יודע

משתמש פעיל
אם אתה קונה גירסה מסוננת בשביל להכשיר או לפרוץ תצטרך לצרוב גירסה חדשה
תוכל לקנות גירסה פרוצה ולהתקין אפליקציית סינון
ולגבי נקודת גישה זה יעבוד אבל בגלל המכשיר זה יהיה מאודדד איטי
תוכל לקנות את הF22 שהוא יהיה טיפה יותר מהיר אבל גם מאוד איטי

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
אם אני קונה הגירסה ההכי פתוחה לא אוכל אחר כך לשנות ולהגביל את האפליקציות?
א. לא מכיר את הגרסא שלהם, תמיד אפשר לשנות גרסא אצל מי שיודע.
ממליץ על נטספארק.
ב. לא עובד על המכשיר הזה חוץ מבגרסאות מיוחדות. (אצלי אפשר להתקין אחת כזו).
בכל מקרה בגרסה המסוננת אין נקודת גישה.
ג. תלוי איזו.
ולגבי נקודת גישה זה יעבוד אבל בגלל המכשיר זה יהיה מאודדד איטי
ד. בטוח? אני משתמש בנקודת גישה בQin1s+ (עם סים נטפרי) לא איטי כל כך.
כדי שמתי שיהיה לי נסיון אני אוכל להוריד את האפליקציה ולהנות מסמרטפון פרוץ...
ה. לא כל אפליקציית סינון אפשר להסיר

-----------------------------------------------
שימו לב, הF21PRO הוא לא דור 4 לשיחות והודעות.
רק לאינטרנט.
זה אומר שלא כדאי לקנות אותו, כי דורות 2 ו 3 עומדים בפני סגירה.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
אתה בעצמיך?! אולי.
אבל טכנאי בטח יודע לעשות...
א. אני ככל הנראה מה שאתה מכנה טכנאי.
ב. טכנאי הוא לא קוסם, ולא יכול לעשות כל דבר.
ג. אם אתה צריך ללכת למישהו ולשלם לו כדי להסיר את ההגנה, זה מספיק בהחלט. זה כבר לא רגע של יצר הרע.
אם תהיה מספיק נחוש בשביל זה, תמצא גם דרכים אחרות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה