שינוי בהרכב האלטרוקסין.

קריה נאמנה

משתמש מקצוען
בעקבות אשכול בנושא בלוטת התריס בפורום חכמת נשים, נודע לי אתמול שבמאי 2020 שינו שוב את החומר הלא פעיל בתרופה אלטרוקסין.
אני מניחה שנשים רבות לא ממש שמות לב לעצמן עקב אתגרי התקופה (השמנתי בגלל הקורונה, אני עצבנית בגלל הקורונה, וכדו'...)
שמנה לב שיש כעת צורך במעקב מוגבר.

אחות

משתמש מקצוען
צלצלו מהקופה והודיעו ששישה שבועות אחרי שתתחילו את הקופסא החדשה לעשות בדיקת דם.

לשים לב ושיהיה לבריאות....:):)

בת צלפחד

משתמש מקצוען
אני נוטלת סינטרואיד שזה המקביל ועשו בו גם שינוי , הרגשתי ק ט ס ט ר ו פ ה!!!!!!!!
סחרחורות, תחושת עילפון ועוד... עד שקלטתי שאולי זה מהשינוי ניסיתי להפסיק ומיד הוטב לי...
אני מנסה להשיג אלטרוקסין מקורי מהודו שם בבית מרקחת רשום יש את התרופה המקורית והיא מעולה שלוחי חב"ד בהודו מסיעים בעניין.... לפרטים0527675493

מסכה

משתמש רשום
מישהו יודע איפה אפשר להשיג את האלטרוקסין הקודם? ללא השינויים?

אינסוף

משתמש מקצוען
אקפוץ על האשכול כי בטח כאן יודעים-
מכירים אנדוקרינולוג מעולה בירושלים? עדיף שמקבל ממאוחדת.
תודה לעונים

בת צלפחד

משתמש מקצוען
אני מכירה את פרופסור קוסלובסקי הוא יסודי ומעולה לשעבר מנהל מחלקת אנדוקרינולוגיה בבי"ח קפלן .
הוא מקבל ברחובות וברשל"צ ועושים אליו תור ב*3833.
בביתר יש את ד"ר בקר , גם מעולה, אבל תורים אליו זה לעוד כמה חדשים...
אם את רוצה פרטים הפלפון שלי 0527675493

אינסוף

משתמש מקצוען
אני מכירה את פרופסור קוסלובסקי הוא יסודי ומעולה לשעבר מנהל מחלקת אנדוקרינולוגיה בבי"ח קפלן .
הוא מקבל ברחובות וברשל"צ ועושים אליו תור ב*3833.
בביתר יש את ד"ר בקר , גם מעולה, אבל תורים אליו זה לעוד כמה חדשים...
אם את רוצה פרטים הפלפון שלי 0527675493
תודה רבה!
בטוחה שיעזור לניקים רבים.
מעדיפה מירושלים למעקב סדיר.
מישהו מכיר בירושלים?

בת צלפחד

משתמש מקצוען
אני גרה בביתר ונסעתי עד אליו כי קשה למצוא... אם תהיי מרוצה תספרי לי, תודה מראש.
דרך אגב לכל הנוטלות אלטרוקסין / יוטירוקס/ סינטרואיד חשוב לדעת ליטול את הכדור בבוקר , סמוך לקימה לפני אוכל עם מים [ לא רצוי עם קפה ] ולא להסמיך לכדורי ברזל כי הם מבטלים את ההשפעה של הכדורים.

mp5

משתמש מקצוען
בכל קופסא היה פתק זרחני שהודיע את זה פלוס קיבלתי הרבה הודעות ממכבי

אינסוף

משתמש מקצוען
אני גרה בביתר ונסעתי עד אליו כי קשה למצוא... אם תהיי מרוצה תספרי לי, תודה מראש.
דרך אגב לכל הנוטלות אלטרוקסין / יוטירוקס/ סינטרואיד חשוב לדעת ליטול את הכדור בבוקר , סמוך לקימה לפני אוכל עם מים [ לא רצוי עם קפה ] ולא להסמיך לכדורי ברזל כי הם מבטלים את ההשפעה של הכדורים.
לפי מה שאמרו לי- גם להקפיד על חצי שעה אח"כ ללא אוכל.

בת צלפחד

משתמש מקצוען
זה הסוג השלישי של האלטרוקסין והיוטירוקס , נתנו לי אותו אחרי שהיו לי עם הכדורים ההם בעיות ודווקא מאד נהניתי ממנו עד שלצערי לאחרונה החליפו חברה והמצב ביש....
הסינטרואיד עושה לי סחרחורות ... והאלטרוקסין - קשיי נשימה ...וכו'...
אין לי מושג מה לעשות אם יש למישהי עצה אשמח... אני מרגישה כמו שפן ניסיונות של חברות התרופות....

בת צלפחד

משתמש מקצוען
הבנתי שלא היה לאחרונה שינו ביוטירוקס אני שיניתי אותו כבר מזמן, אבל שוחחתי עם רוקח בכיר שאמר לי שהיוטירוקס היא התרופה הכי נמכרת במבין כולם ....כך שכנראה הכי מרוצים ממנה.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
הבנתי שלא היה לאחרונה שינו ביוטירוקס אני שיניתי אותו כבר מזמן, אבל שוחחתי עם רוקח בכיר שאמר לי שהיוטירוקס היא התרופה הכי נמכרת במבין כולם ....כך שכנראה הכי מרוצים ממנה.
משתמשת כבר שנים ביוטירוקס
אבל בשנתיים האחרונות מרגישה עייפות כרונית שהולכת ומחריפה
(וגם המינון הולך וגדל)

בת צלפחד

משתמש מקצוען
לש.ב.א. כדאי לך לנסות משהו אחר אבל תעשי את זה בזמן נח שאין לך איזה עומס ותוכלי להקשיב לגוף שלך כדאי בהדרגה ועם ייעוץ אנדוקרינולוג.
מה שמעניין הוא שתופעות הלוואי הן שונות ומשונות ועד שאת עולה עליהן זה קצת קשה.
למשל עכשיו אני סובלת מקשיי נשימה , חשבתי כבר שיש לי קורונה חוזרת [ כבר היה לי ולפני כחדשיים היו לי נוגדנים ברמה גבוהה... ] אבל מציאות שכשבשבת לא נטלתי כדור הרגשתי מצוין...

בת צלפחד

משתמש מקצוען
אין לי אפשרות להפסיק לגמרי כי הtsh שלי הגיע לפני כ- 24 שנה ל 136 אז הבלוטה שלי כמעט ללא תפקוד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה