עזרה שטח לקנייה

מוייייישה

משתמש פעיל
אני עוניין לקנות שטח של 150 - 250 מטרים באיזור המרכז - ירושלים - צפון
לבנות שם מתחם לא מי גדול להשכרה לשבתות וחופשות
או שטח לבנייה או מקום בנוי
לא יקר מדי ואני כמובן לא מחפש באמצע בני ברק או בצומת מרן בירושלים
תודה רבה

HILEL1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מסכים עם הערתו של צ'ייסר.
מויייייישה היקר, סלח לי אם אני טועה אבל ניכר שאתה לא מנוסה בדברים כאלו.
ואתה הולך לעשות דבר שאפשר להסתבך בו מאד.
תתייעץ עם בעלי מקצוע!!!

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אני עוניין לקנות שטח של 150 - 250 מטרים באיזור המרכז - ירושלים - צפון
לבנות שם מתחם לא מי גדול להשכרה לשבתות וחופשות
או שטח לבנייה או מקום בנוי
לא יקר מדי ואני כמובן לא מחפש באמצע בני ברק או בצומת מרן בירושלים
תודה רבה
תפנה למתווך שמתעסק במסחרי
תתחיל לראות כיוון ותבין מה העלויות ואיך לתפעל ומה לתפעל ואח"כ תפנה לפרוג לפרסם את זה ....

מוייייישה

משתמש פעיל
תפנה למתווך שמתעסק במסחרי
תתחיל לראות כיוון ותבין מה העלויות ואיך לתפעל ומה לתפעל ואח"כ תפנה לפרוג לפרסם את זה ....
מה שחשבתי זה לקנות שטח ולעשות שם בנייה קלה של חדר אוכל גדול וכ10 חדרי שינה כמו שהרבה עושים
אני ניסיתי לחפש מתווכים וכדומה ולא הצלחתי למצוא (אולי שאני לא יודע איך לחפש)
ולכן רציתי לנסות להיעזר בפרוג אם מישהו יכול לעזור לי בזה
מה ואיך לחפש ואולי במקרה במקרה יהי' חבר בפרוג שיש לו או לחבר שלו למכור
ובעיקר רציתי להודות לך שענית לעניין (ולא הטפת לי מוסר... וד"ל)

פפרר

משתמש מקצוען
מה שידוע לי
שטח באיזור המרכז = מכרה זהב ועולה הון
יש מכרזים וצריך להציע הרבה מיליונים
ולא שווה להציב בו קראוון אלא בנין עם כמה שיותר קומות

3524

משתמש סופר מקצוען
שמע מוישה למה שכולם כאן אומרים לך, זה פשוט לא כדאי לך. עסק כזה לא יהיה כלכלי. מוסד קיים יכול להשכיר בשביל השלמת הכנסה, אבל לקנות שטח ולבנות במיוחד בשביל זה אפילו אם זה בניה קלה זה לא יחזיר אף פעם את מה שהשקעת. קח עצה, רד מזה.

אהבת הבריות

משתמש מקצוען
אל תרד מזה,
רק קח לעצמך כ5000 ש''ח וגש לייעוץ
אצל אנשים אמינים במגזר שיתנו לך הדרכה איך ומה להשקיע,
אולי יש ח''כ חדש שיש לו מדי הרבה דירות ורוצה למכור בזול?;)

נערך לאחרונה ב:

מוייייישה

משתמש פעיל
לכל המבינים הגדולים יש כמה אנשים שעשו את זה וגם לאחרונה
ואני יביא דוגמא אחת וכמו זה אפשר למצוא עוד פתרונות
אני מכיר מישהו שבנה משהו בסיגנון באחת מערי המרכז והשטח היה מובלעת של ערבי שהרבה שנים ריק והוא לקח סיכון קטן ובנה שם
אז בפעם הבא לפני שאתם דוחים דברי אחרים תחשבו שאפשר וצריך לחשוב מחוץ לקופסא ואם אין לך יכולת זו אף אחד לא מחייב להגיב בפורום הזה

צ'ייסר

משתמש מקצוען
לכל המבינים הגדולים יש כמה אנשים שעשו את זה וגם לאחרונה
ואני יביא דוגמא אחת וכמו זה אפשר למצוא עוד פתרונות
אני מכיר מישהו שבנה משהו בסיגנון באחת מערי המרכז והשטח היה מובלעת של ערבי שהרבה שנים ריק והוא לקח סיכון קטן ובנה שם
אז בפעם הבא לפני שאתם דוחים דברי אחרים תחשבו שאפשר וצריך לחשוב מחוץ לקופסא ואם אין לך יכולת זו אף אחד לא מחייב להגיב בפורום הזה
צודק
אתה חכם מידי בשביל להתייעץ .
מה תכלס אתה רוצה מאיתנו האנשים הנבערים ?

מוייייישה

משתמש פעיל
חס ושלום
רק בגלל שאני סומך עליכם
שעזרתם לי בהרבה נושאים
וגם בנושא הזה היו אנשים שענו לעניין ופתחו לי עוד דברים איך ומה לחשוב
בדיוק לכן אני מנסה להתייעץ איתכם
תודה רבה
וסליחה אם כתבתי בנוסח לא מכבדת
צודק
אתה חכם מידי בשביל להתייעץ .
מה תכלס אתה רוצה מאיתנו האנשים הנבערים ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה