עזרה שואב שוטף בובוט

יאנג

משתמש פעיל
היי
קניתי את השואב שוטף של בובוט
הוא מטורף יש לו עוד חלקים לניקיון ספות וחלונות וחריצים, אולי למישהי יש את סרטון ההסבר ,יש לי ביוטיוב וחסום לי לצפות

מ. י.

משתמש מקצוען
היי
קניתי את השואב שוטף של בובוט
הוא מטורף יש לו עוד חלקים לניקיון ספות וחלונות וחריצים, אולי למישהי יש את סרטון ההסבר ,יש לי ביוטיוב וחסום לי לצפות
תוכלי לפרט עליו?
כי גם אני התלבטתי אם לקנות אותו...
(בעיקר איך הוא בשטיפה לעומת הדרימי)

יאנג

משתמש פעיל
היי, המכשיר מטורף, מנקה טוב מאד, גם הדרומי מנקה. טוב , אני אוהבת שהוא מנוצל גם לניקיון ספות וחלונות, ולא מבזבזת כסף רק על רצפה

מ. י.

משתמש מקצוען
היי, המכשיר מטורף, מנקה טוב מאד, גם הדרומי מנקה. טוב , אני אוהבת שהוא מנוצל גם לניקיון ספות וחלונות, ולא מבזבזת כסף רק על רצפה
בניקיון ריצפה, יש לו מעלות על פני הדרימי?

יאנג

משתמש פעיל
לגיסתי יש את הדרימי היא מרוצה מאד, להגיד לך הבדלים אני לא יודעת כי לא ניסיתי,
ניקיתי עם הבובוט ביום שישי את הכיסאות ריפוד וז. מוושש

יאנג

משתמש פעיל
דרך האתר של בובוט , בובוט 232, עלה לי 2100 עם קופון חני232
ללא קופון עולה 2600 מגיע עם 2 בקבוקי תמיסות ותרסיס לספות

מ. י.

משתמש מקצוען
איך קיבלת כבר?
כתוב שיגיע רק בספטמבר שוב

יאנג

משתמש פעיל
מה הכוונה 180 מעלות, כן אפשר להזיז קדימה ואחורה הידית שלו מסתובבת,

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני גם קבלתי עכשיו את הבובוט, נראה בסדר גמור , לא'דעת להגיד מבחינת נקיון לעומת הדרימי, המעלה של הדרימי החדש שהוא מייבש את המברשת ממש. ובבובוט צריך להוציא החוצה להתייבש.
ה180 מעלות זה לא כזה מציאה לדעתי, כי בסוף יש גם גובה ,וזה לא נכנס מתחת לכל דבר , תבדקו לפני, רק מקום שממש ממש גבוה.
ולא הבובוט לא יורד למצב של 180 מעלות כמו הדרימי.

ועוד הבדל הבובוט זה 17K עוצמת שאיבה, והדרימי 18K ,
לא יודעת להגיד בפועל אם מרגישים הבדל בניקיון.
אבל האביזרים של הבובוט זה ממש נחמד, עוד לא מספיק בשימוש אצלי בשביל להגיד אם זה אכן ממש שימושי באופן קבוע
אבל המסילות עושה רושם עובד טוב ממש

@יאנג האם קבלת עם הבובוט רול נוסף לניקוי קשה? אני לא קבלתי, רציתי לוודא אם זה טעות

נערך לאחרונה ב:

יאנג

משתמש פעיל
לא הבנתי, הדרימי עולה מדרגה?
כן קיבלתי גם מברשת קשה יותר,

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא הבנתי, הדרימי עולה מדרגה?
כן קיבלתי גם מברשת קשה יותר,
עם הדרימי אפשר לנקות בזוית של 180 מעלות .
כמו בתמונה

1722757004394.png

יאנג

משתמש פעיל
נחמד, שאפשר להשכיב, כי בבובוט אסור טוענים שהמים חוזרים למנוע
אבל בבובוט יש עוד חלקים ממש כמו שואב רטוב

elishir

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נחמד, שאפשר להשכיב, כי בבובוט אסור טוענים שהמים חוזרים למנוע
אבל בבובוט יש עוד חלקים ממש כמו שואב רטוב
למה החלטת ללכת על הבובוט?ולא על הדרימי או על הטינקו שהרבה ממליצים עליהם לאחרונה?
ואיך ניתן לנקות איתו עוד דברים? זה מגיע עם עוד אביזרים?

יאנג

משתמש פעיל
כן בגלל שמגיע עם עוד אביזרים, ואפשר לנתק את המיכל ולהפוך אותו לשואב רטוב. יבש

פסי א

משתמש חדש
אני ממש מאוכזבת מהשירות שלהם . שלחתי את המכשיק לתיקון כי הבטריה הלכה הם תיקנו את זה חלקי, האשימו אותי שלא תיפעלתי אותו נכון וכשחזר אלי המכשיר הוא חזר עם בעיה של פילטר חסום והם לא מוכנים לתקן שוב.

אולי מעניין אותך גם...