שווה להזמין קלרינט מאלי אקספרס או ebay??

לויש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
נראה חיצונית חיקוי ממש מדוייק, לי יש כזה מקורי... (או שהתמונות לקוחות מכלי מקורי...)
לא מאמין שזה אמיתי.
אני קניתי בעבר קלרינט B12 בעלי אקספרס, כמובן חיקוי... והביצועים שלו לא רעים בכלל! הבאתי את זה גם לשני מקצוענים שהתרשמו די לטובה מהכלי ביחס למחיר (עלה לי בערך 400 ש"ח, בדיחה של ממש!), ואחר כך חבר שהזמין אותו דבר קיבל מוצר קצת פגום (היה לו זיוף בכמה צלילים), בקיצר, זה הימור אבל יש סיכוי שתקבל משהו ששווה את המחיר בהחלט.
רק שים לב, אני לא הייתי לוקח את ההימור הזה על כלי עץ, (E12 זה מעץ B12 זה מפלסטיק).

לויש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני הזמנתי את זה כאן
וכמו שאמרתי, אני קיבלתי מוצר תקין, וחבר שהזמין שניים כאלו קיבל אחד תקין (וזה נמצא בשימוש כרזרבה אצל אחד מהמקצוענים בתחום!...) ואחד עם זיופים... אז קח בחשבון....
בהצלחה!
ותעדכן מה קיבלת אם אתה מזמין את זה....

השליח

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני הזמנתי את זה כאן
וכמו שאמרתי, אני קיבלתי מוצר תקין, וחבר שהזמין שניים כאלו קיבל אחד תקין (וזה נמצא בשימוש כרזרבה אצל אחד מהמקצוענים בתחום!...) ואחד עם זיופים... אז קח בחשבון....
בהצלחה!
מה עושה מי שזה חסום לו בנתיב (ללא אפשרות פתיחה)?

o.v

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
למי שטיפ טיפה מבין אלו מוצרים גרועים שאפילו לא שווה להתווכח על זה
מנסיון רב והרבה אכזבות של אנשים
הסיניים היום מחכים הכל ,אבל א"א באמת לחכות דבר כזה ולהגיע לרמה אפילו קרובה לחברה הזאת אלא יוצא משהו זוועתי עם סאונד נוראי ולא מכוון ועם תווים נמוכים שיותר גבוהים מקודמיהם וכל מיני דברים מצחיקים והכי גרוע זה אצבוע וכפתורים שמתפרקים ועפים להם לפתע ,חוסר אטימה ועוד שלל בעיות..
ולכן כמו שאני תמיד ממליץ מי שמחפש זול ,עדיף שיקנה מותג סיני באותו מחיר מאשר חיקוי סיני
בהצלחה

o.v

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני הזמנתי את זה כאן
בהצלחה!

חבל שאתה ממליץ לאנשים על שטויות תבדוק שוב את דבריך אצל אנשים שמבינים בתחום
ואם אתה מתכוון לכלי שנמצא אצל צוקר אז הוא זוועה והוא לא מנגן איתו הוא הביא אותי אליי לבדיקה ואמרתי לו שאין הרבה מה לעשות איתו

קליפים להורדה

משתמש רשום
אני מנגן כיום על קלרינט ממש מצוין, ואת הקלרינט (פלסטיק) הזמנתי בעלי אקספרס במחיר של 70 דולר, ממש מומלץ למתחילים כי הרבה יותר קל לנשוף בו מאשר בקלרינט מעץ

o.v

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני מנגן כיום על קלרינט ממש מצוין, ואת הקלרינט (פלסטיק) הזמנתי בעלי אקספרס במחיר של 70 דולר, ממש מומלץ למתחילים כי הרבה יותר קל לנשוף בו מאשר בקלרינט מעץ

צר לי לאכזב אותך
אבל אתה ממש טועה ומטעה!
ואני לא ממש מתכוון להתדיין פה על זה, כל אחד יחליט למי להקשיב

אין קשר בין סיני לעץ.. לחברות הכי טובות יש כלים מפלסטיק וכלים מעץ, ואכן כלי מעץ הנשיפה יותר מאמצת בכ5 אחוז מפלסטיק (לא משמעותי כמעט).

ישנם סיניים בודדים ממתוגים מוכרים שאפשר לומר בגדר העובר.

אבל הקלרינטים האלה ב70 דולר מאלי אקספרס מתפרקים בידיים, לא מכוונים, כבדים פי 2 ביחס הרגיל והמכניקה שם זוועתית!
אני קיבלתי כבר עשרות כאלה לתיקון מקונים מואכזבים, וגם אחרי שכיוונתי וכביכול סידרתי שיעבדו תקין עד כמה שאפשר זה מחזיק לכמה שבועות עד שמתחילים לעוף או להתעקם בחזרה קלידים
במילת סיכום אחת, במקום לתת צ'אנס לתלמיד להצליח, כלי סיני ממש שם רגל לתמיד שלא יצליח, ובמקום ללמוד לנגן ,הוא לומד להילחם עם הכלי שיצא צליל.
וע"כ ההמלצה למי שאין ידו משגת לכלי חדש ואיכותי, עדיף לקנות יד שנייה תקין מחברה טובה ומוכרת מאשר כלי סיני חדש שאחרי שבוע נשאר רק ליופי בארון
בהצלחה

אורים

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
יש בברכפלד מישהו שמוכר קלרינטים סינים מצוינים עם אחריות אישית שלו (הוא אמין ומומחה) במחיר רצפה,
ממליץ מאוד מניסיון אישי ושל חברים נוספים. אשמח לתת פרטים באישי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה