שברתי שיא !

• פותח הנושא bris
  • פורסם בתאריך

bris

משתמש סופר מקצוען
אז כנראה שיש חברות שיודעות לעשות את זה יותר טוב....

יש לי נייד (דל D620) כבר לא חדש בכלל, ופתאום בערב באמצע העבודה אני מקבל את ההתראה של סוללה הולכת להגמר (בערך 10 אחוז נשאר), אוף מעצבן !

טוב, אבל הייתי בבית, אז לא נורא נחבר לשקע.
רגע? איפה המטען ?
לא זוכר.
מתי פעם אחרונה הטענתי ? אתמול ? לא. אולי שלשום. לא זוכרץ

בינתיים המשכתי לעבוד, וכשהוא כבר ממש התעצבן (ב-5 אחוז) בדקתי בטיימר של התוכנה (אני אביא אותה עוד מעט, היא בודקת כמה זמן עבר מטעינה שלמה לפריקה) וגיליתי שאני משתמש במחשב כבר -7 שעות !!! (לא כולל זמני המתנה !) וזה בסוללה מורחבת (9 תאים רגילה, לא חדשה) אחת.

אז מי אמר שאי אפשר לעשות ניידים חסכוניים בחשמל ?
(וזה לא מסך קטן או מעבד במיוחד חסכוני, מעבד T5500 ומסך 14 רחב רגיל).

את התוכנה אעלה עד מעט בלי"נ.

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כנראה שלא ראית סרטים בשבע שעות האלה

והתודה הקודמת היא בטעות

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
איך זה יכול להיות?
בניהול מצב חשמל רגיל? או כיבוי HDD צג וכדו'?

אולי התוכנה אומרת מתי היה התחלת הטעינה?...

bris

משתמש סופר מקצוען
לא. בדקתי זה נכון.

ניהול חשמל אופטימלי של דל, שהוא די מקביל לזה של MS. מסך על בהירות אוטומטית (ב D620 יש חיישן תאורה) , וכן, לא ראיתי סרטים (למי יש זמן לזה בכלל ?) אבל כל הזמן ה WIFI עבד וגם הבלוטו'ס חלק מהזמן.

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
איך אתה מסביר זאת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה