דרוש מידע שימוש בטלפון אלחוטי בבית ללא קו נייח

מאיר 4134

משתמש מקצוען
ק"ש

ראיתי טלפון אלחוטי של PANASONIC תומך Bluetooth וזה אומר שניתן לחבר אותו למכשיר הסלולארי, שנמצאים בבית ניתן לקבל ולהוציא דרכו שיחות !
וזה מתאים מאד למי שאין לו בבית קו בזק ומעוניין לדבר עם טלפון ביתי ולהרגיש עם קו נייח, וגם עם פחות קרינה סלולרית.
ושמקבלים שיחה דרכו רואים על הצג גם את פרטי המתקשר (את המספר ואת השם אם הוא באנגלית)
המכשיר כולל 2 שלוחות ומחירו 59.88$ ! (נצרך לקנות שנאי או ממיר מתח - לי יש את הממיר הזה שמתאים אפי' למוצרים בעלי צריכה חשמלית גבוהה מאד ועולה 12.99$)

הגעתי אליו לאחר שראיתי בפורום האמריקאי של ידידינו @Shutfim שאחד המשתתפים העלה בעיה שאין לו קליטה סלולרית טובה בכל הבית, ענה לו אחר שהוא משתמש במכשיר כזה וממקם את הסלולאר היכן שיש קליטה, וכך הוא יכול לדבר בכל הבית עם האלחוטי.

כאן: https://shutfim.com/post/70

נערך לאחרונה ב:

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אין עם עברית?
אגב הצריכה שלו 120 ולט
וצריך ממיר

אגב זה מצריך ממיר
Screenshot_1.png

מאיר 4134

משתמש מקצוען
אין עם עברית?
אגב הצריכה שלו 120 ולט
וצריך ממיר

אגב זה מצריך ממירצפה בקובץ המצורף 616790

אכן כתבתי שצריך ממיר, וגם הבאתי קישור לממיר שבביתי משתמשים בו, והממיר הזה מתאים אפי' למוצרי אנרגיה גבוהה לדוגמא לפני מספר חודשים התקלקל לנו הטוסטר החשמלי, וכאן המוצר הזה הוא לא מידי זול, והזמנתי מאמזון ב25$ וביחד עם הממיר הנ"ל הוא פועל יופי !

מאיר 4134

משתמש מקצוען
על אף שאני מאד מרוצה מהממיר שברשותי (וקניתי אותו לפני כשנה וחצי בquick aid pharmacy בבורו פארק ב5$ והשנה הזמנתי נוסף כבקישור שהבאתי) ראיתי בחוות הדעת שכמה התלוננו שהוא בער אצלם, כך שמסתבר אולי שלא כדאי שהוא יהיה בשקע לזמן רב, וישנם דגמים אחרים שהם יותר בטיחותיים (אצלי לא שמתי לב למשהו מוזר או חריג אפי' שהטוסטר היה דולק זמן רב במיוחד)

נערך לאחרונה ב:

מאיר 4134

משתמש מקצוען
בטלפון אלחוטי גם יש קרינה
נכון.

אני לא רדיולוג אבל נראה לי שהקרינה בסלולאר היא גבוהה יותר מהסיבה הפשוטה שהמרחק בין המכשיר לאנטנה הסלולארית יכול להיות אף מספר קילומטרים משא"כ בטלפון אלחוטי שהטווח בינו לבין הבסיס לא יכול לעבור את ה100 מטר (במקרה הטוב....)

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אין עם עברית?
אגב הצריכה שלו 120 ולט
וצריך ממיר

אגב זה מצריך ממירצפה בקובץ המצורף 616790
יכול להיות שיותר פשוט להחליף שנאי ל240 ולט מאשר לרכוש ממיר
הנה קישור לאמזון לשנאי 220 ולט ב50שקלים
תעשו ברכישה אחת עם הטלפון בשביל משלוח חינם
דגם השנאי הנצרך PNLV226

נערך לאחרונה ב:

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נראה שיש בעיה עכשיו עם משלוח לישראל של הטלפון.
יש למישהו מושג?

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
נכון.

אני לא רדיולוג אבל נראה לי שהקרינה בסלולאר היא גבוהה יותר מהסיבה הפשוטה שהמרחק בין המכשיר לאנטנה הסלולארית יכול להיות אף מספר קילומטרים משא"כ בטלפון אלחוטי שהטווח בינו לבין הבסיס לא יכול לעבור את ה100 מטר (במקרה הטוב....)
אבל גם בלוטוס הוא חתיכת קרינה

מאיר 4134

משתמש מקצוען
יכול להיות שיותר פשוט להחליף שנאי ל240 ולט מאשר לרכוש ממיר
הנה קישור לאמזון לשנאי 220 ולט ב50שקלים
תעשו ברכישה אחת עם הטלפון בשביל משלוח חינם
דגם השנאי הנצרך PNLV226

אם משהו כבר הזמין את מה שהבאתי, אני יכול לומר שלא יצטער יותר מדאי כפי שהזכרתי שהוא מאד שימושי.

אך אפשר להוסיף שבטלפון הנ"ל יש 2 שלוחות, ומי שרוצה להשתמש גם במטען השני עבור השלוחה השניה צריך שנאי נוסף עבורו.
(אך כדאי לעשות זאת בהזמנה אחרת, שלא יהיה גם תוספת מע"מ בקניה מעל 75$)

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
רק לשלמות האשכול
ציינתי באשכול אחר את
שהוא נראה מאוד איכותי ומגרה, אך לא מצאתי היכן לקנות אותו... (גם לא באתר של החברה)
וגם את
שהוא בעברית
ויש עליו סקירה ממצה כאן

נערך לאחרונה ב:

מאיר 4134

משתמש מקצוען
@מאיר 4134 @הפרש
תודה על המידע!
האם כל הללו עובדים בטלפונים כשרים?...

אין לי את המכשירים הנ"ל, אבל אין כל סיבה שלא יעבדו מכיוון שנצרך רק חיבור בלוטוס וב"ה את זה יש גם בכשרים (זה בדיוק כמו שהמכשירים הכשרים מתחברים למערכות דיבור ברכבים הפרטיים)

למעוניינים כדאי לחכות עד שהמשלוחים חינם מאמזון יחזרו כי המכירים שם למכשירים הנ"ל הם סבירים בהחלט.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
אין לי את המכשירים הנ"ל, אבל אין כל סיבה שלא יעבדו מכיוון שנצרך רק חיבור בלוטוס וב"ה את זה יש גם בכשרים (זה בדיוק כמו שהמכשירים הכשרים מתחברים למערכות דיבור ברכבים הפרטיים)

למעוניינים כדאי לחכות עד שהמשלוחים חינם מאמזון יחזרו כי המכירים שם למכשירים הנ"ל הם סבירים בהחלט.
תודה!
יש צפי? (שהמשלוחים יחזרו)?

חיים גולדהבר

משתמש פעיל
ק"ש

ראיתי טלפון אלחוטי של PANASONIC תומך Bluetooth וזה אומר שניתן לחבר אותו למכשיר הסלולארי, שנמצאים בבית ניתן לקבל ולהוציא דרכו שיחות !
וזה מתאים מאד למי שאין לו בבית קו בזק ומעוניין לדבר עם טלפון ביתי ולהרגיש עם קו נייח, וגם עם פחות קרינה סלולרית.
ושמקבלים שיחה דרכו רואים על הצג גם את פרטי המתקשר (את המספר ואת השם אם הוא באנגלית)
המכשיר כולל 2 שלוחות ומחירו 59.88$ ! (נצרך לקנות שנאי או ממיר מתח - לי יש את הממיר הזה שמתאים אפי' למוצרים בעלי צריכה חשמלית גבוהה מאד ועולה 12.99$)

הגעתי אליו לאחר שראיתי בפורום האמריקאי של ידידינו @Shutfim שאחד המשתתפים העלה בעיה שאין לו קליטה סלולרית טובה בכל הבית, ענה לו אחר שהוא משתמש במכשיר כזה וממקם את הסלולאר היכן שיש קליטה, וכך הוא יכול לדבר בכל הבית עם האלחוטי.

כאן: https://shutfim.com/post/70

הבלוטוס בטלפון עובד גם לחיבור לאוזניות בלוטוס?
דחוף לי, כי אחד יביא לי בעז''ה היום טלפון כזה רק כי אני רוצה להשתמש בטלפון עם אוזניות.

צחי קרמר

משתמש פעיל
היי אשמח לדעת אם למישהו יש ניסיון עם אחד מהמכשירים האלה
וכן לגבי המכשיר מאמאזון האם אנשי הקשר מהטלפון בעברית או שהוא לא תומך בכלל

מאיר 4134

משתמש מקצוען
היי אשמח לדעת אם למישהו יש ניסיון עם אחד מהמכשירים האלה
וכן לגבי המכשיר מאמאזון האם אנשי הקשר מהטלפון בעברית או שהוא לא תומך בכלל

אני פתחתי את האשכול כי ראיתי המלצה למוצר זה מאחד הגולשים באתר של @Shutfim

וראיתי במחודשים של אמזון שמוכרים אותו עם מכשיר עם 2 שלוחות ב64$

לגבי אנשי הקשר אני לא מאמין שהמכשיר תומך בפונטים עבריים.

(כדאי לחכות למחר, כי מחר מתחיל הPRIME DAY שאז יש יומיים מחירות עם הרבה הנחות באמזון - בתאריכים 13-14.10.20)

ואני די ממליץ על המחודשים שלהם, כי תמיד שהזמנתי משם מוצרים הם הגיעו כחדשים לחלוטין, והם מתחייבים לזאת.

1602520345485.png

נערך לאחרונה ב:

צחי קרמר

משתמש פעיל
אני פתחתי את האשכול כי ראיתי המלצה למוצר זה מאחד הגולשים באתר של @Shutfim

וראיתי במחודשים של אמזון שמוכרים אותו עם מכשיר עם 2 שלוחות ב64$

לגבי אנשי הקשר אני לא מאמין שהמכשיר תומך בפונטים עבריים.

(כדאי לחכות למחר, כי מחר מתחיל הPRIME DAY שאז יש יומיים מחירות עם הרבה הנחות באמזון - בתאריכים 13-14.10.20)

ואני די ממליץ על המחודשים שלהם, כי תמיד שהזמנתי משם מוצרים הם הגיעו כחדשים לחלוטין, והם מתחייבים לזאת.

צפה בקובץ המצורף 740498
זה מה שהפריע לי
בנוסף למשלוח וזה גם עובר את ה75

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה