אמזון שאלות // תשובות // המלצות // קופונים

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
המבצע שאני אישית חיכיתי לו...
מסך בגודל 27 אינץ', באיכות 2K, בקצב רענון של 144Hz, ב40% הנחה !!!
71wFYhilJ1L._AC_SX425_.jpg

מאיר 4134

משתמש מקצוען
קופונים

שעון לגברים ב60% הנחה - תקף עד 16.1

1673814210908.png

שעון רפואי לאחיות ב50% הנחה (יש קופון עמוד של 5% הנחה נוספים) תקף עד 22.1

1673814229892.png

שעון לנשים ב50% הנחה - תקף עד 19.1

1673814254088.png

משחק מגנטים ב30% הנחה (יש קופון עמוד של 20% הנחה נוספים) תקף עד 20.1

צעצוע מונטסורי לתינוקות ב50% הנחה - תקף עד 31.1

אוזניות לבנות ב50% הנחה - תקף עד 22.1

אוזניות שחורות ב50% הנחה - תקף עד 22.1

80 צעצועי סקווישי ב50% הנחה (יש קופון עמוד של 6% הנחה נוספים) תקף עד 23.1

81 מחזיקי מפתחות פופיט ב65% הנחה - תקף עד 13.2

מקציף חלב ב50% הנחה - תקף עד 16.1

לוח קיר אינטראקטיבי ללימוד כלי תחבורה באנגלית ב80% הנחה - תקף עד 31.1

תיק עור PU לנשים ב80% הנחה (משלוח בתשלום) תקף עד 22.1

תכשיטי כסף 925 ב15% הנחה (יש קופון עמוד של 15% הנחה נוספים) תקף עד 29.1

מחליק שיער חשמלי (זרם חשמל מתאים לארץ) ב30% הנחה ויש קופון עמוד נוסף של 10% הנחה - תקף עד 22.1

גלילי ויניל להעברת דוגמאות לחולצות בעזרת גיהוץ ב50% הנחה - תקף עד 16.1

משאבת חלב חשמלית נטענת USB ב70% הנחה - תקף עד 27.1

6 אריזות סבון ידיים מותג סולימו של אמזון ב6.70$

נערך לאחרונה ב:

מאיר 4134

משתמש מקצוען
קניתי תיק והוא הגיע לא כמו בתמונה.
מה ניתן לעשות?
@מאיר 4134 יודעים אולי?

אם תפנו לשירות לקוחות מסתמא יגידו להחזיר אותו, אבל אם מדובר בשינוי ממש גדול ואתם מעוניינים להשאיר אצליכם את התיק אולי כדאי לפנות ולשאול האם ניתן לקבל זיכוי כלשהו על עגמת הנפש

רמיזא

משתמש מקצוען
לידיעה, קניתי שעון בכמה דולרים, אחרי כשבועיים השעון התחיל לשקר בדקות, פתחתי הליך החזר באמזון הגיע שליח DHL לביתי אסף את השעון, תוך 3 ימים הכסף הוחזר לכרטיס אשראי בלי חקירות ובלי דרישות.

אילה ג

משתמש פעיל
@מאיר 4134
אם אני רוצה ליצור קישור שיווקי באמזון אחרי שנרשמתי:
1. איך יוצרים שם ק.ש.?
2. אם עדיין לא אישרתי את הפרטים שלי עבור משיכה, אני יכולה ליצור ק.ש. או שצריך לסיים את התהליך?
3. איך אני יודעת אם מישהו רכש דרך הקישור שלי?
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה