אמזון שאלות // תשובות // המלצות // קופונים

מאיר 4134

משתמש מקצוען
@מאיר 4134
אם אני רוצה ליצור קישור שיווקי באמזון אחרי שנרשמתי:
1. איך יוצרים שם ק.ש.?
2. אם עדיין לא אישרתי את הפרטים שלי עבור משיכה, אני יכולה ליצור ק.ש. או שצריך לסיים את התהליך?
3. איך אני יודעת אם מישהו רכש דרך הקישור שלי?
תודה

מצטער על הדיליי לא הייתי כ"כ זמין...

1. נרשמים דרך כאן

2. לגבי הפרטים אני לא זוכר, אבל אני לא מושך כסף אלא מקבל זיכויים לקניה וזה די שימושי.

3. בעמוד של חבר אמזון שותפים ניתן לראות את הקניות דרכך.

שבוע טוב !

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מה עושים כאשר מוצר מוצג ללא עלות משלוח, וכאשר נכנסים למוצר לא ניתן אפשרות כזו?
@מאיר 4134

מאיר 4134

משתמש מקצוען
מה עושים כאשר מוצר מוצג ללא עלות משלוח, וכאשר נכנסים למוצר לא ניתן אפשרות כזו?
@מאיר 4134

קרה לי שבעמוד הראשי הופיע שהמוצר עם משלוח חינם ובעמוד המוצר לא הופיע כלל נתונים כאלה, והוספתי את המוצר לסל ובקופה חזרה הזכאות למשלוח חינם

תנסו.

אילה ג

משתמש פעיל
מצטער על הדיליי לא הייתי כ"כ זמין...

1. נרשמים דרך כאן

2. לגבי הפרטים אני לא זוכר, אבל אני לא מושך כסף אלא מקבל זיכויים לקניה וזה די שימושי.

3. בעמוד של חבר אמזון שותפים ניתן לראות את הקניות דרכך.

שבוע טוב !
שלחתי לכם שאלה במייל אבל אין שם תשובה, אז אחזור לפה:

לא הבנתם אותי,

אני כבר נרשמתי,

1. שואלת איך יוצרים ק.ש. במוצר מסוים. איך זה נראה במסך?

2. למה יותר משתלם זיכויים?

3. זה אומר שאני לא צריכה בכלל לאשר פרטים למשיכה עכשיו?

4. אם אתם קונים בזיכויים - זה באותו חשבון שיש לכם בשביל הקישורים?

כתבתי עוד שאלה במייל, אשמח אם תוכלו לענות לי עליה,

תודה רבה

מאיר 4134

משתמש מקצוען
שלחתי לכם שאלה במייל אבל אין שם תשובה, אז אחזור לפה:

לא הבנתם אותי,

אני כבר נרשמתי,

1. שואלת איך יוצרים ק.ש. במוצר מסוים. איך זה נראה במסך?

2. למה יותר משתלם זיכויים?

3. זה אומר שאני לא צריכה בכלל לאשר פרטים למשיכה עכשיו?

4. אם אתם קונים בזיכויים - זה באותו חשבון שיש לכם בשביל הקישורים?

כתבתי עוד שאלה במייל, אשמח אם תוכלו לענות לי עליה,

תודה רבה

1. זה נראה בדיוק כמו יצירת קישור שיווקי באלי אקספרס שבעמוד המוצרים יש שורה למעלה ליצירת קישור שיווקי

2. לא יותר משתלם, אבל האופציה זה צ'ק אמריקאי או זיכויים, ואני בין כך קונה שם, אז אני מעדיף זיכויים

3. לא זוכר לגבי הפרטים

4. זה לא מחייב שיהיה באותו חשבון כי מקבלים קישור גיפט קארד ליצירת זיכוי ואם תעבירי את קישור הקוד למשהו אחר הוא יוכל לממש אותו.

יום טוב

נערך לאחרונה ב:

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
קרה לי שבעמוד הראשי הופיע שהמוצר עם משלוח חינם ובעמוד המוצר לא הופיע כלל נתונים כאלה, והוספתי את המוצר לסל ובקופה חזרה הזכאות למשלוח חינם

תנסו.
לצערי מס פעמים ניסיתי ולא הצליח, יש תועלת לתקשר איתם בדרך כל שהיא על הנושא? האם הם מחויבים לפירסום שלהם?

חברהמנית

משתמש פעיל
שלום לכולם אשמח מאד לקבל המלצות על מצלמה דיגיטלית בסביבות ה 300 ש"ח (צריכה לקנות כמה)
תודה רבה.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
קופונים

3 פאנלי קנבס כל אחד בגודל 30 * 40 ב50% הנחה (יש קופון עמוד של 20% הנחה) תקף עד 23.2 - משלוח בתשלום

61Tv1DFNXkL._AC_SL1000_.jpg

רובוט סולארי ב60% הנחה - תקף עד 23.2

ערכת כלי צבא ב70% הנחה - תקף עד 23.2

בית לבניה 730 חלקים ב50% הנחה - תקף עד 23.2

נעלי ספורט לנשים מידה 8 ב70% הנחה (יש קופון עמוד של 5% הנחה) תקף עד 28.2

משחק כלים כבדים ב50% הנחה - תקף עד 23.2

משחק קדיחה לילדים ב40% הנחה - תקף עד 25.2

תיק צד קטן מעור אמיתי ב40% הנחה (חלק מהדגמים עם משלוח חינם) תקף עד 28.2

מולטימטר דיגיטלי ב70% הנחה - תקף עד 28.2

עמודי תאורה לגינה ב50% הנחה (יש קופון עמוד של 10% הנחה) תקף עד 19.2

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
המחשב המושלם לגרפיקאים, גיימרים, ואנשים שאוהבים עיצוב טוב יחד עם ביצועים טובים ועמידות לאורך שנים (מפרט בתחתית העמוד) עכשיו ב20% הנחה !!!
71oZ1sXQMxL._AC_SX466_.jpg

מתנה לרוכשים סט מקלדת ועכבר לגיימינג !!!

סוג עיצוב של מחשב אישיComputer Tower
מערכת הפעלהWindows 11 Home
קיבולת אחסון הזיכרון1 TB
נפח זיכרון RAM מותקן16 GB
סדרהקטאנה
דגם מעבדCore i5 12400F
כרטיס מסך RTX 3060

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
חבילת 2 פנסי לד עוצמתיים ברמה צבאית + נרתיקים ב50% הנחה !!! (קופונים נוספים בעמוד)

71xFgN4yUHL._AC_SX466_.jpg

סט 3 מזוודות של חברת Travels Club ב76% הנחה !!! (זמין ב2 צבעים)
81XUblmrueL._AC_SX679_.jpg

טוסטר 4 פרוסות של BELLA ב38% הנחה !!!
51D-nWuNbEL._AC_SX679_.jpg

הסוף לצ'פים בבגדים ! מסיר צ'פים מקצועי מבדים (מופעל ע''י סוללה) ב35% הנחה !!!
41HkFOJmIAL._AC_.jpg

סטנד למחשב נייד (עד 15.6 אינץ') ב38% הנחה !!! + קופון 4$ הנחה נוסף בעמוד !
81MN9l2nl2S._AC_SX679_.jpg

זוג מנורות לילה אהיל מעוצב לחדר שינה עם יציאת USB לטעינה נוחה ב32% הנחה !!! קוד קופון 26% הנחה נוסף בעמוד !!!
71jxiXjcmeL._AC_SX679_PIbundle-2,TopRight,0,0_SH20_.jpg

תיק גב גדול במיוחד עם יציאת טעינה USB (מתאים גם למחשבים ניידים בגודל 17 אינץ') ב40% הנחה !!! (זמין במגוון צבעים)
61Ns-H-YLtL._AC_SX679._SX._UX._SY._UY_.jpg

כונן אחסון נייד של המותג BUFFALO בנפח 1TB במהירות של 600 MB לשנייה ! עם אחריות ל3 שנים ב42% הנחה !!!
61zDXh6e7uL._AC_SY879_.jpg

ווילונות האפלה (100% חסימת אור וחום) במגוון צבעים ומידות ב36% הנחה !!! + קופון 10% הנחה נוסף בעמוד !
61oRAcrvxhL._AC_SX679_.jpg

גיטרה אקוסטית מעוצבת ואיכותית מסיבי פחמן (זמין במגוון צבעים) + נרתיק איכותי + מתלה צוואר + חבילת מיתרים להחלפה במידת הצורך ב34% הנחה !!!
71T4XU50+KL._AC_SX679_.jpg

תחנת טעינה מרובה (עד 10 מכשירים במקביל) ב20% הנחה !!!
71mrun8RnOL._AC_SX466_.jpg

תיק אלגנטי לנסיעות (זמין במגוון צבעים) ב45% הנחה !!!
814iCccoAeL._AC_SX679_.jpg

משחק אריחי מגנטים לילדים ב47% הנחה !!!
81H23MCqk5L._AC_SX679_.jpg

מאיר 4134

משתמש מקצוען

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
רואה רק ב-20% הנחה.
ולמה אני לא מצליחה לעשות משלוח חינם, גם אם אני מצרפת 2 זוגות?
גם אתמול הזמנתי 2 זוגות+ כרטיס זיכרון, ועלה לי מחיר משלוח (למרות שהתשלום היה גבוה מאד)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה