התייעצות שוב עכברים- מה עושים????

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
זה לא נורמלי שכל פעם שאני יוצאת מהבית בעיקר בערב אני זוכה לפגוש בהם.... רועדת כולי ומקווה שאף אחד לא מציץ מהחלון לראות איך אני הולכת על קצות האצבעות מפחד....
מה עושים???

פולק מאיר

משתמש חדש
אנחנו בבנין גם סבלנו.
צלצלנו למוקד העירוני *10633 כמה שכנים כמה פעמים ביום במשך כמה ימים. הגיעו 2 מדבירים עשו הדברה רצינית.
אבל אבל אבל
הם אמרו לנו שפעם הבאה הם לא יבואו אם לא נפנה את כל הפסולת והגרוטאות שמסובבים את כל הבנין.

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
אנחנו בבנין גם סבלנו.
צלצלנו למוקד העירוני *10633 כמה שכנים כמה פעמים ביום במשך כמה ימים. הגיעו 2 מדבירים עשו הדברה רצינית.
אבל אבל אבל
הם אמרו לנו שפעם הבאה הם לא יבואו אם לא נפנה את כל הפסולת והגרוטאות שמסובבים את כל הבנין.
בבני ברק?

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
זה לא נורמלי שכל פעם שאני יוצאת מהבית בעיקר בערב אני זוכה לפגוש בהם.... רועדת כולי ומקווה שאף אחד לא מציץ מהחלון לראות איך אני הולכת על קצות האצבעות מפחד....
מה עושים???
אולי אפשר לשים תמונה של ר' ישעיה מקרעסטיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה