שילוב סטים בקורג - חייב עזרה!

yonatan gafri

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
שלום וברכה!
יש לי קורג PAX3. יש לי סטים מאוד איכותיים של סאונדים ומקצבים חסידית ומזרחית.
הבעיה שלי שהחסידית והמזרחית נמצאים בסטים שונים, ולא הצלחתי למזג.
מהי הדרך הקלה ביותר?
שהעתקתי את הסאונדים (Programs + Perfoemance) משום מה הצליל לא נשמע עם כל האפקט שלו.
והאם ישנה אפשרות לסדר את הכל במחשב בצורה יותר נוחה שנראית לעין, וגם כל לא להעתיק אחד אחד.
תודה תודה!

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

yonatan gafri

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
איך כולם מסתדרים?
אתה קנית את התוכנה?
יש לך הסבר כללי איך עושים שילוב סטים? תגיד לי לפחות את העיקרון אני אנסה להסתדר כבר איך לעשות זאת.

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני הכי אוהב לעשות זה לרוקן את האורגן, אחרי שאני מכיר את שני הסטים יחסית טוב
ומעלה רק מה שאני רוצה מתוכם

לגבי הסאונדים עדיף שהם יהיו במיקום המקורי בכל סט, אם אי אפשר, עדיף שיהיו באותו מיקום בתיקיה - רק בתיקיה אחרת (לדוגמה במקום ב user 1 משבצת 8 - ב user 2 משבצת 8)

ואז גם במקצבים וגם בצלילים אם רואים שהאורגן מפנה למיקום ריק או לא לסאונד המקורי - אפשר לדעת בדיוק איפה לחפש אותם

את הpcm לא צריך לטעון, אם אתה טוען סאונדים מהסט זה אמור 'לשאוב' את הpcm של כל סאונד איתו

yonatan gafri

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לא הגעתי עדיין לשלב של הניסוח...
אני עדיין מנסה להבין, אם תוכל להסביר מהתחלה, מה אני צריך להעתיק.
אני רוצה לשלב צלילים ומקצבים משני סטים.
אני יודע שיש SOUNDS ו - PERMOMANCE ו- STYLES.
לידיעתי, אני צריך להעתיק את המקצבים והצלילים ובנוסף גם הסאונד. אך השאלה אם זה מספיק?
אני צריך לזכור ולכתוב על דף כל מקצב עם איזה סאונדים הוא בנוי (כמובן אם זה ביוזר, אך אם המקצב מורכב מהצלילים הבנויים על האורגן- של קורג- המיקום תמיד נשאר אותו מיקום)?!
ומה זה הPCM בכלל?
אשמח אם תקדיש לי זמן. פשוט נותרו לי 13 ימים להשתמש בתוכנה הנ"ל ואני מקווה שאצליח להסתדר איתה למרות שהיא בגירסת דמו.

yonatan gafri

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לגבי הסאונדים עדיף שהם יהיו במיקום המקורי בכל סט, אם אי אפשר, עדיף שיהיו באותו מיקום בתיקיה - רק בתיקיה אחרת (לדוגמה במקום ב user 1 משבצת 8 - ב user 2 משבצת 8)
לא הבנתי איך זה מועיל שהסאונדים יהיו באותו מיקום אפילו שהוא בתיקייה אחרת.
---
אם הסאונדים לא באותו מיקום כבראשונה. מספיק שאגדיר את הערוצים של המקצב למיקום החדש של הסאונד, לא?
ניסיתי לעשות ככה, ובכל זאת הסאונד נשמע שונה... :(
אני רוצה רק לנגן! אני לא מחפש להיות מתכנת אורגנים!

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
שלום וברכה!
מהי הדרך הקלה ביותר?
שהעתקתי את הסאונדים (Programs + Perfoemance) משום מה הצליל לא נשמע עם כל האפקט שלו.
והאם ישנה אפשרות לסדר את הכל במחשב בצורה יותר נוחה שנראית לעין, וגם כל לא להעתיק אחד אחד.
תודה תודה!
הטעות שלך זה שאתה חושב שהPerfoemance זה הצלילים. לא ככה קורג עובד.
הדגימות (PCM) מגיעות יחד קובץ הSOUNDS .
האפקטים והמיקס ושילובי צלילים וכו' הם בסט המקלדת - Perfoemance

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני מתכוון לדוגמה מקצב שחצי מהצלילים שלו באים מהיוזר ואתה לא יודע איזה צליל היה שם לפני זה כשאתה מעלה עכשיו את המקצב והצלילים לא באותו מקום, אז יותר קל למצוא איזה סאונד היה שם בסט המקורי, כי המקצב מפנה בדיוק לאותו מיקום שבו הסאונד היה
---
אם הסאונדים לא באותו מיקום כבראשונה. מספיק שאגדיר את הערוצים של המקצב למיקום החדש של הסאונד, לא?
ניסיתי לעשות ככה, ובכל זאת הסאונד נשמע שונה... :(
אני רוצה רק לנגן! אני לא מחפש להיות מתכנת אורגנים!
לא יודע.. אני זוכר שנתקלתי בזה אבל זה לא אמור להיות מחייב.. בכל מקרה זאת הזדמנות להתחיל לשחק עם האפקטים ולהכיר אותם ;);)

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא הגעתי עדיין לשלב של הניסוח...
אני עדיין מנסה להבין, אם תוכל להסביר מהתחלה, מה אני צריך להעתיק.
אני רוצה לשלב צלילים ומקצבים משני סטים.
אני יודע שיש SOUNDS ו - PERMOMANCE ו- STYLES.
לידיעתי, אני צריך להעתיק את המקצבים והצלילים ובנוסף גם הסאונד. אך השאלה אם זה מספיק?
אני צריך לזכור ולכתוב על דף כל מקצב עם איזה סאונדים הוא בנוי (כמובן אם זה ביוזר, אך אם המקצב מורכב מהצלילים הבנויים על האורגן- של קורג- המיקום תמיד נשאר אותו מיקום)?!
ומה זה הPCM בכלל?
אשמח אם תקדיש לי זמן. פשוט נותרו לי 13 ימים להשתמש בתוכנה הנ"ל ואני מקווה שאצליח להסתדר איתה למרות שהיא בגירסת דמו.
אני לא מכיר את התוכנה הזאת, אין המון אנשים שמבינים בה כי היא עולה כסף..

בכל מקרה דרך האורגן לא צריך להעתיק את הPCM אלא רק סאונדים, הPERFORMENS זה השמירות של ה'מיקומים' של הצלילים אז גם אותם עתיקים אבל לא חייבים לאותו מיקום מקורי

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני הכי אוהב לעשות זה לרוקן את האורגן, אחרי שאני מכיר את שני הסטים יחסית טוב
ומעלה רק מה שאני רוצה מתוכם

ואז גם במקצבים וגם בצלילים אם רואים שהאורגן מפנה למיקום ריק או לא לסאונד המקורי - אפשר לדעת בדיוק איפה לחפש אותם

את הpcm לא צריך לטעון, אם אתה טוען סאונדים מהסט זה אמור 'לשאוב' את הpcm של כל סאונד איתו
ככה גם אני עשיתי מאוד נוח וכיף..

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מכיון שהפנו לפה אני רואה צורך להוסיף למרות שהנושא ישן-
בגירסת ניסיון אין אפשרות שמירה!
ראו הוזהרתם!
חבל לעבוד שעות ואח"כ הכל ילך לפח....

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום וברכה!
מהי הדרך הקלה ביותר?
תודה תודה!
אני עושה בדיוק את העבודה הזאת, אם אתה מעוניין דבר איתי במייל SASON356 של גימייל

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גם אצלי בגמייל MOSHE223300

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה