שארפ או סמסנג

• פותח הנושא some
  • פורסם בתאריך

some

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מבררים על מקרר,
מה מומלץ יותר- שארפ או סמסאנג? ומאיזו בחינה?
שמעתי שהמנוע של שארפ חזק יותר אבל הפלסטיקה חלשה ולכן חלקים נשברים יותר מהר ויקרים להחלפה.
כל מידע יעזור!
תודה,

איש מצליח

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
בארץ יותר הולך שארפ, אני אישית, רכשתי לאחרונה ואני מאוד מרוצה

some

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ולא שביר?

טרוצער

משתמש סופר מקצוען
אחרי 7 שנים נשבר לי חלק לא משמעותי, וגם זה בגלל שדחפו אותו חזק.

ציפורה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
למשהו יש נסיון עם שארף 4 דלתות?
אמרו לי שהוא מרעיש מאד

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עשיתי עכשיו בירור מקיף
לשארפ יש פלסטיקה חלשה,] נשבר מהר בוודאות.
ולסמסונג הרבה חיישנים וכרטיסים - מה שמגביר סיכון לבעיות.

דבורה לרר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני בעד סמסונג, איכותי יותר!
שארפ הפלסטיקה חלשה

some

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י לללי;n4941036:
עשיתי עכשיו בירור מקיף
לשארפ יש פלסטיקה חלשה,] נשבר מהר בוודאות.
ולסמסונג הרבה חיישנים וכרטיסים - מה שמגביר סיכון לבעיות.

אז מה כן?:(

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי

אין משהו טוב יותר. צריך רק לבחור מה פחות חשוב ממה.
לי היה חשוב יותר פלסטיקה חזקה, בבית עם ילדים זה די בסיסי
אז הלכתי על סמסונג.
שם לפחות לא חייב שיהיו בעיות...

shuki53

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש את האל ג'י
שהטכנאים הכי ממליצים אבל מי שרוצה משמרת השבת זה פוגע באחריות

goldi

משתמש צעיר
אני קניתי את הסמסונג, אין לי הרבה ניסיון, חדש מפסח, רק לעזור לך תבדקו טוב טוב לגבי החלוקה בתוך המקרר מה יותר מתאים לך בסמסונג יש הרבה בליי....דלתות מאד רחבות שלוקחים הרבה מקום ...אני לא שמתי לב שיש במקרר יותר מקום מהקודם אפילו שהוא נקרא יותר גדול!! כמו כן הדלותות מאד כבדות, ממש לא היה לי קל להתרגל... אני בכל אופן לא הכי ממליצה עליו..... הדלתות גם מתלכלכות מאוד!!!!

batya11

משתמש פעיל
אשמח לשמוע על המלצות על האל גי, האם אכן שווה יותר משארפ וסמסונג שבשתיהם הבנו יש מינוסים....

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שארפ מעולה.
גם לגבי הכשר שבת, מגיע מובנה עם המקרר (בשונה מסמסונג)

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י בתיה ג;n4943519:
שארפ מצויין, יש לי 4 דלתות, לא עושה רעש ולא שביר. מומלץ
כנ"ל
יש לי אותו כבר 5 שנים
הפלסטיקה עדינה וההוראה להשתמש בחומרי ניקוי לא חריפים כדי לא להרוס עוד יותר את הפלסטיק
אבל יחסית ל10 נפשות אני חושבת שזה נורמלי שנשבר לנו רק חלק פלסטיק אחד שהדבקנו עם דבק סיליקון ועוד חלק פלסטיק לא משמעותי במיוחד

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
לי יש שארפ כמעט 8 שנים.
הוא מעולה, אבל האבזור והחלוקה הפנימית קמצניים, והחלקים חלשים ושבירים, כמובן לא מההתחלה, אבל בשנה-שנתיים האחרונות הם התחילו להסדק ולהשבר.

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה