אמזון שאלות // תשובות // המלצות // קופונים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מאיר 4134

משתמש מקצוען
בזמנו כתבתי על מכשיר טלפון ביתי של PANASONIC תומך BLUE-TOOTH

וראיתי שמוכרים אותו באלי-אקספרס

(וגם הזמנתי אותו והוא הגיע ועובד מצויין !)

ואני מציין שקונים כתבו שהוא מתצוגה אך מה שהגיע אלי נראה די חדש אך הוא מגיע ללא בטריות בשלוחה וצריך להשים בו בטריות AAA (נטענות)שניתן להשיג בכל חנות או לקנות גם ברשת.....)

צפה בקובץ המצורף 870648

יש במכשיר גם משהו נחמד, ברגע שמגיע שיחה מהשמות המאוחסנים בטלפון אז הרמקול מקריא בקול את השם שמופיע בזיכרון.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
ירידת מחיר ענקית בדגם הנ"ל של הClarks

לפני מספר חודשים בודד קניתי אותן ביותר מ50$ וכעת מחירן ירד ל 25$ !

(יש לציין שבקניון הגדול בפ"ת מחיר נעליים מחברה זו באיזור ה700 ש"ח ולפני מספר שנים שהייתי בNY וקניתי בבורו פארק נעליים, אמרו לי שם בחנות שזו החברה הכי מומלצת)

1619004151386.png

ואחזור שוב שאם מתחילים את הקניה בכתובת

AmazonSmile: You shop. Amazon gives.

אז אמזון תורמת על חשבונה 0.5% מהקניה וניתן לבחור עמותה לתרומה וישנם המון ישיבות ברשימה שם !

מאיר 4134

משתמש מקצוען
ק"ש

לקט שעוני MK שמחירם מתחת ל75$ (בשליחה לכתובת אמריקאית, אך בכתובת ישראלית המוצרים לא זמינים או שמחירם מעל ל200$)

גברים

נשים

אני די ממליץ להשתמש בשירותי המשלוח של MYUS

(יש 20% הנחה על המשלוח הראשון דרך הקישור הנ"ל)

קפה קפה

משתמש מקצוען

מאיר 4134

משתמש מקצוען
חולצות לגברים מותג אמזון
חולצות לבנות 100% כותנה

חולצות לבנות 100% כותנה סופימה

https://amzn.to/3hiedYm

(והקישור האחרון כעת מחירו ברצפה ! 11.5$ וכפי שאני מכיר את אמזון, עודף לחיצות על המוצר מקפיץ אחר זמן קצר את מחירו)

אתם שואלים מהו הדבר הזה ששמו "כותנה סופימה" ?

1620625337516.png

מאיר 4134

משתמש מקצוען
קופון לאמזון עבור סנדלים לילדים 70% הנחה עד 26.5

מימייה גבית לטיולים ולאופניים 40% הנחה תקף עד 28.5

מכשיר לייזר IPL להסרת שיער 65% הנחה תקף עד 31.5 (באם לא ניתן לשלוח ישיר לישראל ניתן להשמש בשירותי שילוח מקומיים כי המחיר יוצא כ35$ ואין מע"מ)

70% הנחה על נעלי ספורט עם שרוכים נמתחים

ההנחה מופיעה אוטומטית בעת התשלום בקופה, ובעת שנכנסים לקישור נא לבדוק שהקישור עדיין תקף, כי לעיתים אמזון מסיימת את תיקופו טרם הזמן מסיבות הידועות להם.

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ברז מפואר נשלף שני מצבי זרימה למטבח, אני קניתי את דגם TYPE A Chrome משלוח חינם מהארץ ללא מכס תוך 4 ימים עד דלת הבית.
עכשיו שעות אחרונות למבצע 110 ש"ח לאחר הקלדת קוד קופון FLASHDEALS01 , בארץ יעלה לפחות 550 ש"ח.
מצורף הקישור:

ברז נשלף מפואר למטבח לרכישה לחצו כאן

1621534946131.png

ק"ש

נערך לאחרונה ב:

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
רובוט שאיבה ושטיפה איכותי שעות אחרונות למבצע 581 ש"ח במקום 640 בהקלדת קוד קופון TS15.
משלוח חינם עד דלת הבית הגיע תוך שבוע וחצי. כולל שליטה ומעקב מהאפליקציה.
איי רובוט שאיבה ושטיפה לרכישה לחצו כאן.
1621536477360.png

ק"ש

חופש הביטוי

משתמש סופר מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה