שולחן עבודה מרוחק

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
פעם כתבו כאן בפורום (לא הצלחתי למצוא את האשכול) שבאופציה הנ''ל המובנת בחלונות, יש אפשרות לגשת לספריות מבלי להפריע את העבודה במחשב הנשלט.
לא מצאתי כיצד עושים זאת - אני מגיע שוב ושוב לשליטה מלאה.
אשמח אם מישהו יוכל להדריך אותי

A052

משתמש סופר מקצוען
עם התוכנה הזו;
להתקין ואח"כ ללחוץ על עדכון.
וכמובן עדיף שיהיה חשבון משתמש אחר לצורך ההתחברות מרחוק, אבל ניתן להגדיר בתוכנה אפילו להשתמש עם אותו חשבון.

קבצים מצורפים

• RDPWrap-v1.6.zip
    1.5 MB · צפיות: 63

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בדיוק אני מחפש משהו כזה

אפשר הוראות הדרכה והסבר

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
פעם כתבו כאן בפורום (לא הצלחתי למצוא את האשכול) שבאופציה הנ''ל המובנת בחלונות, יש אפשרות לגשת לספריות מבלי להפריע את העבודה במחשב הנשלט.
לא מצאתי כיצד עושים זאת - אני מגיע שוב ושוב לשליטה מלאה.
אשמח אם מישהו יוכל להדריך אותי

התוכנה שהועלתה אמורה לספק שולחן עבודה מרוחק דרך הדפדפן (וגם את זה לא בטוח שהיא עושה) לפי המקור שלה (ראו גם כאן).
למעשה את מה שרצה פותח האשכול אפשר לעשות עם רוב תוכנות השליטה מרחוק.
אם מדובר על אופציה מובנית בווינדוס אז ברשת פנימית אפשר לעשות כונן שיתופי.
ברשת חיצונית אין אופציה מובנית (זה בעצם שרת ftp מלא מה שמדובר כאן).
עוד דבר: אין דבר כזה שלא יורגש. אם לדוגמא המחשב המרוחק קורא קובץ, הדיסק יעבוד. והביצועים של המחשב השרת יהיו בהתאם לפעילות כפולה.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
התוכנה שהועלתה אמורה לספק שולחן עבודה מרוחק דרך הדפדפן (וגם את זה לא בטוח שהיא עושה) לפי המקור שלה (ראו גם כאן).
למעשה את מה שרצה פותח האשכול אפשר לעשות עם רוב תוכנות השליטה מרחוק.
אם מדובר על אופציה מובנית בווינדוס אז ברשת פנימית אפשר לעשות כונן שיתופי.
ברשת חיצונית אין אופציה מובנית (זה בעצם שרת ftp מלא מה שמדובר כאן).
עוד דבר: אין דבר כזה שלא יורגש. אם לדוגמא המחשב המרוחק קורא קובץ, הדיסק יעבוד. והביצועים של המחשב השרת יהיו בהתאם לפעילות כפולה.

תודה לך. אבהיר את כוונתי.
אם אני משתמש בשולחן עבודה מרוחק, הוא נועל את המשתמש במחשב הנשלט. אם מישהו יפתח אותו החיבור שלי יאבד.

ובאשכל שכתבתי שאני לא מוצא דיברו על אופציה של גישה לסיפריות ללא תלות בעובדה אם מישהו משתמש במחשב עצמו או לא.

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בכל windows מתקדם ישנו משתמש administrator גם כשאינו מוצג בין המשתמשים. הוא פשוט לא אקטיבי. דרכו אפשר להיכנס לכל הקבצים של כל המשתמשים.
אם ניתן להתחבר דרכו בשולחן עבודה מרוחק, ומשתמשים מקומיים אחרים יכולים להמשיך את עבודתם כרגיל (ייתכן שהפוך, אם הוא בשליטה מרחוק, אף משתמש לא יוכל להתחבר מקומית בלי לנתק אותך כדבריך) אז אולי זה יהיה פתרון.

bris

משתמש סופר מקצוען
תודה לך. אבהיר את כוונתי.
אם אני משתמש בשולחן עבודה מרוחק, הוא נועל את המשתמש במחשב הנשלט. אם מישהו יפתח אותו החיבור שלי יאבד.

ובאשכל שכתבתי שאני לא מוצא דיברו על אופציה של גישה לסיפריות ללא תלות בעובדה אם מישהו משתמש במחשב עצמו או לא.

מה שנועל הוא לא השולחן עבודה מרוחק
אלא עצם כניסת המשתמש השני

מערכות הפעלה שהם לא SERVER, בנויות בשיטה של SINGLE LOGIN , דהיינו שרק משתמש אחד יכול להיות מחובר למערכת בו זמנית
שרתים כמובן לא מוגבלים לזה

מה שעושה RDPWARP הנל , הוא מחליף קבצי DLL של המערכת בקבצי DLL של שרת , וממילא מאפשר לכמה משתמשים להיות מחוברים בו זמנית (תיאורטית אם היה דרך לעשות את זה גם בלי שולחן עבודה מרוחק זה גם היה עובד)
צריך כמובן לשים לב להשתמש בגירסה המתאימה
(ובאמת אין לזה שום קשר לחיבור דרך WEB או דרך RDP רגיל)

זה עובד אפילו שזה לא ככ מומלץ מכמה וכמה סיבות שאכמ

אם הצורך הוא רק לגשת לקבצים מרחוק ולא להיות מחובר ממש למחשב אפשר לחבר אותו ב VPN וכדו (תוכנה או חומרה) לרשת המקומית ואז לגשת בשיתוף לקבצים

סמינר דוד

משתמש מקצוען
מתוך ההסברים הנ"ל אני יכולה להבין ששנים יכולים לעבוד עם 2 עכברים ו-2 מקלדות על אותו מחשב?

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מה שנועל הוא לא השולחן עבודה מרוחק
אלא עצם כניסת המשתמש השני

מערכות הפעלה שהם לא SERVER, בנויות בשיטה של SINGLE LOGIN , דהיינו שרק משתמש אחד יכול להיות מחובר למערכת בו זמנית
שרתים כמובן לא מוגבלים לזה

מה שעושה RDPWARP הנל , הוא מחליף קבצי DLL של המערכת בקבצי DLL של שרת , וממילא מאפשר לכמה משתמשים להיות מחוברים בו זמנית (תיאורטית אם היה דרך לעשות את זה גם בלי שולחן עבודה מרוחק זה גם היה עובד)
צריך כמובן לשים לב להשתמש בגירסה המתאימה
(ובאמת אין לזה שום קשר לחיבור דרך WEB או דרך RDP רגיל)

זה עובד אפילו שזה לא ככ מומלץ מכמה וכמה סיבות שאכמ

אם הצורך הוא רק לגשת לקבצים מרחוק ולא להיות מחובר ממש למחשב אפשר לחבר אותו ב VPN וכדו (תוכנה או חומרה) לרשת המקומית ואז לגשת בשיתוף לקבצים
צודק כמו תמיד, מתנצל על השטויות שכתבתי קודם מעצלות לחפש בגוגל והסתמכות על הזכרון. המקור שחשבתי אותו הוא לא המקור אלא כאן, אשמח אם מישהו התנסה בשימוש ויודע לומר אם זה עושה את העבודה.
אם מישהו יודע אם אפשר להשתמש עם חשבון administrator שאינו אקטיבי לצורך התחברות מרחוק (אין לי כח לנסות), אשמח לדעת.

smk123

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אוטומציה עסקית
אפשר להתחבר מרחוק עם הפאטצ' הזה.
לא ממולץ להשתמש בחשבון הadministrator המובנה מטעמי אבטחה.
אפשר ליצור אפילו חשבון רגיל רק צריך לצרף אותו לקבוצת משתמשי שולחן עבודה מרוחק.

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
מה לסמן כדי שיכלו להתחבר כמה משתמשים בו זמנית באותו שם משתמש?

עובד בכל הווינדוס?
7/8/8.1/10?

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אולי תמונה תעזור..?

אשמח לקבל הסבר מה הם האפשרויות שניתנות לשימוש?
אני צריך שיכלו להתחבר כמה משתמשים בו זמנית על אותו יוזר.

תודה רבה

RDP.png

A052

משתמש סופר מקצוען
כפי שזה מוגדר לך עכשיו זה כמה משתמשים על אותו יוזר (סימון הV השני יגרום לכך שזה יהיה רק משתמש אחד).
וזה נראה שאתה צריך ללחוץ שם על קובץ update כדי שזה יעבוד טוב.

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
כפי שזה מוגדר לך עכשיו זה כמה משתמשים על אותו יוזר (סימון הV השני יגרום לכך שזה יהיה רק משתמש אחד).
וזה נראה שאתה צריך ללחוץ שם על קובץ update כדי שזה יעבוד טוב.

תודה רבה!

אשמח לעוד קצת... אני צריך את זה למחשב אחר..
מיקום ה V הראשון הוא לאפשר שולחן עבודה,
מצידו הימני הוא הפורט
מתחתיו?

מסגרת מתחתיו?

מסגרת למטה? (כאן בוחרים שאפשר כמה משתמשים בו זמנית? במה לבחור?)

לשם מה להפעיל את הקובץ update?

תודה רבה!!

A052

משתמש סופר מקצוען
כתבתי לכם הV השני יש רק שני סימוני V !!!
ולהפעיל את הקובץ כדי שודאי יתאים לגרסת הווינדוס שלכם במחשב, (זה תואם לווינדוס 8.1 כמדומני).

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
צודק..

כוונתי היתה לשאול לשתי הממסגרות שיש לבחור בהם אפשרות אחת (בכל מסגרת), למה הם נועדו?

A052

משתמש סופר מקצוען
הראשונה קשורה לרמת הבטיחות בהתחברות מרחוק, ולכאורה כדאי לבחור באופציה האמצעית.
השניה קשורה למה המתחבר מרחוק יוכל לעשות ובזה נראה לי שלא כדאי לשנות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה