שיתוף - לביקורת שוב

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
שוב

שוב היא מביטה בכוכבים המקשטים את הלילה. שוב היא כועסת עליהם, איך שהם הורסים את הזוך של החושך, את הטוהר של השחור.
ושוב היא חושבת כמה שעות קדימה, וגם כמה קילומטרים. על מקום בו הכוכבים כבר נעלמו, ובמקומם הופיעה שמש גדולה ומסנוורת, אולי יותר מדי.

ושוב היא מנגבת את הלחי, ואז את העין, ושוב את הלחי. כי היא לא מצליחה להפסיק.

ויש יופי בכאב שלה, בויתור שלה, בהתמודדות. ויש טוהר עמוק ופנימי ששוטף לה את הלב בכל פעם מחדש, נותן לה כח לעוד.

וכשגם הלילה שלה כבר נסוג לאיטו, וכשהיא נפרדת ממנו במבט עורג ומתגעגע, היא יודעת שגם השמש של היום תראה את היופי שבכאב, את השלמות של הלב השבור.
והדמעות השמורות לשעות החושך מתייבשות. ממתינות ללילה חדש.

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
וואו!
העברת את התחושות שלה באופן יפהפה!
פשוט כיף לקרוא את זה.

רוח פרצים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מדהים.
אני יכולה להרגיש את הרגשות שלה.
הם מדהימים.
בא לי גם לבכות איתה את החיים. את השמש המסנוורת קצת יותר מידי.
את החושך.

כותב השורות

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יש משהו עמוק נורא בהתעמקות בחושך ותחושה פנימית שאור הוא בעצם מסנוור

"יָשֶׁת חֹשֶׁךְ סִתְרוֹ" [תהילים י"ח י"ב]

לי אישית הקטע הזה 'האיר את הלילה'

תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה