עזרה שוב.... מחפשת המלצה על מצלמה ביתית טובה שמוציאה תמונות איכותיות!!!

*חיה*

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אז גם לנו זה קרה בסוף.... המצלמה הטובה (קנון G15) נשברה בסוף,
אני רוצה לקנות מצלמה טובה ואיכותית שתשמש רק לצילומים ולא להסרטות!!!
חשוב לציין שאני רגילה לתמונות מאד איכותיות,
אשמח לקבל המלצה גם על סוג המצלמה וגם על מקום אמין וזול לקנית מצלמה
ואל תשלחו אותי לקישורים בנושא כי אין לי זמן לקרוא.... אני רוצה לקרוא על מה שמתאים לי!
תודה

*חיה*

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מצלמה של קנון דגם SX710 HS או 720
מצלמה מעולה מכל הבחינות
בירושלים הכי זול בחנות "חץ" ברחוב ירמיהו
אכן שמעתי על המצלמה הזו,
היא באמת מומלצת??? (למי יש ויכולה לענות?)
איפה הכי זול לקנות בב"ב?

.Ayala

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
אכן שמעתי על המצלמה הזו,
היא באמת מומלצת??? (למי יש ויכולה לענות?)
ממולצות מאד, קשה למצוא היום את 710. (יש על זה המוןןןןןןן אשכולות שענו מנסיון, אבל ביקשת שלא יצרפו לך קישורים...)

בגדול הסדרה של G טובה יותר מסדרת הSX ומקצועית יותר, אבל גם SX710/720/730 מצלמות פצצה.

*חיה*

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ממולצות מאד, קשה למצוא היום את 710. (יש על זה המוןןןןןןן אשכולות שענו מנסיון, אבל ביקשת שלא יצרפו לך קישורים...)

בגדול הסדרה של G טובה יותר מסדרת הSX ומקצועית יותר, אבל גם SX710/720/730 מצלמות פצצה.
תודה,
לא אכפת לי קישורים רלוונטים אלי, לא סתם בלבלה....
איפה הכי זול לקנות בב"ב?
משהו יודע????

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ברפאלי בבני ברק עולה 1150
וזה מחיר מעולה עם אחריות לשלושה שנים
עשיתי בדיקת מחירים זה מאוד זול
אגב באיטליה ראיתי את המצלמה הזו בדיוק ב300 יורו!!!

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אני התיאשתי ממצלמה ביתית שמצלמת באיכות.
קניתי את SX710, ועדין לא מרוצה.
למרות שאני לא צלמת, יש לי כנראה דרישות גבוהות יותר מאנשים רגילים.
מפריע לי עדין שהצבעים לא מאוזנים, וחדות בתמונות של ילדים.
אני לא אומרת שאין תמונות יפות, אבל ציפיתי ליותר.
ואגב כשעובדים איתה עם פלש לוקח לה שעות לצלם, ובינתיים הילדים כבר זזו לדרכם...

אחרי שלקחתי צלם לילדים, שצילם עם ציוד בשווי 20,000 ועדין הראה לי איך התמונות יצאו (מהמם, אבל עדין חלקם צריכות תיקונים), ואיך הוא משפץ כל תמונה בתוכנת lightroom, אז אני מבינה שהדרישות שלי לא מציאותיות. במיוחד שהוא עובד יותר על התמונות שצולמו בשקיעה ואחריה, שלא היתה תאורת יום.
אז אני מבינה שגם המצלמה הכי איכותית צריכה תנאי תאורה אופטימלים כדי להוציא תמונות במקסימום חדות, את הילדים אנחנו מצלמים בעיקר בבית, שיש לו תאורה מזעזעת במיוחד בשעות היום עם תעתועי השמש מהחלונות, ולכן אין כזה דבר מצלמה ביתית שמוציאה תמונות פצצה.
או שכל אחד וההגדרה שלו לתמונות פצצה.

אני קניתי את שלי באינטרנט עם אחריות קנון ל3 שנים. תקני, אבל שלא תחשבי שזה סוף.

ysh

משתמש פעיל
לנו יש מצלמה מעולה של פוג'י דגם XQ1. מוציאה תמונות חדות מאוד!
קנינו אותה לפני שנתיים או שלוש בירושלים. עלתה 1200 ש"ח.
בדקנו אז בהמון חנויות. בכמה מהן המוכרים אמרו לנו שלא ברור למה החרדים "נעולים" רק על קנון. ובחנות נוספת ששאלנו על הדגם הזה המוכר התבטא: "סוף סוף מישהו שואל על מצלמה ולא על צעצוע" ואת האמירה הזו הוא אמר כששאלנו בהשוואה ל-SX710 של קנון.

בדקתי באתר של פוג'י כיום מופיע שם דגם XQ2 .
שווה לברר בחנויות על הדגם הזה.

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם הקודמת שלך מסידרה G
אל תלכי לSX,
את תתאכזבי, וחבל,

עכשיו גיסתי קנתה את הG7, ליגה של מצלמה!
גם הG9 מאוד מאוד איכותית...

@

משתמש פעיל
קניתי את הG9 אחרי המווון.... חפירות בפרוג
עוד לא הדפסתי תמונות אבל במצלמה זמ נראה מליון דולר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה